Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Starogard Gdański, Traugutta 30, Polo Market

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Starogard Gdański, Traugutta 30, Polo Market

    Nie opisywałem do tej pory tego sklepu, gdyż niczym w zasadzie nie zachwycał, sama koncernówka. Jeszcze w zeszłym roku można było natknąć się np. na Lecha Pilsa, Królewskie czy Kujawiaka (ten ostatni wrócił włąśnie na półki), niby też koncernówka, ale taka regionalna, trudno dostępna w naszym regionie. Teraz widzę, że zaczynają iść w dobrym kierunku, nadrabiając utracony "piwny wizerunek" - jeszcze 2 lata temu można tam było kupić jurandowego Koźlaka, a ciut dawniej Classica i Złote z Dojlid.

    Oto co mnie dziś tam spotkało:

    Boss Pils (0,5 i 0,33)
    Boss Porter (0,33)
    Krajan Miodowe
    Krajan Irlandzkie Ciemne
    Krajan Koźlak
    Krajan Porter
    +
    Żywiec Porter (0,33)
    Kujawiak (0,5 i puszka)
    +
    Budweiser [czeski] (0,5 i puszka)
    Vaclav (prod. przez Brewera - to ten od Połczyna?, piszą że siedziba w Ostravie, tamten był w Jihlavie)
    +
    Grolsch - chyba zaczął się zapowiadany atak tego piwa na PL, dużo puszek i butelek.
    +
    do tego oczywiście Specjale, Warki, Heinekeny itp., plus wynalazki typu Van Horn.

    Krajany pojawiły się już kilka miesięcy temu i gdyby nie nowość - piwa z Witnicy (szkoda, że tylko te marki), to bym nie zakładał tematu.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Spytko
    Junior
    • 08-2009
    • 27

    #2
    Tylko ciekawe czy to jednorazowa dostawa czy będzie częściej?

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Spytko Wyświetlenie odpowiedzi
      Tylko ciekawe czy to jednorazowa dostawa czy będzie częściej?
      Ale czego? Bossa? Trzeba chodzić i kupować. Jak będzie popyt, to będą sprowadzać. Szkoda, że nie ma Mocnego Bossa, szczególnie teraz - jesienią i zimą.

      Fajnie, że ludzie ze StG się ujawniają

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Spytko
        Junior
        • 08-2009
        • 27

        #4
        W tej chwili mam pod nosem Ekosmak, więc raczej tam chodzę

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Spytko Wyświetlenie odpowiedzi
          W tej chwili mam pod nosem Ekosmak, więc raczej tam chodzę
          A który ten opisany, czy ten jeszcze nie opisany?
          Właśnie rozmawiałem ze współwłaścicielem i namawiałem na kolejne browary.

          A co do PoloMarketu, to nie wróżę Bossowi długiej bytności.
          Ten Pils to chyba będzie zalegał na półkach, strasznie toto wodniste i nijaki. Za to Porter jak zawsze rewelacyjny. Na dodatek wywołuje wspomnienia - w takich samych granatach był Koźlak z Juranda.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Spytko
            Junior
            • 08-2009
            • 27

            #6
            Ten nieopisany.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Pojawiły się nowości:
              - Łomża niepasteryzowana (powiedzmy - data do września) w bączku - 2,29.
              - Łomża Export (w nowej etykiecie) - pół litra ... też 2,29 (dla porównania - w Milei za 2,89)
              - Kasztelan niepasteryzowany (wszędzie go pełno) po atrakcyjnej cenie - 1,99

              Z dawniejszego asortymentu nadal w sprzedaży Boss Pils Export (a w zasadzie już nie - wziąłem 2 ostatnie bączki), Krajan - Irlandzkie Mocne oraz Miodowe, Paulaner, czeski Budweiser. Poza tym wiadomo co - koncerniaki, z litrową Warką na czele. Jest też Grolsch oraz nawet "coś" co się zowie Miller
              Last edited by Pendragon; 07-06-2010, 18:10.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎