Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sterkens, St. Sebastiaan Grand Cru

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Sterkens, St. Sebastiaan Grand Cru

    Belgijskie piwko St. Sebastiaan grand cru. Z etykiety oraz z kontr etykiety ciężko wywnioskować z jakiego browaru pochodzi owy produkt Jedyną możliwością jest Sterkens Meer. Piwo zawiera 7,6% alkoholu, kolor ciemna czerwień. Smak piwa długo pozostaje w ustach a po otwarciu można poczuć owocowy aromat. Moc piwa jest wyczuwalna w samku. Piwo to jest sprzedawane w glinianych butelkach o pojemności 0,75 zamykanych kapslem. Bardzo duża etykieta która sprawia miłe wrażenie wizualne. Piwo zostało pozyskane w Italii i niestety napisy są po włosku Nie przepadam za takim typem piw już znacznie bardziej podoba mi się butelka. Ocena 3+ chodź zapewniam że dla tych którzy lubują się w produktach belgijskich piwko to będzie wyśmienite.
  • StaryKocur
    Senior
    • 01-2002
    • 1521

    #2
    Znakomite piwo.
    Istnieje jeszcze odmiana ciemna - dla mnie bezdyskusyjnie
    najlepsze belgijskie piwo.
    Ciekawostka: butelka zamykana jest na kapsel, ale dodatkowo
    montowana jest porcelanka.
    Taką butelke będe miał na zbyciu w Żywcu.

    SK
    Piwo pite z umiarem
    nie szkodzi w żadnych ilościach.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      Cieszę się że smakowało tobie Ja piłem je dwa razy ale na szczęście nie ja się spłukiwałem z kasy

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        a o to etykietka.
        Attached Files

        Comment

        • CarlBerg
          Senior
          • 09-2003
          • 968

          #5
          Etykieta piwa zakupionego w Belgii różni się od tej pochodzącej z Włoch - choć może jest to nowy wzór. Jako producent wymieniony jest Sterkens NV Meer. Data przydatności do spożycia - 2007 rok. Znakomite piwo, godne polecenia każdemu.
          Attached Files
          Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
          Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Rzeczywiście piwo przednie. Dostałem na urodziny, które mam w ... grudniu, ale troszkę poleżało w piwnicy.
            Świetny bardzo rozbudowany smak z przewodnim motywem kolendrowo-korzennym, lekką goryczką i "cytrusowością". Piana przeciętna jakna "belga", czyli bardzo ładna. Herbaciane, dość klarowne.
            Bardzo jestem rad, że miałem zaszczyt pić ten zacny trunek...
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Piana: bardzo obfita, drobno i średniopęcherzykowa, dosłownie jak ubite białko.
              Kolor: złocisty, matowy, od drożdży.
              Zapach: chyba głównie kolendra.
              Smak: coś jak skrzyżowanie wibiera z triplem i bokiem. Wyraźna goryczka alkoholowa, lekka witbierowość, głownie za sprawą kolendry, i spora mdła karmelowość.
              Opakowanie: poza tym, że to kamionka, to raczej kiepskie. Mam wrażenie, że etykieta zamieszczona powyżej przez bakłażanka, była większej urody.

              Gdzieś czytałem, że Grand Cru, to taki belgijski weizenbock, a ja niestety za rogacizną nie przepadam. Nie jest złe, ale wolę zwykłego wita.

              Była fotka etykiety, była butelki, czas na zdjęcie piwa.
              Attached Files
              blog.kopyra.com

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎