Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.03.13 - X Międzynarodowa Giełda Birofilów PIVARIA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    2010.03.13 - X Międzynarodowa Giełda Birofilów PIVARIA

    Zapraszam do Szczecina na X Międzynarodową Giełdę Birofilów PIVARIA 2010.
    jej termin to sobota 13 marca br.
    Miejsce to jak zwykle Dom Kultury "Słowianin", mieszczący się dosłownie nad Dworcem Głównym przy ul. Korzeniowskiego 2.
    Rozpoczynamy o godz. 8.00 a kończymy o 13.00.
    Sponsorem imprezy jest Browar "Bosman". Wiem, że są przygotowywane kolekcjonerskie nowosci. Chętni będą mogli na miejscu napić się piwa ze szczecińskiego browaru.
    W przeddzień, tj. w piątek 12 marca zapraszam na Imprezę integracyjną, która odbędzie sie w pubie PIVARIA (www.pivaria.pl)
    Last edited by ART; 07-02-2010, 18:09. Powód: popr. link
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    #2
    W tym tygodniu zacznę wysyłać zaproszenia.
    Jesli chodzi o hotele to polecam, z racji bliskości Giełdy, hotel "Gryf"-al. Wojska Polskiego, "Pocztylion"-ul Dworcowa oraz "Rycerski" przy Bramie Portowej
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

    Comment

    • brogro
      Senior
      • 08-2005
      • 112

      #3
      Grodzisk już się szykuje.

      Comment

      • Adam50
        Senior
        • 10-2006
        • 321

        #4
        Giełda - 2010

        Elbląg też się melduje.

        Comment

        • Adasko74
          Senior
          • 06-2007
          • 156

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adam50 Wyświetlenie odpowiedzi
          Elbląg też się melduje.
          W składzie około 12-tu osób

          Comment

          • yoreck
            Senior
            • 04-2004
            • 526

            #6
            Krzysiek,wiem ,że może zabrzmi to dziwnie,ale czy giełda /tak jak w roku poprzednim/ rozpocznie się o 8,00?Czy może była by możliwość rozpoczęcia giełdy wcześniej?Chociaż o 1 godzinkę
            Pytam,ponieważ wybieraliśmy się na giełdę,ale teraz się zastanawiam ,czy jest sens
            Prawie 700 km ,słabe połączenie,bylibyśmy w Szczecinie o 5,30 ,potem giełda od 8 no i zaraz pociąg do Lublina /chyba 10,48/.

            Comment

            • Adam50
              Senior
              • 10-2006
              • 321

              #7
              Słuszna uwaga Seniora

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
                Krzysiek,wiem ,że może zabrzmi to dziwnie,ale czy giełda /tak jak w roku poprzednim/ rozpocznie się o 8,00?Czy może była by możliwość rozpoczęcia giełdy wcześniej?Chociaż o 1 godzinkę
                Pytam,ponieważ wybieraliśmy się na giełdę,ale teraz się zastanawiam ,czy jest sens
                Prawie 700 km ,słabe połączenie,bylibyśmy w Szczecinie o 5,30 ,potem giełda od 8 no i zaraz pociąg do Lublina /chyba 10,48/.
                Powiem tak: dla większości giełda, którakolwiek, zaczyna się w przeddzień...
                Co do godz. 8.00 to nie mój wymysł lecz właściciela obiektu.
                W praktyce jak zapewne zauważyłeś i tak ciut wcześniej otwieramy podwoje...
                Czy jest sens? Na te pytanie musisz już sobie sam odpowiedzieć
                Przy okazji: zaproszenia zostały już wysłane. Otrzymają je osoby, które w ubiegłym roku zarejestrowały się w naszej bazie. Pozdrawiam
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • Adasko74
                  Senior
                  • 06-2007
                  • 156

                  #9
                  --------------------------------------------------------------------------------

                  Witam,
                  Mam zamiar odwiedzic giełde w Szczecinie po raz pierwszy.Jeżeli ktoś z przyjezdnych na tą giełde posiada na zbyciu jakies etykiety,kontry ,krawatki z Browaru Elblag i Braniewo chetnie coś kupie.
                  Poszukuje etykiet,kontr,krawatek z "Czasów na EB",oraz exportowych na Rosje i Kanade i inne.Mogą być także na butelkach.Pozdrawiam Adam

                  Comment

                  • as59
                    Member
                    • 08-2007
                    • 58

                    #10
                    giełda

                    Elbląg pozdrawia Kolegów-birofilów i melduje przybycie na giełde w dużym składzie. Jednocześnie przypominamy że mamy jeszcze trochę podstawek z limitowanej edycji naszej giełdy.Zainteresowanym ich nabyciem podaje kontakt; aszulc59@gmail.com lub andy590@poczta.onet.pl .pozdrawiam Andrzej

                    Comment

                    • ARTHUR
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2338

                      #11
                      Podziękowania za otrzmane zaproszenia na Kolejną Giełde w Szczecinie.

                      Dziękuje Krzysiu

                      Comment

                      • jurasek51
                        Junior
                        • 09-2009
                        • 9

                        #12
                        ZIĘBICE już się pakują , Jurek Wajda i drugi Jurek
                        co prawda ten drugi jedzie pierwszy raz do Szczecina i bez zaproszenia ale liczy na kawałek miejsca.
                        Do spotkania
                        moja Babka chorowała, piła piwko wyzdrowiała
                        pozdrawiam Jurek K.

                        Comment

                        • mpazdzioch
                          Member
                          • 01-2009
                          • 39

                          #13
                          Witam, nigdy nie byłem na giełdzie w Szczecinie, w tym roku planuje się wybrac, czy zaproszenie dostają tylko osoby te które były w ubiegłych latach czy ja tez moge takie otrzymac?

                          Comment

                          • pivaria
                            Senior
                            • 03-2001
                            • 1538

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mpazdzioch Wyświetlenie odpowiedzi
                            Witam, nigdy nie byłem na giełdzie w Szczecinie, w tym roku planuje się wybrac, czy zaproszenie dostają tylko osoby te które były w ubiegłych latach czy ja tez moge takie otrzymac?
                            Zaproszenia, wzorem innych Giełd, wysyłane są do osób zarejesjestrowanych w bazie danych. Aby być w bazie, należy osobiście zgłosić do niej akces. Reasumując: teraz nie możesz, ale za rok tak.
                            Pozdrawiam i do zobaczenia "na drugim końcu Polski"
                            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                            www.pivaria.pl
                            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                            Comment

                            • jurasek51
                              Junior
                              • 09-2009
                              • 9

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zaproszenia, wzorem innych Giełd, wysyłane są do osób zarejesjestrowanych w bazie danych. Aby być w bazie, należy osobiście zgłosić do niej akces. Reasumując: teraz nie możesz, ale za rok tak.
                              Pozdrawiam i do zobaczenia "na drugim końcu Polski"
                              Ja zarejestrowałem się w bazie w Żywcu czy to nie wystarczy ? zaproszenia nie dostałem , ale jadę.
                              do spotkania
                              moja Babka chorowała, piła piwko wyzdrowiała
                              pozdrawiam Jurek K.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎