Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oddam mieszkanie lub zamienię na mniejsze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Oddam mieszkanie lub zamienię na mniejsze

    Oddam w dobre ręce lokatorskie mieszkanie z miasta lub zamienię na mniejsze.
    Centrum Bytomia,2 piętro.
    Pow 120 m,3 pokoje.Okna pcv,panele na podłogach,ogrzewanie gazowe.Drobne odstępne.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    Oddam w dobre ręce lokatorskie mieszkanie z miasta (...)
    Jak oddasz to ja chętnie wezmę, będziemy wtedy prawie sąsiadami
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      Rozbawiło mnie to "drobne odstępne". Mieszkanie lokatorskie, czyli jaka własność ? Czy przy przejęciu tego mieszkania płaciło się jakieś pieniądze ?Jak się pisze oddam, to się nie żąda pieniędzy. Oddaje się za darmo, jak się żąda za coś pieniądze, to jest to sprzedaż.

      Comment

      • silvian
        Senior
        • 08-2008
        • 727

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        Rozbawiło mnie to "drobne odstępne". Mieszkanie lokatorskie, czyli jaka własność ? Czy przy przejęciu tego mieszkania płaciło się jakieś pieniądze ?Jak się pisze oddam, to się nie żąda pieniędzy. Oddaje się za darmo, jak się żąda za coś pieniądze, to jest to sprzedaż.
        Rozumiem, że kolega jest zainteresowany ofertą skoro aż tak bardzo go to poruszyło.
        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
          Rozumiem, że kolega jest zainteresowany ofertą skoro aż tak bardzo go to poruszyło.
          Nie, nie jestem zainteresowany tym złodziejskim procederem sprzedawania przywilejów pokomunistycznych.

          Comment

          • silvian
            Senior
            • 08-2008
            • 727

            #6
            Oskarż jeszcze kiszota o wojny i głód na świecie.
            "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
              Oskarż jeszcze kiszota o wojny i głód na świecie.
              Ale po co degrengoladę rozszerzać na świat, jak jest tu w Polsce. To tutaj przez takie przywileje jakie ma Kiszot ludzie muszą płacić większe podatki i nie stać ich na normalne, przyzwoite życie. Przeciętnego Polaka nie stać na 120 m2 mieszkania, ale Kiszota stać, bo jest uprzywilejowany w uprzywilejowanym zawodzie. Kiszot takiego nawet nie musi kupować, czy wziąść w kredyt, wystarczy , że pracuje w odpowiedniej państwowej firmie.

              Comment

              • silvian
                Senior
                • 08-2008
                • 727

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale po co degrengoladę rozszerzać na świat, jak jest tu w Polsce. To tutaj przez takie przywileje jakie ma Kiszot ludzie muszą płacić większe podatki i nie stać ich na normalne, przyzwoite życie. Przeciętnego Polaka nie stać na 120 m2 mieszkania, ale Kiszota stać, bo jest uprzywilejowany w uprzywilejowanym zawodzie. Kiszot takiego nawet nie musi kupować, czy wziąść w kredyt, wystarczy , że pracuje w odpowiedniej państwowej firmie.
                Widzę, że jesteś strasznie sfrustrowany takim a nie innym stanem w naszym kraju. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jakbyś był na miejscu kiszota to byś tak nie psioczył. Proponuje nabrać trochę dystansu.
                "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10737

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                  jakbyś był na miejscu kiszota to byś tak nie psioczył. .
                  Jasne że by nie psioczył mając do opchnięcia 120m mieszkanie
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • silvian
                    Senior
                    • 08-2008
                    • 727

                    #10
                    Warto również przytoczyć, że ceny mieszkań na rynku wtórnym znacznie się różnią w stolicy i na Śląsku. Chyba zrobił się offtop
                    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                      Widzę, że jesteś strasznie sfrustrowany takim a nie innym stanem w naszym kraju. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jakbyś był na miejscu kiszota to byś tak nie psioczył. Proponuje nabrać trochę dystansu.
                      Ja nie mogę być na miejscu Kiszota, bo nie pasożytuję na mieszkaniowej własności państwowej, i wszystko co mam, to jest w 100 % własność prywatna .

                      Comment

                      • silvian
                        Senior
                        • 08-2008
                        • 727

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja nie mogę być na miejscu Kiszota, bo nie pasożytuję na mieszkaniowej własności państwowej, i wszystko co mam, to jest w 100 % własność prywatna .
                        Nie mogę rozróżnić czy żalisz się czy chwalisz.
                        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie mogę rozróżnić czy żalisz się czy chwalisz.
                          Wybierz sobie co chcesz. Nie ma to żadnego znaczenia w dyskusji, także dla mnie.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale po co degrengoladę rozszerzać na świat, jak jest tu w Polsce. To tutaj przez takie przywileje jakie ma Kiszot ludzie muszą płacić większe podatki i nie stać ich na normalne, przyzwoite życie. Przeciętnego Polaka nie stać na 120 m2 mieszkania, ale Kiszota stać, bo jest uprzywilejowany w uprzywilejowanym zawodzie. Kiszot takiego nawet nie musi kupować, czy wziąść w kredyt, wystarczy , że pracuje w odpowiedniej państwowej firmie.
                            Skoro już powylewałeś swoje żale to teraz napisz jakie to przywileje ma kiszot bo chyba coś mi umknęło.I prosze tę zbędną dyskusję przestawić na inne tory.

                            A i napisz nam jeszcze jak to było z tymi dopłatami do ziemi.
                            Last edited by kiszot; 31-01-2010, 21:07.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎