Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szklarska Poręba, Mickiewicza 9, Svejk [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • coldman
    Junior
    • 11-2009
    • 5

    Szklarska Poręba, Mickiewicza 9, Svejk [zamknięte]

    Natknąłem się przypadkiem na sklep "świat piwa" w Szklarskiej,wędrując ze znajomymi w kierunku wodospadu Kamieńczyka. Wyobraźcie sobie - w plecaku 2 butelki "żywego" kupionego po drodze we Wrocku... a tu wyrasta zza zakrętu malutki sklepik z piwem !
    Jeśli chodzi o asortyment -dużo importu,zauważyłem piwa bavaria,trapistów,svijany,spitfire i mnogo innych,ale co najważniejsze jest Ciechan,Fortuna,Krajan,Elbląg ... Widać,że się starają.Pani za ladą zorientowana w czasie i przestrzeni,a co najważniejsze odróżnia smaki i sama coś potrafi zaoferować.Dowiedziałem się,że sklep istnieje od niedawna i stale się rozwija.Mam nadzieję,że pójdzie w dobrą stronę.Ceny przystępne,jak na miejscowość turystyczną.
    Jako,że prawie każdy weekend spędzamy w górach,mamy z głowy targanie zakupów do Szklarskiej,i jest gdzie uzupełnić ew. braki. Sklep jest troszkę z boku ,przy ulicy Mickiewicza 9 ,ale wystarczy spytać o drogę do hotelu Bornit,to każdy pokaże.Najłatwiej dotrzeć od głównej ulicy Jedności Narodowej,skręcając przy skałkach w kierunku targowiska,potem prosto pod górkę ok. 400m i już.
  • coldman
    Junior
    • 11-2009
    • 5

    #2
    asortyment piw-szklarska poręba

    Otrzymałem kilka pytań na pw,w związku z czym śpieszę z odpowiedziami.Sklep w Szklarskie Porębie nazywa się Świat Piwa.Asortyment rośnie w oczach,ostatnim razem zabawiłem tam w zeszły weekend i przyjrzałem się gamie piw. A więc: piwa dawne,czarny dąb,mocny dąb,pilsweiser,grybów,pils,fortuna-wszystkie smoki,świeże,warmiak,ciechan w pełnym wyborze,
    pszeniczniaki polskie i z importu,irlandzkie zielone i mocne ,piwa brytyjskie,czeskie -opat,svijany,rohożec.
    Od ostatniejh mojej wizyty widoczny wzrost ilości,ponato w sklepie dużo różnych dziwnych słodyczy z czech,napoje. Oczywiście nie brakuje też piw koncernowych. Atmosfera miła i rzeczowa obsługa.
    Godziny otwarcia - pon-czwartek: 10-18 ,piątek-sobota:10-20,niedziela: 11-18.
    Osobiście stałem się stałym konsumentem piwa Lach z ofert powyższego sklepu,które polecam uwadze piwoszy

    Comment

    • tomek35
      Senior
      • 02-2007
      • 497

      #3
      A jak przedstawiają się ceny piw czeskich?

      Comment

      • coldman
        Junior
        • 11-2009
        • 5

        #4
        Świat Piwa

        Czeskie piwa zaczynają się od 2,70 do ok.5,00 zł,nie kupowałem,więc nie podam konkretnie cen. Informację otrzymałem od sprzedawcy,w ofercie mają m.in. svijany,rohożca,litovel,holbę,krusovice,zlatoprame n.Ma być primator.

        Comment

        • crocop
          Junior
          • 05-2008
          • 7

          #5
          Sklepik naprawdę fajny. Niestety w ostatni czwartek był zamknięty bez podania jakiejkolwiek informacji. Mimo to polecam - warto odwiedzić.

          Comment

          • coldman
            Junior
            • 11-2009
            • 5

            #6
            Rozwiążę zagadkę - byłem w piątek na zakupach w tym sklepie ,zaopatrzyłem całą naszą ekipę na 4-o dniowy pobyt w górach i dowiedziałem się ,że mieli w czwartek dostawę świeżych piw.W związku z tym,że firma ma siedzibę w Jeleniej Górze,tam przyjmują towar i sklep otworzyli później,ale otworzyli ... Teraz za karę siedzą dłużej ,do 20.00 od 11.00 (tak mi powiedziała pani w sklepie). Podobno wkrótce uruchomią sklep właśnie w Jeleniej Górze - pozdrawiam kolegę Marka,który do tej pory jeździ na zakupy do Szklarskiej
            Polecam wszystkim forumowiczom wspaniałe spacery w chmurach i górach ,oczywiście z odpowiednim piwnym ekwipunkiem !

            Comment

            • multipol
              Junior
              • 02-2010
              • 21

              #7
              informacje o sklepach "Świat Piwa"

              Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

              Do zobaczenia !!!

              Comment

              • multipol
                Junior
                • 02-2010
                • 21

                #8
                Świat Piwa Zaprasza Po Przerwie !

                Informujemy,że po przerwie nasz aklep ponownie otworzył swe podwoje dla smakoszy!
                Rozszerzyliśmy asortyment o nowe pozycje (m.in.Perła-5 rodzajów,Witnica,Jagiełło) ,a także
                rewelacyjne przekąski do piwa - mini-wędlinki polskie,czeskie,węgierskie,o-scypki,pieczywo i inne atrakcje.Jak zawsze,niezdecydowanych oraz poszukujących zapraszamy na poważne rozmowy o piwie i lekkości bytu. (WAŻNE:notka pisana pod wrażeniem "Rześkiego" z Kormorana , polecam...)

                Comment

                • multipol
                  Junior
                  • 02-2010
                  • 21

                  #9
                  godziny otwarcia , jak dojść

                  W sezonie letnim nasz sklep jest czynny od godziny 10.00 do 20.00 ,a w piątki i soboty do 22.00 .
                  Najłatwiej trafić z ul.Jedności Narodowej (koło skałek) w kierunku kościoła i hotelu Bornit,jest to również popularny szlak do wodospadu Kamieńczyka.
                  W sprzedaży oprócz piw polskich popularne piwa czeskie -Svijany,Skalak,Gambrinus.
                  Zapraszamy spragnionych ....

                  Comment

                  • piotry
                    Oj tam, oj tam !
                    • 08-2005
                    • 761

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika multipol Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

                    Do zobaczenia !!!
                    strona nie działa :/

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika multipol Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

                      Do zobaczenia !!!
                      Czy adres jest nadal aktualny? Strona mi nie działa...

                      Comment

                      • multipol
                        Junior
                        • 02-2010
                        • 21

                        #12
                        strona nie działa

                        Przepraszamy,faktycznie strona nie działa,ponieważ jest w przebudowie.
                        Zapraszamy wkrótce.

                        Comment

                        • ArtFull
                          Junior
                          • 01-2011
                          • 4

                          #13
                          spragniony

                          CZesc
                          2011-01-17 sklep był zamknięty i wyglada na to że zlikwidowany.

                          Comment

                          • multipol
                            Junior
                            • 02-2010
                            • 21

                            #14
                            SKLEP przeniesiony do KARPACZA

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ArtFull Wyświetlenie odpowiedzi
                            CZesc
                            2011-01-17 sklep był zamknięty i wyglada na to że zlikwidowany.
                            Witam,
                            Spieszę donieść,że sklep został przeniesiony do Karpacza, na ul.Konstytucji 3 Maja nr 15,
                            tam działa w tej chwili pod nazwą SMAK TRADYCJI . Otwarto go we wrześniu ub.roku,
                            natomiast sklepw Szklarskiej zlikwidowano w grudniu.
                            Zapraszamy! W ofercie oprócz piwa także swojskie wędliny,miody,eko-nabiał,słodycze...

                            Comment

                            • Swiecz
                              Civil Protection
                              • 03-2004
                              • 123

                              #15
                              W tym samym miejscu (Szklarska Poręba, Mickiewicza 9 - dom na rogu ulic Mickiewicza i Chopina) działa sklep pod nazwą "Svejk".

                              Dzisiaj w sprzedaży mieli piwa z następujących browarów:
                              - Ciechan (Wyborne, Miodowe)
                              - Lwówek Śląski
                              - Racibórz (4-5 rodzajów)
                              - Sulimar (2-3 rodzaje, m. in. Ale Ale)
                              - Jagiełło (Magnus zwykły/wiśniowy/śliwkowy/żurawinowy/czekoladowy)
                              - Witnica (Porter - co ciekawe w butelce 0,33l)
                              - Czarnków (Izerskie i Walońskie)
                              - Rozhozec (Skalak 11 i Skalak 12)
                              - Svijany (Desitka)

                              Były też piwa koncernowe polskie (Lech, Tyskie) i czeskie (Gambrinus).

                              Ceny całkiem przyzwoite - taka "szklarska średnia", np. Walońskie 2,90 zł.
                              Last edited by Swiecz; 14-07-2011, 22:41.
                              Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎