Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Des Cimes, Yeti

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Des Cimes, Yeti

    Głęboka, bursztynowa barwa. Intensywna acz bardzo nietrwała piana szybko redukująca się do pojedynczych plam na powierzchni piwa.
    Bardzo intensywny, wyraźnie słodowo-miodowy aromat z dodatkiem akcentów owocowo-przyprawowych.
    Wysycenie spore ale nie uciążliwe - tzn. nie absorbuje na tyle żeby przeszkadzać w delektowaniu się smakiem.
    W smaku czuć moc ale nie w postaci czystego alkoholu a w bardziej subtelny (rozgrzewająco - wypełniający) sposób.
    Ogólnie całkiem dobre, tymbardziej jak na Francję. Myślę, że dostępne raczej regionalnie (region Savoie - ja swoje kupowałem na wys. 2300m npm) i w cenie jak dla mnie mało przystępnej w okolicach 3 eur / 0,33l
    Alk. 8%

    PS. Mój egzemplarz był trochę przeleżakowany (termin do grudnia 2008) ale jestem pewien, że tego typu piwom to nie szkodzi. Aczkolwiek, może być tak, że egzemplarz świeższy walory mieć będzie nieco odmienne
    Attached Files
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Nie sądzę żebyś mógł zaszkodzić leżakowaniem temu piwu...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎