Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Zamkowa 3, Dragon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • metalsrem
    Senior
    • 09-2008
    • 239

    Poznań, Zamkowa 3, Dragon

    Lokal niedaleko rynku, alternatywny klimat. jest dwu poziomowy w barze w piwnicy nic ciekawego sie nie znajdzie lane Lech, Tyskie, Pilsner Urquell (7zł). W barze na górze wybór wiekszy, prócz wymienionych wyżej. Lane; Guinness, Kilkenny (obydwa 11zł) Grolsch 8zł. Był też butelkowy Frater pszeniczny. Z butelkowanych piwa kp ale ceny nie wiem.
    Browar domowy SKOTAR
  • kot_z_cheshire
    Senior
    • 11-2005
    • 2201

    #2
    Na górze jest dostępny także cydr z kija: Strongbow w barbarzyńskiej cenie 12 zł.
    Last edited by kot_z_cheshire; 14-12-2009, 20:53.
    Młode koty mają adhd, niestety.
    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

    Comment

    • metalsrem
      Senior
      • 09-2008
      • 239

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
      Na górze jest dostępny także cydr z kija: Strongbow w barbarzyńskiej cenie 12 zł.
      W okolicach rynku prawie wszystko jest w barbarzyńskiej cenie :-)
      Browar domowy SKOTAR

      Comment

      • HubertJ
        Senior
        • 05-2007
        • 188

        #4
        Lokal z klimatem. Byłem dwukrotnie.
        Co do piwnej strony, to jestem trochę uprzedzony. Zamówiłem Grolscha z kija, a to co dostałem na pewno Grolschem nie było. Porównywałem z Tyskim (inna osoba przy stole spożywała) i chyba im się podpięło to samo pod dwa kije. Uczulam na ten fakt.

        Comment

        • biker200
          Senior
          • 10-2003
          • 152

          #5
          Knajpka klimatem daje rade i jest czynna często do rana. Do tego ten Frater pszeniczny lany w oryginalnym szkle
          Last edited by biker200; 16-08-2010, 22:27.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biker200 Wyświetlenie odpowiedzi
            Do tego ten Frater pszeniczny lany w orginalnym szkle
            Jak?
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • M-kwadrat
              Senior
              • 07-2004
              • 304

              #7
              Bardzo fajny lokal jeśli chodzi o klimat - dawniej bywałem tam częściej, kilka razy bardzo długo (wschód słońca w ogródku) ostatnio wybieram inaczej ale w zeszłym tygodniu byłem znowu i nadal jest przyjemnie. Lokal jest duży (piwnica, obszerny lokal na parterze, dwupoziomowy ogródek i kilka pomieszczeń w budynku za ogródkiem) ale jak się już klientela zejdzie to dość tłoczny. Lany Guiness i Kilkenny nadal dostępne w barze na parterze ale teraz już w cenie 12zł za 0,5l. W tym i pozostałych barach lany Lech, Tyskie i Grolsch. Na parterze można też dostać butelkowe Lubuskie (Miodowe Jasne, Miodowe Ciemne i Zielone) za 8zł.
              Pozdrawiam, Maciek

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎