Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poszukuję miejsca pracy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Poszukuję miejsca pracy

    Poszukuję pracy dla osoby (kobiety) która:
    - aktualnie pracuje na stanowisku kierowniczym i zarządza pracą zespołu kilkunastu osób
    - w pracy zajmuje się całością zagadnień dotyczących funkcjonowania samodzielnej jednostki - promocja, administrowanie, organizacja pracy, sprawozdawczość itp (sam dokładnie nie wiem co jeszcze) z wyjątkiem księgowości.
    - posiada prawo jazdy i czynnie jeździ samochodem

    Wiem, że ta ilość informacji może okazać się niewystarczająca, ale z uwagi na delikatną materię zmiany pracy wszelkie dodatkowe informacje z CV tej osoby mogę przesłać na PW lub maila
    Sprawa jest pilna i dla mnie bardzo ważna. Proszę o przesyłanie na PW wszelkich dostępnych informacji o ewentualnych ofertach pracy, o których wiecie - nawet gdyby wydawały się Wam nie do końca trafne. Chodzi o pracę na terenie Aglomeracji Śląskiej.
    Będę bardzo wdzięczny za każdą informację.

    P. S. Przy okazji będę również bardzo wdzięczny za każdą informację o możliwości zatrudnienia polonistki - niekoniecznie na stanowisku nauczycielskim - pracującej obecnie w dziale promocji oraz dodatkowo prowadzącej ćwiczenia na wyższej uczelni (jeszcze bez tytułu doktorskiego)
    Last edited by Aldach; 10-02-2010, 12:07.
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    #2
    Sprawa cały czas aktualna

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎