Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Plac Konstytucji 1, U Szwejka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Plac Konstytucji 1, U Szwejka

    Naprawdę przez tyle lat nikt nie opisał tego miejsca w osobnym temacie

    Piwa lane do wyboru dwa: Tyskie oraz polski Pilsner Urquell. O dziwo w tej samej cenie. Sądzę, że jak na centrum wawy nie jest ona wygórowana i wynosi 6 pln/0,4 l. Przejrzałem trochę historii i widzę, że jest nie zmieniona od 8 lat!

    Przyznam, że tak pysznego Pilsnera nie piłem ostatnio nawet w Pradze. Świeży, pełny, z wyczuwalnymi chlebowymi posmakami, coś wspaniałego! Podawany w odpowiednim kuflu z logo lokalu.
    Dodatkowo wystrój w klimacie, na który składają się między innymi praskie czerwone tablice z nazwami ulic. Miło coś takiego zobaczyć w Warszawie.

    W poniedziałki całodzienna promocja. Litr Pilsnera 7,5 pln a 0,4 za 3 pln.

    Firma jest też właścicielem Kompanii Piwnej na Podwalu. Oferta ta sama ale stąd zdecydowanie bliżej do metra.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Popijając dzisiaj promocyjnego Pilsnera/Tysquella zyskałem info, że promocyjna cena (3,75 pln/0,5) obowiązuje już od jakiegoś czasu również w sobotę i niedzielę! Dla mnie to świetna informacja, nie ma szans, by w jakimś innym lokalu w wawie napić się dobrego piwa w tak okazyjnej cenie
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • petrus33
      Gość
      • 01-2008
      • 888

      #3
      Możliwe, że nie zaktualizowali strony www, ale tam widnieje taka oto promocja :
      1. Sznycel jak w Wiedniu, sałata mieszana, frytki - 15zł
      2. Piwo Pilsner Urquel 1l - 7,50zł
      3. Piwo Pilsner Urquel 0,4l - 3zł
      4. Piwo Tyskie 1l - 7,50
      5. Piwo Tyskie 0,4l - 3zł
      ........ale tylko w poniedziałek
      Zapewne są to stare i nieaktualne już informacje.
      pozd

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Możliwe, że nie zaktualizowali strony www, ale tam widnieje taka oto promocja :
        1. Sznycel jak w Wiedniu, sałata mieszana, frytki - 15zł
        2. Piwo Pilsner Urquel 1l - 7,50zł
        3. Piwo Pilsner Urquel 0,4l - 3zł
        4. Piwo Tyskie 1l - 7,50
        5. Piwo Tyskie 0,4l - 3zł
        ........ale tylko w poniedziałek
        Zapewne są to stare i nieaktualne już informacje.
        pozd
        Zgadza się. W lokalu na ulotce z promocjami jest info o promocji w sobotę/niedzielę. Bywałeś często na starówce, możesz sprawdzić czy w Kompanii Piwnej też wprowadzili zniżkę w weekendy?
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • trzydziestolatek
          Junior
          • 05-2010
          • 23

          #5
          Zarówno w szwejku jak i w kampanii piwnej piwo jest jak na taką ,,burżuazyjną'' restaurację w miarę tanie. Obydwie restauracje ma ten sam właściciel.

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            #6
            Czyli w poniedziałek, sobotę i niedzielę, obowiązuje ta promocja? Bo czytam stronę www i wspomnieli tylko o poniedziałku.
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
              Czyli w poniedziałek, sobotę i niedzielę, obowiązuje ta promocja? Bo czytam stronę www i wspomnieli tylko o poniedziałku.
              Tak wynika z ulotki dostępnej w lokalu. Ja w weekendy póki co nie próbowałem więc jak się nie przejdziesz to się nie przekonasz
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • karin861
                Senior
                • 02-2006
                • 597

                #8
                Zaryzykuję i się przejadę, specjalnie w weekend W razie co zdam relację
                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zaryzykuję i się przejadę, specjalnie w weekend W razie co zdam relację
                  I to jest właśnie słuszna postawa
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czyli w poniedziałek, sobotę i niedzielę, obowiązuje ta promocja? Bo czytam stronę www i wspomnieli tylko o poniedziałku.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zaryzykuję i się przejadę, specjalnie w weekend W razie co zdam relację
                    Przed chwilą zadzwoniłem do lokalu i uzyskałem potwierdzenie, że promocja obowiązuje i dzisiaj. To i ja się w takim razie też przejadę
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • karin861
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 597

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przed chwilą zadzwoniłem do lokalu i uzyskałem potwierdzenie, że promocja obowiązuje i dzisiaj. To i ja się w takim razie też przejadę
                      Ooo! No widzisz! To smacznego piwka życzę w takim razie Ja wyskoczę w poniedziałek na Pilsnerka Bo w ten weekend nie uda mi się wyskoczyć niestety, ale co się odwlecze...
                      Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        #12
                        Obiecałam, że napiszę więc zgodnie z obietnicą się odzywam Na przekór, jak wspomniałam, poszliśmy w niedzielę. Wszystko się zgadza. Piwna promocja jest w soboty, niedziele oraz poniedziałki. Piwo Tyskie oraz Pilsner w cenie 3zł za 0,4 beczułkę Poza tym ceny dań w normalnych cenach jak na centrum Warszawy. Wystrój bardzo przyjemny, ogródek przytulny + fajny przewiew w cieniu Na pewno zawitam tam jeszcze nie raz!
                        Zwłaszcza, że napić się Pilsnera za taką cenę gdziekolwiek graniczy z cudem!
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zwłaszcza, że napić się Pilsnera za taką cenę gdziekolwiek graniczy z cudem!
                          Niezupełnie jest tak jak piszesz.
                          Na rynku Starego Miasta, w Bazyliszku, w tej samej cenie, czyli 7.50zł za 1L, jest Pilsner Urquell.

                          Comment

                          • karin861
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 597

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niezupełnie jest tak jak piszesz.
                            Na rynku Starego Miasta, w Bazyliszku, w tej samej cenie, czyli 7.50zł za 1L, jest Pilsner Urquell.
                            http://www.bazyliszek.waw.pl/menu/promocje.html
                            Ok, czasami wypiję i w litrowym kuflu (jak na kobietę to osiągnięcie), ale zdecydowanie wolę 2x0,4 wypić i się mi piwo nie wygazuje, niż "męczyć" się z litrowym olbrzymem
                            Tak w ogóle, to dzięki za info, może tam też wpadnę
                            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎