Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.11.19 Kraków, Wieczór z Browarem Krajan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    2009.11.19 Kraków, Wieczór z Browarem Krajan

    Towarzystwo Promocji Kultury Piwa BRACTWO PIWNE Krąg Kraków i właściciele lokalu „Piwniczka Kazimierska” zapraszają na wieczór z browarem „Krajan” z Nakła nad Notecią.

    Spotkanie odbędzie się 2009-11-19 w lokalu „Piwniczka Kazimierska” ul. Dietla 69 o godz. 18.00.

    W trakcie wieczoru odbędzie się prezentacja połączona z degustacją.

    Wszelkich informacji udziela i gorąco zaprasza Przewodniczący Krakowskiego Kręgu
    Kazimierz Zalas tel. 609240867
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ktoś się wybiera?
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • MaDmaX
      Junior
      • 11-2009
      • 20

      #3
      raczej nie skorzystam...
      miałem okazję i podziękuje...
      wypić piwo ok, ale niekoniecznie spotkanie raczej nie

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        #4
        Tak.Krajan pojawia się przy okazji TargówHORECA/GASTROFOOD 2009.
        Aktualności to miejsce warte śledzenia. Można tu znaleźć wszelkie informacje na temat bieżących targów. Są tu również ciekawostki na temat minionych projektów.
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        • przemo70
          † 1970-2019 Piwosz w Raju
          • 05-2007
          • 1501

          #5
          Przepraszam że nie zupełnie w temacie ale może wiecie jaki nabijak jest potrzebny do kega z krajana ? typu flash czy inny ? pozdrawiam
          Save water, drink beer ...

          http://www.parowozy.com.pl/
          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            #6
            Ja nie mam pojęcia.
            Zapytaj rugby'ego w wątku Omerty.
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • przemo70
              † 1970-2019 Piwosz w Raju
              • 05-2007
              • 1501

              #7
              ok dzięki
              Save water, drink beer ...

              http://www.parowozy.com.pl/
              http://www.kamery.wolsztyn.pl/
              https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

              Comment

              • toto
                Senior
                • 12-2006
                • 949

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                Ktoś się wybiera?
                Chyba będę. O ile okoliczności przyrody (czytaj: praca) nie ułożą się w ostatniej chwili inaczej.
                Last edited by toto; 18-11-2009, 12:10.

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #9
                  Udał się wieczór?
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • toto
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 949

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Udał się wieczór?
                    Parę minut po osiemnastej przedstawiciel browaru Krajan w Piwniczce Kazimierskiej na dole omówił krótko historię, produkty i zamierzenia browaru, a następnie zaprosił na degustację trzech piw beczkowych (kegi 30 L).

                    Ciekawsze informacje na temat browaru, uzyskane podczas wystąpienia i późniejszych rozmów przy piwie:
                    - roczna produkcja browaru nie przekracza progu akcyzowego 20 000 hl
                    - najlepiej sprzedaje się Irlandzkie Mocne (=Nakielskie Ciemne), potem Miodowe
                    - stawiają na piwa ciemne (i smakowe), bo jasne gorzej im schodzą
                    - jest tylko od dziesięciu do kilkunastu lokali z ich piwem beczkowym (kiedyś było dużo więcej)
                    - angielski żołnierz nie zniknie z etykiety Irlandzkiego Mocnego
                    - wkrótce w butelkach ma się pojawić Porter Miodowy (ich porter aromatyzowany sztucznym miodem po fermentacji)
                    - kolejnymi nowościami w asortymencie mają być piwa o smaku grejpfrutowym i truskawkowym; to pierwsze jest już być może zrobione (Właściciele! Piwowarzy! I Ty browarze Krajan! - nie idźcie tą drogą...)

                    Do degustacji były trzy piwa beczkowe, w następującej kolejności:
                    - bardzo dobre Irlandzkie Mocne (szybko zeszło), treściwe, nienachalnie słodkawe, lekko owocowe
                    - nowość w postaci Portera Miodowego (smak całkowicie zdominowany przez sztuczny miód - nie podszedł mi); ma to być propozycja dla tych, którzy nie lubią typowych porterów ()
                    - Krajan Specjal (=Nakielskie Jasne), dobry lager (jedenastka), wyraźnie lepszy niż kiedykolwiek piłem w wersji butelkowej.

                    Na imprezie było niezbyt tłoczno (około 40 osób?, nie liczyłem), piwo dobre. Wyszedłem około 23 w nocy.
                    Z wieści poza-krajanowych uzyskałem (z pierwszej ręki) informację o powrocie w pierwszym kwartale przyszłego roku Armageddona.
                    Last edited by toto; 20-11-2009, 11:17.

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #11
                      Widać, że impreza się udała. Super.
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19165

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...
                        Z wieści poza-krajanowych uzyskałem (z pierwszej ręki) informację o powrocie w pierwszym kwartale przyszłego roku Armageddona.
                        ale kto go będzie warzył? dalej czeski browar? chyba nie, bo to nie była udana wspólpraca. czyżby Krajan?

                        Comment

                        • toto
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 949

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          ale kto go będzie warzył? dalej czeski browar? chyba nie, bo to nie była udana wspólpraca. czyżby Krajan?
                          Właściciel marki Armageddon zasłaniał się tajemnicą handlową i nie podał nazwy kontrahenta. Ale ma już podobno gotową nową etykietę.
                          Ja bym raczej na Krajana nie stawiał, ale kto wie?

                          Comment

                          • kishar
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1691

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                            - angielski żołnierz nie zniknie z etykiety Irlandzkiego Mocnego
                            Wbrew pozorom to nie jest angielski żołnierz, tylko Irlandzki z pułku służącego na żołdzie francuskim.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19165

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                              Właściciel marki Armageddon zasłaniał się tajemnicą handlową i nie podał nazwy kontrahenta. Ale ma już podobno gotową nową etykietę.
                              Ja bym raczej na Krajana nie stawiał, ale kto wie?
                              Aaa, czyli na spotkaniu był pan Marek Wyciślok. Sugerowałem się tym, że może ktoś z Krajana "chlapnął" o Armagedonie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎