Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moje kapsle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ugedey
    Member
    • 11-2004
    • 50

    Moje kapsle

    http://picasaweb.google.pl/ugedey77 - to można obejrzeć moje egzotyczne piwne kapsle.
    To wynik 14 lat zbierania. Początkowo zbierałem wszystkie piwne kapsle, jednak z czasem zainteresowania moje skupiły się na egzotyce i beneluksie, i tak już zostało. Resztę świata pomału wyprzedaję lub wymieniam na w/w. Postanowiłem zostawiać tylko "korki" i kapsle "ładne" - oczywiście wg mnie.
    Najtrudniej było wziąć się do roboty z fotografowaniem kapsli;teraz nie ma problemu, gdyż robię to systematycznie, więc nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Nie zbieram z podziałem na sygnatury - każdy kapsel jest inny, choć nie zawsze jest to widoczne na zdjęciu. Różnice w kolorze nie zawsze są widoczne na zdjęciu, a napisów na ząbkach nie fotografuję. Zdaję sobie sprawę, że istnieją jakieś błędy np. co do kilku kapsli nie mam pewności, czy są z piwa czy innych napojów. Poza tym wiele takich samych kapsli jest używanych w wielu krajach - jeśli mam informację z jakiego konkretnie kraju pochodzi dany kapsel to umieszczam go tam, jeśli nie to trafia do "kraju macierzystego" tj. kraju z którego wywodzi się dana marka piwa.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎