Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Grójecka 118, Pochwała niekonsekwencji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1302

    Grójecka 118, Pochwała niekonsekwencji

    knajpka w niewyględnym pawilonie na ochocie, zwanym pasażem handlowym, pomiędzy przystankami tramwajowymi 'hala banacha' i 'dickensa'. nastrojowe miejsce z dużym ekspresem do kawy, jakimiś ciastami, koktajlami mlecznymi i lodówką piw butelkowych. wybór raczej skromny (kilka obołoni, dwie czarne fortuny, premium BK, ze dwa ciechany, coś jeszcze), ale właściciele mili i otwarci na propozycje, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. aha, piwa po siedem, chyba wszystkie. no może któreś było po osiem.
    veni, emi, bibi
  • rohozecky
    PremiumUżytkownik
    • 11-2008
    • 1837

    #2
    A próbowałeś ich na coś namówić? Bo czasem warto...
    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1302

      #3
      przekonywałem, że moje ulubione mazowieckie powinno się u nich znaleźć jako jedyne warszawskie (prawie) piwo. słyszeli o kłopotach z przechowywaniem, ja argumentowałem, że pasteryzowanej wersji to nie dotyczy, ale nie miałem szczerej motywacji, bo nie mieszkam pobliżu. myślę, że miłą perswazją można tam coś osiągnąć, ale to pozostawiam potencjalnym stałym bywalcom.
      Last edited by Maggyk; 25-09-2014, 08:05. Powód: usunięto niedziałający link
      veni, emi, bibi

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        #4
        No cóż, trzeba będzie nad tym popracować
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • Wrotka
          Member
          • 10-2009
          • 35

          #5
          Na knajpkę trafiłem oczywiście przez przypadek. Gdyby nie wystawili tablicy przy chodniku ulicy Grójeckiej w życiu bym tego nie znalazł.
          Knajpka jest urządzona po troszku w "trendi" stylu. Jeśli ktoś był w okrąglaku dawnych dolnych kas PKP Powiśle to wie o co chodzi. Nie czuje się natomiast tamtejszej atmosfery lansu. I to jest piękne!
          Lokal schludny, czysty, widać że nowy. Ładna toaleta. Osoby za barem kompetentne i miłe.
          Co do piwka to wybór rzeczywiście nie jest porażający, ale i tak jest bardzo w porządku. Raz, że knajpa dopiero się rozkręca a dwa, że zapewne nie aspiruje do miana niewiadomo jakiej pijalni piwa Grunt, że browarek jest zimny i dobrze nalany(jako ciekawostkę podam, że do każdego piwka proponowano mi nową szklankę). No i cena. 7 zł za piwko w warszawskim lokalu? Super.
          Jako mieszkaniec Jadwisina bardzo się cieszę, że taki lokalik powstał nie gdzieś w centrum tylko na Ochocie właśnie.
          Polecam!
          www.reddragon.pl <--- najlepsza internetowa gra w przeglądarce. Mi zabrała 5 lat życia. Polecam!

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #6
            ale co można tam obecnie zastać i wypić? (butelki i przede wszystkim beczka)
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • Wrotka
              Member
              • 10-2009
              • 35

              #7
              No właśnie coś nie mogę sobie przypomnieć, żeby tam w ogóle był kij.
              Ja osobiście wtryniłem we wtorek ciechany miodowy i pszeniczny, czernichowskie biłe i lwowskie premium
              www.reddragon.pl <--- najlepsza internetowa gra w przeglądarce. Mi zabrała 5 lat życia. Polecam!

              Comment

              • nonFelix
                Senior
                • 12-2009
                • 109

                #8
                Niestety nie ma kija, a spis piw jest na stronie, z resztą niedawno widziałem parę nowości :-)

                Comment

                • bono_boniecki
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 177

                  #9
                  Również się cieszę, że na Ochocie jest w końcu miejsce, w którym można posiedzieć przy dobrym piwie i w miłej atmosferze. Bardzo polecam.

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #10
                    Nadal nie ma piwa z kija, ale oferta piw butelkowych całkiem niezła. Przechodziłem obok , to wstąpiłem, były np Pinty, wziąłem Atak Chmielu, w cenie 9 pln. Były też Kormorany, Ciechany itd.

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      #11
                      Pojawił się kran. Z kija leją obecnie Angielskie Śniadanie. Tak to zakamuflowali, że dopiero po drugiej butelce Rowling Jacka się o tym dowiedziałem. Nie mam żalu, obecnie Rowing Jack to moje ulubione piwo
                      Last edited by emes; 19-10-2012, 17:03.

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        #12
                        A w jakiej cenie ta Pinta z beczki?
                        Jest tylko jeden nalewak?

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          #13
                          10 zł za laną Pintę. Butelkowy RJ też tyle kosztuje. Jest tylko jeden nalewak.
                          Last edited by emes; 19-10-2012, 17:22.

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #14
                            Wcześniej był Dyniamit z Pinty, teraz jest lany Kormoran Jasny, świeży w dobrej kondycji, ale nie jest to piwo nad którym mogę się zachwycać.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              #15
                              Obecnie jest z kranu Naked Mummy po 12 pln za 0,5 l.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎