Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bielsko-Biała, Cechowa 6, sklep monopolowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_pa
    Junior
    • 04-2004
    • 18

    Bielsko-Biała, Cechowa 6, sklep monopolowy

    W sklepie ( w samym centrum Bielska) w którym do tej pory brylowały same piwa koncernowe (wyjątek - Brackie z Cieszyna), pojawiła się półka z dobrym piwem. Zauważyłem tam piwa z Grybowa, Fortuny, Ciechanowca, Konstancina i czeskie Skalaki z Rozhozca. Ceny od 2,90 (Skalaki) do 5,50 za Czarny Dąb z Konstancina.
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_pa Wyświetlenie odpowiedzi
    Zauważyłem tam piwa z (...) Ciechanowca (...)
    Reaktywowali browar po latach?
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • ZKB
      Senior
      • 12-2009
      • 172

      #3
      Raczej pomyłka autora wątku. Muszę zajrzeć do tego sklepu
      Beer is for life not just for christmas !

      Comment

      • ZKB
        Senior
        • 12-2009
        • 172

        #4
        Sklep się rozwija. Jest komplet z Rohozca i Fortuny. Poza tym po kilka piw z Ciechanowa (pszeniczne i Miodowe), Konstancina ( Czarne Dęby, Starodawne i Mazowieckie), Grybowa, Gościszewa Naturalne filtr. i niefiltr plus Rycerz). Nie specjalizują się w piwach regionalnych ale z tego co mówił właściciel maja poszerzać asortyment.
        Beer is for life not just for christmas !

        Comment

        • Wacolek
          Junior
          • 08-2011
          • 9

          #5
          Dzisiaj zawitałem do tego sklepu. Jest duży wybór piw z browarów regionalnych. Nie liczyłem, ale będzie tego ok. 40 rodzajów. Z tego co zdążyłem zapamiętać widziałem Ciechany (Pszeniczne, Miodowe, Mocne, Wyborne Niepasteryzowane), Cornelius Weizen, piwa z Konstancina (Czarny Dąb, Starodawne), Smoki z Fortuny, Belfast i Tradycyjne z Jabłonowa, piwa z browaru Kormoran, Namysłów, Amber, Racibórz i wiele innych. Było też trochę piw czeskich. Ceny średnio od 3 do 5 złotych.

          Comment

          • celtyk87
            Senior
            • 11-2008
            • 208

            #6
            Niestety właściciel to prostak. Kiedy pytałem czy ma zimne piwa powiedział "nie stać nas żeby lodówka ciągle chodziła".

            Comment

            • Wacolek
              Junior
              • 08-2011
              • 9

              #7
              Niestety to fakt, że piwka stoją na półkach. Tylko kilka było włożonych do chłodziarki.

              Comment

              • volodos
                Senior
                • 09-2008
                • 717

                #8
                Taaa, nie stać ich, dobre! W takim razie w ogóle nie powinni sprzedawać piwa, przynajmniej naturalnego. Trafi się paru klientów, którzy kupią żur i będzie po herbacie. Głupi Polak, nigdy się nie nauczy.

                Comment

                • ZKB
                  Senior
                  • 12-2009
                  • 172

                  #9
                  Sklep nie najgorzej zaopatrzony ale te piwa "kiszące" się na półkach odstraszają. Koncernowe lodówki pełne piwa a niepasteryzowane piwka umęczone stoją prawie na zapleczu. Wóda panie, wóda to jest interes - a okolica "pitna".
                  Wybieram sklep w Czechowicach - Bielsko póki co czeka na sklep z prawdziwego zdarzenia.
                  Beer is for life not just for christmas !

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎