Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Panna Anna zbiera podstaweczki...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lillii
    Junior
    • 11-2009
    • 10

    Panna Anna zbiera podstaweczki...

    No cóż.,..
    Z tematu imię me wyczytać się da.
    Wiek... Hmmm kobiet się o niego nie pyta.. Jednak regulaminu z całą pewnością nie łamię..
    Właściwie to dopiero raczkuję w temacie.
    Moim zamierzeniem jest zbieranie polskich podstawek wszelakich oraz zagranicznych ale takich, które mi jakoś w oko wpadną (wiem, że to może grzech ale jestem kobietą i zagraniczne muszą być albo kolorowe albo śmieszne albo z widokami by się u mnie zachowały...)... No i oczywiście niepiwne też mi się podobają bo zazwyczaj są śliczne...
    Póki co nie wiem nawet ile mam.. Mialam jeszcze niedawno aż jakieś 20 sztuk.. ale dzięki temu forum i allegro już jakiś start jest...
    To chyba póki co tyle.. Jak się bardziej we wszystkim zapoznam i rozpoznam z całą pewnością napiszę...
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    #2
    Aniu, jeżeli usystematyzujesz sobie kryteria fajności (powiedzmy same widoczki, najlepiej z zamkiem) to będziesz brzmiała profesjonalnie. No i koniecznie liczyć!
    Last edited by zgroza; 15-11-2009, 21:54.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • Misiu_PM
      Senior
      • 03-2006
      • 201

      #3
      Najlepiej od razu dodać wszystkie podstawki z browar.biz do poszukiwanych Później usuwać w miarę wzrastania kolekcji. Można też zaoferować swoje dublety Nie wiadomo skąd jesteś, ale proponuję udać się na jakaś dużą giełde, tam początkowo wiele zdobędziesz
      Powodzenia
      Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #4
        Na początku proponuję uzupełnienie profilu, a potem - podpisuję się pod słowami przedmówcy - zapraszamy na Giełdy kolekcjonerów
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • Lillii
          Junior
          • 11-2009
          • 10

          #5
          No to tak...
          Postaram się.. Minęło kilka dni i tak..
          Zbiorek nabiera kolorów..
          Wieeeeeelkie podziękowania dla użytkowników : picia_pl i soltys1313 za prześliczne podkładeczki

          Mam brzmieć profesjonalnie mówicie.. No cóż ciężko mi póki co ale.. się postaram..
          Więc polskie postanowiłam jak wcześniej mówiłam zbierać wszelakie, natomiast zagraniczne z widokami lub architekturą ...

          Aktualny stan to 261 sztuk więc chyba ładnie jak na początek.

          Gdyby ktoś miał jakieś zbędne to chętnie przyjmę..


          Co zaś do giełd to być może mi się uda zawitać w Poznaniu ale póki co stoi to pod znakiem zapytania..

          Comment

          • beny
            Senior
            • 03-2001
            • 984

            #6
            nastaw się od samego początku na coś konkretnego o ile myślisz o zbieraniu w kategoriach szerszych niż tylko chwilowa rozrywka - zbieranie wszystkiego mija się z celem i nie prowadzi do jakiś wymiernych efektów a ewentualna sprzedaż po minięciu okresu fascynacji nie przyniesie jakiś dużych wymiernych efektów.

            Oczywiście można zbierać rozrywkowo i wszystko
            Z piwnym pozdrowieniem
            Radosław Kwiecień

            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

            Comment

            • Lillii
              Junior
              • 11-2009
              • 10

              #7
              Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc, że na coś konkretnego...

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Np. tylko polskie-piwne, albo takie z przyrodą, z seksem, niebieskie... Kryteria mogą być różne...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • beny
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 984

                  #9
                  albo konkretny kontynent, region, kraj, browar czy też marka piwna
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Radosław Kwiecień

                  http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    #10
                    Witaj Aniu!

                    Miło mi niezmiernie powitać kolejną kobietę w naszej birofilistyczne społeczności Wiem, jak trudno jest zaczynać, sama kilka lat temu zaczynałam od zera, kupując tzw. "bazę podstawkową" na Allegro. Tak, jak moi koledzy wcześniej wspomnieli polecam serdecznie giełdy kolekcjonerskie (różne, nawet nie ter strikte piwne, bo na takich ogólnych też bywają podstawki piwne a przecież na razie posiadasz mały zbiór to większość będzie Cię cieszyć). Poza tym można wymienić się również drogą pocztową, jednak na giełdach możesz Nas wszystkich poznać osobiście i jest bardzo miło.
                    Jakbym mogła w czymś pomóc to pisz śmiało (rzecz jasna zbieram podstawki tak jak i Ty )

                    Z piwnym pozdrowieniem,
                    Karina

                    P.S. Mam nadzieję, że przejście "na Ty" Cie nie uraziło, my tu wszyscy jak jedna wielka rodzina, więc nikt sobie nie mówi na Pan/Pani
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • Lillii
                      Junior
                      • 11-2009
                      • 10

                      #11
                      Co do tego co? To już pisałam, że ogólnie chcę polskie.. Nie chcę się zawężać bo jak dla mnie to mnie póki co ograniczy i wydaje mi się, że ciężej mi będzie a tak jakąkolwiek podstawkę nie dostanę to się cieszę jak dziecko i mi ona do kolekcyjki pasuje

                      Co do giełd zobaczymy jak bedzie i co będzie..



                      PS hmmm no nie wiem nie wiem.. czuje się urażona i wogóle be i sobie chyba pójdę i nie wrócę.. no co Ty .. jasne że to dobrze, że tutaj miło i sympatycznie jest

                      Comment

                      • picia_pl
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 112

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lillii Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co zaś do giełd to być może mi się uda zawitać w Poznaniu ale póki co stoi to pod znakiem zapytania..
                        Aniu przyjeżdżaj na giełdę do Poznania, nie ma się co zastanawiać Dużo prawdopodobne, że i ja będę w Poznaniu. Fajnie byłoby się spotkać i dobrego piwka napić

                        Comment

                        • Lillii
                          Junior
                          • 11-2009
                          • 10

                          #13
                          Po wizycie w Poznaniu na Giełdzie i dzięki Ahumbie (wielkie podziękowania) i paczce od Niego mogę sie pochwalić, że mam już 702 sztuki polskich Właśnie mi się udało to wszystko jakoś w miarę poukładać

                          Comment

                          • Micho441
                            • 04-2008
                            • 812

                            #14
                            Witam.
                            Mam na wymianę pare polskich podstawek w tym unikaty z Suwałk - Browar Północny ale wymieniam tylko na birofilia z wizerunkiem Niedźwiedzia.
                            Pozdrawiam

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lillii Wyświetlenie odpowiedzi
                              mam już 702 sztuki polskich

                              No proszę jaka ładna kolekcja za miedzą
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎