Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Czeski Cieszyn (Český Těšín), Komenského 19, Restaurace Max

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boris-cz
    Member
    • 11-2007
    • 33

    Czechy, Czeski Cieszyn (Český Těšín), Komenského 19, Restaurace Max

    Źeby znaleźć ten lokal najlepiej vpisać adres do www.mapy.cz ,bo trudno mi tutaj tlumaczyć droge dojścia.Od dworca kolejowego dojdziemy w ok.5minut.Pisze tutaj glównie z powodu,źe w tym lokalu od ok. miesiaca moźemy sie napić Trzynieckiego piwa-Třinecké kvasnicové pivo za 28Kč.Sa teź koncerniaki Radegast i ciemny Kozel,ale tych moźna sie napić wszedzie.Jest teź jedzenie,kuchnia zimna i goraca.Mam nadzieje źe wkrótce ktoś z bardziej doświadczonych w pisaniu odwiedzi ten lokal i opisze jak sie naleźy.Godziny otwarcia tu http://www.lunchtime.cz/restaurace-max/
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    No nareszcie. Wyczekiwałem na moment, gdy nie trzeba będzie się włóczyć po peryferiach by napić się Trzynieckiego. Dobra wiadomość

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boris-cz Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam nadzieje źe wkrótce ktoś z bardziej doświadczonych w pisaniu odwiedzi ten lokal i opisze jak sie naleźy./[/url]
      Myślę, że Twój opis jest bardzo w porządku. Według strony internetowej mają też laną kofolę, może zmotoryzowani się skuszą

      Comment

      • Alexanderfeld
        Senior
        • 08-2009
        • 173

        #4
        Dzięki informacji borisa-cz postanowiłem wracając z Frenstatu odnaleźć ten lokal. Nie było z tym najmniejszego problemu. Tak jak już pisał boris-cz idąc przejściem podziemnym od dworca kolejowego w Czeskim Cieszynie należy minąć BILLĘ, przejść ul.Frydecką, krótkim łącznikiem w postaci ul. Tyrsovej dojść do ul.Komenskeho i po minięciu paru kamienic\bloków po lewej stronie znajdziemy restauracja MAX. Trafiliśmy z kolegą akurat na jakąś impezę zamkniętą ponieważ jedna z sal (chyba ta największa) była zamknięta dla reszty gości.
        Na nalewaku Trzynieckiego nie zobaczyłem czym trochę się początkowo zmartwiłem, ale po zapytaniu kelnerki okazało się że jednak jest. Podane jak należy w firmowych kuflach Trzynieckiego (próbowałem nawet jeden kupić, niestety nie udało mi się, ponoć zostały im już ostatnie cztery) w cenie 28 koron. Są też trzynieckie podstawki, ale większość zniszczona lub popisana, musiałem się sporo naszukać żeby odnaleźć 2 nadające się do zabrania.
        Sama knajpa tudzież jej wystrój nie powalają jakoś na kolana. Właściwie ani to piwiarnia ani restauracja. W pomieszczeniu w którym siedzieliśmy (tuż koło baru) rzuciły mi się w oczy jedynie 3 sombrera wiszące na ścianie. Może więc powinna zmienić nazwę z MAX na MEX? Jedzenia nie próbowaliśmy bo kiepsko staliśmy z czasem.
        Goście raczej stali, bardzo zaprzyjaźnieni z kelnerkami jak zdążyłem zauważyć, do tego niestety pijący co do jednego Radegasta. Szkoda bo Trzynieckie (które miałem przyjemność pić po raz pierwszy) to naprawdę przednie piwo i właściwie jedynie dla niego warto to miejsce odwiedzać.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Trzynieckiego od kilku miesięcy nie ma. Może wróci latem, gdy będzie zahradka.
          W ofercie jeno Radegast 10 i 12 - mimo, że nalewak sugeruje obecność także PU i Kozla.
          Tak czy siak, krótka piłka i tyle mnie tam było.
          Last edited by Pendragon; 21-04-2010, 23:10.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
            Bardzo ciekawe miejsce na piwnej mapie Czeskiego Cieszyna. Oprócz Radegasta Premium (0.3-17 koron/0.5-27), Radegast (15/25), Pilsner Urquel (24 korony -0.5), niefiltrowany Staropramen - pijalny (27 koron), dla kobiet Staropramen Radler (butla 26 koron, podawane w dedykowanym szkle) i 2 krany z Kofolą i czymś bezalkoholowym.
            Z tego wszystkiego co wymieniłeś, smaczna jest jedynie Kofola.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎