Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 8 (Śródmieście Południowe), Delikatesy.TR

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Marszałkowska 8 (Śródmieście Południowe), Delikatesy.TR

    lokal mieści się przy TR (wejście albo z ulicy Marszałkowskiej albo przez Teatr.

    W karcie lane piwo z Konstancina (Mazowieckie 7 PLN/0,5 l)

    można zjeść, choć kuchnia nie powala na kolana (raczej makarony)

    dziś skończyło się lane piwo, i pozostały butelki (o 1 PLN droższe od piwa beczkowego)

    ogólnie dobrze, że w Śródmieściu można się napić lanego Konstancina w w miarę przystępnej ceniie.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Ceny pozostały te same. W lokalu spędziłem tylko czas jednej kawy w niespieszne niedzielne popołudnie więc tylko krótko - nie podoba mi się idea lustra (ma pewnie zwiększać wrażenie wielkości lokalu), mnie to bardzo męczyło, tym bardziej, że wcale nie zalezy mi na oglądaniu co kto inny ma stołach. Podoba mi się sama idea wystroju w białe kafelki , przypominające lokale z lat 90 zeszłego stulecia. Nie podoba mi się, że jest jedna tylko toaleta, podoba mi się, że była czysta

    Ogólnie w miarę pozytywne wrażenia chociaż piwa nie piłem więc nie wiem jak jest z jego jakością w tym lokalu.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Chyba coś nie tak jest z podanym adresem. Skoro Teatr jest pod numerem 8, a w Warszawie obowiązuje (jak w prawie całej Polsce) podział numerów na zasadzie po jednej stronie parzyste - po drugiej nieparzyste, to ten lokal nie może być pod numerem 7. Prawdopodobnie będzie to 6?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2767

        #4
        Marszałkowska 8. Lokal nazywa się Delikatesy.TR

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎