Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Surowce w Poznaniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pysiak
    Junior
    • 11-2009
    • 19

    Surowce w Poznaniu

    Gdzie można dostać małe ilości słodu, chmielu i drożdży w Poznaniu? Chodzi mi o to że potrzebuje towaru gdzieś tak na 10l piwka. Na piwodzieju mają przystępne ceny (3kg słodu, 50g chmielu, i paczka drożdży = 25,75), ale wysyłka 18zł, czyli prawie drugie tyle. Może zna ktoś jakiś browar gdzie odstąpiliby trochę tego za rozsądne pieniądze? Wypije zdrowie każdego kto mi pomoże .
  • wogosz
    Senior
    • 12-2005
    • 1007

    #2
    Wypełnij kolego profil (taki brodaty gość w prawym górnym rogu), przywitaj się na forum bo to chyba Twój pierwszy post. Lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy. To taka drobna prośba o kulturę dialogu, bo podejrzewam że jesteśmy krajanami.
    W kwestii Twojego pytania. Zapraszam jutro na Giełdę Birofilii i Konkurs Piw Domowych w Poznaniu (zakłady Fawor przy Unii Lubelskiej) to popytasz innych piwowarów może Ci pomogą. Też tam będę.

    Comment

    • pysiak
      Junior
      • 11-2009
      • 19

      #3
      Racja kolego wogosz, powinienem się najpierw przywitać. Więc jestem uczniem zupełnie niepiwnego zawodu (elektronik) i zamierzam nawarzyć sobie piwa, jestem totalnym mieszczuchem i kulinarnym głąbem więc będę wdzięczny za każdą pomoc . Niestety w weekendy jestem poza Poznaniem i przyjechać nie będę raczej mógł (przypada w godzinach pracy) w każdym razie dziękuje za cynk.

      Dla innych mieszkańców Poznania i okolic: jak tylko coś namierzę to dam znać w tym wątku.

      Ps. Na żadnym innym forum nie spotkałem się z taką atmosferą. Duży plus.
      Last edited by pysiak; 04-12-2009, 20:56.

      Comment

      • wogosz
        Senior
        • 12-2005
        • 1007

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pysiak
        Może zna ktoś jakiś browar gdzie odstąpiliby trochę tego za rozsądne pieniądze?
        W Poznaniu jest tylko jeden browar, który kupuje słód na cysterny, a nie na kilogramy. Raczej na pewno u nich nie kupisz słodu, drożdży i chmielu. Musisz porozumieć się z innym piwowarem domowym z Obornik lub Poznania (kupicie razem w necie - mniejsze koszty wysyłki). Możesz jeszcze skontaktować się ze mną - wspomogłem surowcowo niektórych młodych w pierwszym warzeniu.
        Witam na tym forum kolejnego miłośnika piwa, bo mam nadzieję że widzisz w piwie coś więcej niż tylko alkohol na nachlania się.
        Twoje

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎