Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bielsko-Biała, Wyzwolenia 7, Sklep Kiper (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alexanderfeld
    Senior
    • 08-2009
    • 173

    Bielsko-Biała, Wyzwolenia 7, Sklep Kiper (zamknięte)

    Miło mi, że wreszcie znajdzie się w tym dziale sklep w moim rodzinnym Bielsku, które do tej pory było niestety pod tym względem "piwną pustynią". Mam nadzieję, że coś się wreszcie w tym temacie zmieni.
    Sklep KIPER oferujący tradycyjne wyroby alkoholowe działa niepełny miesiąc i zlokalizowany jest na os. Polskich Skrzydeł tuż obok lotniska sprtowego w Aleksandrowicach. Dojechać tam najlepiej z ul. Cieszyńskiej, jadąc w kierunku na Cieszyn (tzw. stara droga) na światłach przy Lidlu tuż przed wjazdem do Aeroklubu (są po lewej stronie) należy skręcić w prawo, a sklepik jest zaraz po lewej stronie. Raczej trudno go nie zauważyć ponieważ znajduje się na małym wzgórzu tuż przed pierwszymi blokami osiedla.
    Z piw jak na Bielsko wybór ogromny. Są między innymi:
    1) Ciechany (Miodowe, Porter, Pszeniczne, Wyborowe)
    2) Amber (Żywe, Kożlak, Złote Lwy)
    3) Koreb (Żywe Niefiltrowane, Miodowe, Regionalne Tradycyjne)
    4) Kormoran (Warmiak Świeże Niepasteryzowane, Świeże Ciemne)
    5) Na Jurze (Tager Pils)
    6) Czarnków (Noteckie, Eire Ciemne)
    7) GAB (Złote, Kamasutra i inne, ale dokładnie nie pamiętam)
    8) Fortuna (Smoki: Czerwony, Czarny, Złoty, Srebrny)

    Z innych rzuciły mi się jeszcze w oczy Kasztelan, Zwierzyniec czy Kiper Strong Miodowy w puszce. Właściciel jest rozmowny i otwarty na inne propozycje czy zamówienia. Być może już wkrótce pojawią się czeskie Opaty. Ceny raczej przystępne w porównaniu z tymi w hipermarketach (Warmiaki po 3,10 PLN, Ciechany od 3,40 do 4,80 PLN, Tagery po 1,50 PLN, Smoki po 3,50 PLN) można też trafić na jakąś promocję zwłaszcza jak termin spożycia niefiltrowanych zbliża się do końca
    Klientów póki co raczej niewielu, ale liczę, że uda im się przetrwać najcięższy okres a ja nie będę skazany na koncerniaki w osiedlowych sklepikach.
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    #2
    Dziękuję za zainteresowanie się naszą ofertą reklamową! Poniżej, jak i na kolejnych stronach mogą Państwo zapoznać się bliżej z naszą ofertą.

    Mam zaszczyt zaprezentować Państwu: Browar - Polski Serwis Piwny, czyli serwis internetowy poświęcony w pełni browarom i piwu oraz tematyce związanej z browarnictwem i piwowarstwem.

    Serwis Browar został oddany do użytku dnia 17.II.2001. Przez ten okres czasu udało nam się zapewnić nieprzerwane funkcjonowanie wortalu, jak również stałą jego aktualizację i promocję. Owocem naszej pracy jest duża frekwencja odwiedzin serwisu, a co za tym idzie, zwiększająca się powierzchnia reklamowa.

    Osiągane statystyki pozwalają nam obecnie na przeprowadzanie na stronach serwisu oraz wśród naszych stałych Użytkowników mniejszych i większych kampanii reklamowych. Tematyka kampanii nie musi być ściśle związana z tematyką serwisu. W związku z tym oddaję do Państwa dyspozycji naszą powierzchnię reklamową. Uważam, iż włączenie serwisu Browar do Państwa kampanii reklamowych lub kampanii Państwa klientów, będzie doskonałym narzędziem w procesie kreacji wizerunku firmy lub produktów wśród nowoczesnych ludzi silnie zainteresowanych zagadnieniami związanymi z piwem.

    Serwis Browar jest niezależny, co pozwala nam na nawiązanie współpracy praktycznie z każdym na indywidualnych warunkach.

    Na kolejnych stronach załączyłem ramowy cennik, podstawowe formy reklam, statystyki odwiedzlaności Browaru oraz dane demograficzne zebrane na podstawie analizy danych z kilku tysięcy ankiet. Bardziej szczegółowych informacji na temat współpracy udzielam telefonicznie lub poprzez e-mail (dane kontaktowe znajdą Państwo na ostatniej podstronie).

    Zapraszam zatem do zapoznania się z naszą ofertą i w konsekwencji - do nawiązania owocnej współpracy!

    Z poważaniem,
    Artur Szudrowicz, właściciel & red. naczelny
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • chitos
      Senior
      • 02-2009
      • 195

      #3
      Można wiedzieć w jakich godzinach jest otwarty ten sklep? Bo z chęcią bym wpadł na jakieś "małe" zakupy.

      Comment

      • Alexanderfeld
        Senior
        • 08-2009
        • 173

        #4
        Na ulotce napisane jest, że "codziennie od 9 do 21" z tym, że to "codziennie" dotyczy raczej tygodnia. W niedzielę przed dwunastą mój brat natknął się na zamknięte drzwi. Było otwarte dopiero po południu.
        Ponieważ zauważyłem iż niektórzy odebrali mój post jako kryptoreklamę chciałbym jedynie stwierdzić, że nie jestem właścicielem tego nowego "przybytku" w Bielsku. Jeśli tak zostałem odebrany to przepraszam osoby na to wyczulone. Chciałem jedynie by to miejsce zaistniało w szerszej świadomości prawdziwych piwoszy i dlatego mój opis jest być może aż nadto "szczegółowy".

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
          Dziękuję za zainteresowanie się naszą ofertą reklamową! Poniżej, jak i na kolejnych stronach mogą Państwo zapoznać się bliżej z naszą ofertą...
          Przypominam, iż ten dział ma swojego moderatora i wystarczy mi zgłosić post podpadający pod kryptoreklamę. Jeśli uznam to za niezbędne zareaguję . Nie trzeba od razu przeklejać całych elaboratów na temat reklamy.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • chitos
            Senior
            • 02-2009
            • 195

            #6
            Wczoraj byłem w tym przybytku i muszę powiedzieć, że wiążę duże nadzieje z tym sklepem. Żałuję tylko, że położenie nie jest najlepsze, bo jednak jest to spory kawałek od centrum.
            Z tego co nie zostało jeszcze wymienione to widziałem tam piwka z Jagieły oraz Witnicy.

            Comment

            • zajraf
              Junior
              • 06-2008
              • 9

              #7
              Byłem w tym sklepie dzisiaj. Sklep warty odwiedzenia, nie jest to aż tak daleko od centrum, autem jechałem ok. 5 min. Poza ww. piwami, były jeszcze z Konstancina Mazowieckie i Mazowieckie Niepasteryzowane, z Gaba Jubilat, z Zawiercia Boner Mocny, z Kormorana Świerze niepasteryzowane, z browaru Koreb m in. Żywe niefiltrowane, Żywe w butelkach 0,5 l. (po 4,50 zł) oraz w 2 i chyba 5 litrowych butlach. Były też czeskie z Cernej Hory i jeszcze jakieś, ale nazw nie pamiętam.

              Comment

              • aldik
                Junior
                • 07-2009
                • 11

                #8
                Telefon kontaktowy

                Witam

                Można prosić własciciela o umieszczenie telefonu kontaktowego, mam 40km do bielska wiec przed przyjazdem chcialbym zadzwonic i zaptac co jest na sklepie zeby nie jechac w ciemno Fajnie by bylo gdyby tez podano dni i godziny otwarcia sklepu Oraz jaki jest obecnie asortyment wraz z cenami piwek.

                Pozdrawim i zdrowie

                Comment

                • chitos
                  Senior
                  • 02-2009
                  • 195

                  #9
                  Podaję godziny otwarcia, gdyż stwierdzenie: "otwarte od 9 do 21" jest niestety nieaktualne a przekonałem się dzisiaj o tym na własnej skórze.

                  Poniedziałek - Czwartek: 11 - 22
                  Piątek: 11 - 24
                  Sobota: 11 - 24
                  Niedziela: 13 - 21

                  Umieszczam również nr. telefonu które można odczytać z baneru reklamującego ten sklep.
                  (033) 8173317/ 602738113

                  Comment

                  • chisel
                    Junior
                    • 05-2009
                    • 21

                    #10


                    Faktycznie ciężko ten sklep znaleźć, szczególnie po nocy, ale drugi raz trafię bez objazdówki po otaczających blokowiskach Sklepik niewielki, asortyment ciekawy i na półkach jest jeszcze miejsce na poszerzenie oferty Jako, że jestem początkującą poszukiwaczką piwnego smaku zaopatrzyłam się na początek w Kormorana Świeże Ciemne i Koreba Łaskie Żywe i stwierdzam, ze ta tradycja jakoś strasznie wysokoprocentowa ale smaczna i budzi ciekawość.......a, ze jeszcze trochę butelek do spróbowania zostało na pewno odwiedzę Kipera jeszcze nie raz.

                    Comment

                    • ZKB
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 172

                      #11
                      Prowadzący sklep jest sympatycznym, otwartym człowiekiem i myślę, że przy naszej pomocy sklep będzie trwał i rozwijał się jak najlepiej. Miejsce jest co prawda oddalone od centrum BB ale to lepiej dla mnie, będę bywał rzadziej z korzyścią do stanu moich finansów.
                      I nie pijcie tyle Ciechana Pilsa - ostatnio zabrakło
                      Beer is for life not just for christmas !

                      Comment

                      • chisel
                        Junior
                        • 05-2009
                        • 21

                        #12
                        jak ja byłam to zabrakło piwa najbardziej oczywistego czyli koźlaka browaru Amber i chwała tym co go wykupili bo skusił mnie Porter Ciechan i.........ach......mniammmmm.....pycha!!!!! i jeszcze Łaskie Żywe

                        Comment

                        • chisel
                          Junior
                          • 05-2009
                          • 21

                          #13
                          [QUOTE=ZKB;869281]Prowadzący sklep jest sympatycznym, otwartym człowiekiem i jak zobaczył babę to ją oczywiście owocówką czarował więc też wzięłam na spróbowanie ale nadal stoi na półce i czeka i nabiera przekonania, że owocowy napój piwopodobny też mi zasmakuje

                          Comment

                          • miszawar
                            Member
                            • 10-2009
                            • 48

                            #14
                            Odwiedziłem sklepik w ostatnią sobotę. Prowadzący bardzo miły, wybór piwa całkiem całkiem, ale mam nadzieję, że będzie się powiększał. Oprócz tego inne wykwintne, mocniejsze trunki w ofercie. Pozdrawiam prowadzącego.

                            Comment

                            • Alexanderfeld
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 173

                              #15
                              Wpadłem tam dzisiaj zaopatrzyć się już na Sylwka. Z nowości zauważyłem, że pojawił się Grybów (Lach) i pszeniczne Viva Hel czyli efekt współpracy Tomasza Lisakowskiego i Gościszewa. Są też Dawne i Starodawne z Konstancina oraz Dragony z GABa. Zainteresowanie trunkami "narodu" przed Sylwestrem coraz większe!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎