Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.01.16 Częstochowa - Pokaz warzenia piwa - Bractwo Piwne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioturek
    Member
    • 04-2008
    • 88

    2010.01.16 Częstochowa - Pokaz warzenia piwa - Bractwo Piwne

    Częstochowski Krąg Lokalny Bractwa Piwnego zaprasza wszystkich zainteresowanych 16.01.2010 na godzinę 17.00 do Kawiarni Coffeeart przy ulicy Jana Kilińskiego 5 w Częstochowie, na pokaz warzenia piwa.

    Warzenie piwa na żywo z procesem zacierania, pokaże jak w prosty sposób tworzyć wyśmienite piwa w domu. Będziemy warzyć a w trakcie, dzielić się swoja wiedzą o piwie, jego historii, gatunkach piwa, a także o nas czyli Bractwie Piwnym. Będzie można powąchać i posmakować surowców piwowarskich, zapoznać się z recepturami na smakowite piwo, zobaczyć jak śrutuje się słód, kapsluje butelki oraz dowiedzieć się skąd czerpać informacje o domowym piwowarstwie.

    Odbędzie się również degustacja piwa, które wspólnie warzyliśmy w czerwcu na 6 Nocy Kulturalnej.
    ------------------------------
    Bractwo Piwne
  • pioturek
    Member
    • 04-2008
    • 88

    #2
    Bractwo Piwne dziękuje wszystkim uczestnikom pokazu w Coffeart za bardzo miłą atmosferę spotkania i wspólne zmagania z Lagerem Wiedeńskim .

    Laureatom konkursów gratulujemy i życzymy samych udanych warek.

    Szczególne podziękowania kierujemy do Maggyk'a, Art'a i całego Centrum Piwowarstwa za wsparcie w słowie i czynie podczas warzenia oraz za mnogość piw do degustacji .
    Dziękujemy Admiro i jego częstochowskiej piwnej inicjatywie za sponsorowanie nagród w konkursach (zestawów surowców do warzenia z procesem zacierania).

    Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy, które są już w naszej galerii : http://picasaweb.google.com/bractwo....iwaWCoffeeart#

    Piwu Cześć !

    ....i do zobaczenia na kolejnych pokazach
    ------------------------------
    Bractwo Piwne

    Comment

    • Yachyo
      Junior
      • 12-2009
      • 11

      #3
      Ja też tam byłem i piwo warzyłem fajnie było i dużo sie nauczyłem

      Comment

      • pajel
        Junior
        • 12-2009
        • 22

        #4
        Uważam imprezę za udaną. Było bardzo kameralnie co pozwoliło nam na dopytanie się o wszystkie szczegóły dotyczące domowego warzenia piwa. Najbardziej z degustowanych domowych piwek smakowało nam INDIA PALE ALE.

        Teraz kompletujemy sprzęt i tworzymy sami - pierwsze PALE ALE, oczywiście z wygranych przez nas słodów (za które, oczywiście bardzo dziękujemy organizatorom)

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Mam nadzieję że pokazowe fermentuje jak należy
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • pioturek
            Member
            • 04-2008
            • 88

            #6
            O tak. Mróz trochę za bardzo przycisnął i pielęgnuję je otaczając fermentor ciepłem elektrycznej poduchy Niebawem stosowne pomiary i przelewanie na cichą fermentację.
            ------------------------------
            Bractwo Piwne

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎