Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś wie gdzie w Szczecinie można kupić słód i drożdze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • romanbosman
    Junior
    • 11-2009
    • 2

    Czy ktoś wie gdzie w Szczecinie można kupić słód i drożdze

    Witam wszyskich zaczynam przygode z piwem i chciałbym się dowiedzieć czy w Szczecinie kupie słód i drożdze reszte spszętu jakoś sobie skompletuje
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Nie kupisz.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • sebanek
      • 02-2009
      • 178

      #3
      Potwierdzam, nie kupisz, niestety

      Comment

      • romanbosman
        Junior
        • 11-2009
        • 2

        #4
        Zostaje mi tylko zamówić w necie musze coś poszukać chciałem uniknąć kosztów przesyłki dzięki panowie

        Comment

        • wojtas40
          Member
          • 03-2007
          • 82

          #5
          Dlaczego nie spytasz szczecińskich piwowarów, na necie kupujemy często wspólnie i koszty dzielimy, wychodzi taniej... Mamy również zniżki. Widzę , że kolega jest zdany tylko na siebie ? A jest nas tu trochę! Zapraszamy do PIVARII 12.12.2009 do 17:00 będziemy robić kolejną warkę (tym razem IPA) to byłaby okazja poznac się i pogadać przy fajnym piwie. Pozdrawiam!

          Comment

          • bimbelt
            • 12-2007
            • 197

            #6
            Dajcie znac, jak bedzie kolejne spotkanie w Pivarii. Mi tam wybitnie nie po drodze, ale jak bedzie zaplanowane spotkanie piwowarow szczecinskich, to na pewno sie pojawie.

            Interesuje mnie tez wspolne zamawianie. Zawsze to korzystniej podzielic sie kosztami przesylki.
            Piwolog radzi...
            Piwo Domowe na Facebooku
            Szczeciński Konkurs Piw Domowych

            Comment

            • wojtas40
              Member
              • 03-2007
              • 82

              #7
              Spotkanie piwowarskie

              Kolejne spotkanie w PIVARII 20.02.2010 od godziny 17-ej. Warzymy Koelscha!!!

              Comment

              • bimbelt
                • 12-2007
                • 197

                #8
                Będę. Do zobaczenia.
                Piwolog radzi...
                Piwo Domowe na Facebooku
                Szczeciński Konkurs Piw Domowych

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Niedaleko Szczecinia po niemieckiej stronie w miejscowości Chorin, w browarze Uckermärker Brauerei, można kupować surowce.
                  Last edited by abernacka; 07-04-2010, 14:53.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • wojtas40
                    Member
                    • 03-2007
                    • 82

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Niedaleko Szczecinia po niemieckiej stronie w miejscowości Chorin, w browarze Uckermärker Brauerei, można kupować surowce.
                    Witam kolegę i od razu pytam skąd te informacje o możliwości zakupu surowców w browarze Ueckermaerker ? Czy kolega tam był i kupował ?
                    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
                    Wojtek

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtas40 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Witam kolegę i od razu pytam skąd te informacje o możliwości zakupu surowców w browarze Ueckermaerker ? Czy kolega tam był i kupował ?
                      Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
                      Wojtek
                      Po więcej szczegółów zapraszam na ich stronę: http://www.choriner.de/hobby.htm
                      Nie jestem piwowarem, więc tego typu zakupy mnie nigdy nie interesowały.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • wojtas40
                        Member
                        • 03-2007
                        • 82

                        #12
                        Kilka minut temu byłem na ich stronie. Chyba jednak lepiej robic zakupy w naszych sklepach internetowych - bogaty wybór słoldów , drożdży, chmielu i innych rzeczy... Browar , owszem prowadzi sprzedaż surowców, ale przy obecnym kursie Euro nie bardzo się opłaca kupować tam cokolwiek. Chyba , że kogoś bardzo przypili i z konieczności (bez czekania) pojedzie i awaryjnie dokona zakupu. Aczkolwiek , kiedyś tam zajrzę aby spróbować piwo z miejscowego browaru. Na pewno jednak nie na zakupy surowców.
                        Pozdrawiam serdecznie,
                        Wojtek

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtas40 Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) ale przy obecnym kursie Euro nie bardzo się opłaca kupować tam cokolwiek(...)
                          Obecnie kurs euro jest bardzo korzystny dla tych, co chcieliby robić zakupy w strefie euro, więc ten argument jest wg mnie chybiony.
                          Last edited by abernacka; 07-04-2010, 20:45.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • sebanek
                            • 02-2009
                            • 178

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Obecnie kurs euro jest bardzo korzystny dla tych, co chcieliby robić zakupy w strefie euro, więc ten argument jest wg mnie chybiony.
                            Argument nie jest chybiony. Ceny surowców w tym browarze są istotnie wyższe niż w polskich sklepach internetowych. Trzeba wziąć też pod uwagę, że Chorin leży ok. 100 km od Szczecina, czyli aby zrobić tam zakupy trzeba przejechać 200km. Ale informacja o możliwości robienia tam zakupów sama w sobie jest ciekawa.

                            Comment

                            • wojtas40
                              Member
                              • 03-2007
                              • 82

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Obecnie kurs euro jest bardzo korzystny dla tych, co chcieliby robić zakupy w strefie euro, więc ten argument jest wg mnie chybiony.
                              Kolega wcześniej napisał , że "nie jest piwowarem i nie interesuje go to" , dlatego dziwi mnie pisanie o chybionym argumencie , skoro nie siedzi w temacie... Może lepiej nie umieszczać takich odpowiedzi na tym forum. Ja nie zabieram głosu na forach np.samochodowych aby doradzać komuś gdzie korzystnie kupic auto za granicą , skoro nie mam pojęcia o ich cenach tak giełdowych jak i fabrycznych czy u dilera. Może obecny kurs euro jest korzystny właśnie dla miłośników motoryzacji i innego hobby ...
                              Pozdrawiam dyskutanta,

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎