Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Taczaka 15, Robin Hood [zamkniete]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Poznań, Taczaka 15, Robin Hood [zamkniete]

    Lokal umiejscowiony nieopodal Honzika. Ten sam właściciel co i Sparty. Nie byliśmy, ale wywnioskowaliśmy z rozmowy ze Spartanem, że i tam stawia się na ciekawy wybór piw, zatem pozostawiam Pyrom do sprawdzenia.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • kot_z_cheshire
    Senior
    • 11-2005
    • 2201

    #2
    Mały, uroczy lokal. Mimo piątku i późnych godzin: mało ludzi. Nie jestem pewna, ale na ścianie jest chyba wymalowany jedyny i prawdziwy Robin Hood pod postacią Michaela Praeda.

    Wybór piw mniejszy niż w Sparcie: lane noteckie (ciemne), Obolon pszeniczne i biłe (butelkowe), widziałam skrzynki po Kożle i po Ciechanie (akurat nieobecne) i jeszcze kilka czeskich, ale ponieważ nie testowałam...nie pamiętam Ceny ok. 6 zl.
    Młode koty mają adhd, niestety.
    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

    Comment

    • staryjack1
      Junior
      • 01-2010
      • 4

      #3
      robin hood pub

      Mały,klimatyczny,dobrze wyposazony(chodzi o piwka oczywiscie) lokal.Naliczyłem ok30 gatunków głownie Czechy,Słowacja,Ukraina.Ciemne noteckie z kija!Widziałem ost ze maja promocje"RATUJMY CZARNKÓW" od 14do17 za 4,50.
      BUTELKA:6,5zl wszytsko jak leci.Troche malo miejsca ale fajny klimacik,obsługa ok.polecam

      Comment

      • M-kwadrat
        Senior
        • 07-2004
        • 304

        #4
        W lodówce dość spory wybór butelkowego piwa, dwa tygodnie temu z lanych był tylko Czarnków, malowidła robinhood-owe na ścianach przyjemne tylko lokal strasznie przesiąknięty dymem - nawet nie zadymiony (jak byliśmy to paliły ze dwie osoby i było pod tym względem ok) a i tak ubranie, włosy itd. przeszło mi zapachem papierosów. Sam palę więc jestem pod tym względem bardzo tolerancyjny ale po tej wizycie nie czułem w ogóle zapachu tytoniu z fajki którą wypaliłem tego dnia tylko. Może trzeba by lekko stuningować wentylację.
        Pozdrawiam, Maciek

        Comment

        • biker200
          Senior
          • 10-2003
          • 152

          #5
          Potwierdzam opinie poprzedników, przyjemna mała knajpka z lanym urpinerem i ciemnym noteckim. lodówka wypełniona głównie piwkami zza południowej i wschodniej granicy.

          Info dla kolekcjonerów szkła w lokalu m. in. szklanki Urpinera, pszeniczna szklanka Velena (Cerna Hora) oraz rowniez pszeniczna do Corneliusa
          Last edited by biker200; 29-01-2010, 11:04.

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            Lokal ma jeszcze jedną zaletę - jest czynny w niedziele. Old School zamknięty, U Honzika zamknięte a Robin czynny
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • staryjack1
              Junior
              • 01-2010
              • 4

              #7
              Łomża z kija w Robinie

              Byłem dzisiaj w Robinie,mają Łomże z kija (5,50) i Lwoskie 1715 w promocji za tą samą cenę.Warte spróbowania.polecam

              Comment

              • biker200
                Senior
                • 10-2003
                • 152

                #8
                Byłem tam jakieś może 2 tyg temu to w gablocie stały dopalacze ciekawe czy po dzisiejszej akcji policji sa tam dalej

                Comment

                • biker200
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 152

                  #9
                  "Artykuły kolekcjonerskie" znikneły na dobre, za to pojawiła się lana Łomża, trzeba przyznać że daje rade oczywiście szklanka orginalna
                  Last edited by biker200; 10-10-2010, 23:13.

                  Comment

                  • Holy-Grail
                    Senior
                    • 06-2010
                    • 320

                    #10
                    Duży wybór piw w lodówce, zza wsch, zach i płd granicy. Wszystkie po 7zł.
                    Karta stałego klienta (po kupieniu 10-ciu butelkowych jedno lane gratis).
                    Fachowa obsługa - bracia właściciele za barem.

                    I tylko jeden minus: coraz więcej klientów. Choć z tym, że to jest minus właściciele się zapewne ze mną nie zgodzą.

                    Comment

                    • staryjack1
                      Junior
                      • 01-2010
                      • 4

                      #11
                      niemieckie browarki!

                      Robin poszerzył asortyment o niemieckie browarki: Krombacher Weizen, Warsteiner, Oettinger, Kellerbier, Gessner, Tuborg(duński), Dab, Bitburger i wiele innych.Wszystkie po 7 zł warte spróbowania,polecam

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika staryjack1 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Robin poszerzył asortyment o niemieckie browarki: Krombacher Weizen, Warsteiner, Oettinger, Kellerbier, Gessner, Tuborg(duński), Dab, Bitburger i wiele innych.Wszystkie po 7 zł warte spróbowania,polecam
                        Przyłóż się bardziej do tematu. To nie jest nazwa browaru.
                        Większość forumowiczów zainteresuje się słowami "i wiele innych", bo to co wymieniłeś jest to tylko bezpłciowa masówka.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #13
                          Lokal odwiedziłem w dniu dzisiejszym, tj. 11 czerwca 2011r.

                          Zastałem akurat właściciela, z którym zamieniłem kilka słów.
                          W ofercie dwa piwa z nalewaka, czyli:

                          - Noteckie Ciemne - 6zł/0.5l
                          - Łomża Export - 5.5zł/0.5l

                          Spory wybór piw butelkowanych z piwami Kormorana na czele, Witnica o ile pamiętam, kilka piw ukraińskich Obolona i od cholery innych, których nawet nie zapamiętałem. Piwa butelkowane po/od 7zł za sztukę. W ofercie także spory wybór piw niemieckich, w których specjalnie nie gustuję. W ofercie brak piw Miłosławia. Akurat te są jednymi z moich ulubionych więc o tym wspominam. Ku mej wielkiej uciesze - NEON Lecha przekreślony czerwonym krzyżykiem przy wejściu. Aż cieszy oko kogoś kto nie jest analfabetą smakowym...

                          Lokal mały, ale przyjemny.
                          Warto odwiedzić!


                          Tomek

                          Comment

                          • przemo70
                            † 1970-2019 Piwosz w Raju
                            • 05-2007
                            • 1501

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Lokal odwiedziłem w dniu dzisiejszym, tj. 11 czerwca 2011r.

                            Zastałem akurat właściciela, z którym zamieniłem kilka słów.
                            W ofercie dwa piwa z nalewaka, czyli:

                            - Noteckie Ciemne - 6zł/0.5l
                            - Łomża Export - 5.5zł/0.5l

                            Spory wybór piw butelkowanych z piwami Kormorana na czele, Witnica o ile pamiętam, kilka piw ukraińskich Obolona i od cholery innych, których nawet nie zapamiętałem. Piwa butelkowane po/od 7zł za sztukę. W ofercie także spory wybór piw niemieckich, w których specjalnie nie gustuję. W ofercie brak piw Miłosławia. Akurat te są jednymi z moich ulubionych więc o tym wspominam. Ku mej wielkiej uciesze - NEON Lecha przekreślony czerwonym krzyżykiem przy wejściu. Aż cieszy oko kogoś kto nie jest analfabetą smakowym...

                            Lokal mały, ale przyjemny.
                            Warto odwiedzić!


                            Tomek
                            Myślę, że wszystkie Twoje odwiedziny powinny być zapisane w oddzielnym wątku "Grothesk - Tour de Bar"
                            Save water, drink beer ...

                            http://www.parowozy.com.pl/
                            http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                            https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Myślę, że wszystkie Twoje odwiedziny powinny być zapisane w oddzielnym wątku "Grothesk - Tour de Bar"
                              Jak słusznie zauważyłeś nie próżnowałem dzisiaj i dobre 20 knajp odwiedziłem. Jutro kolejne 20 jak bozia zdrowie da...


                              Tomek

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎