Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Locher, Bio Weizen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kolesław
    Senior
    • 03-2004
    • 1130

    Locher, Bio Weizen

    Szukałem i nie znalazłem Chyba że moja wyszukiwarka jest ślepa.
    Ekstrakt nieznany, alk. 5,0 % vol.
    Warzone dla Coop (seria Naturaplan) z: wody słodów jęczmiennych (szwajcarskiego i niemieckiego), słodów pszenicznych (szwajcarskiego i niemieckiego), chmielu szwajcarskiego i drożdży.
    Zapach orzeźwiający. Słodkie cytrusy z goździkami. Z czasem słodycz coraz bardziej się ulatnia.
    Piana słaba - niska szybko opada i nie ma jej. Nagazowanie żadne. Jak na weizena.
    Kolor jasnozłoty, opalizujący osadem.
    Smak niezgorszy. Delikatnie słodki, trochę kwaskowy z goździkowym posmakiem - tak jak w zapachu. Rzekłbym, zbliżony do klasycznego... tylko ten brak gazu!
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kolesław Wyświetlenie odpowiedzi
    Szukałem i nie znalazłem Chyba że moja wyszukiwarka jest ślepa.
    Też się zdziwiłem ze nie znalazłeś . Sprawdziłem i okazało się że dałem Ci piwo którego sam jeszcze nie piłem . A miałem aż 3 butelki.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      #3
      Wszystkich się pozbyłeś?
      Attached Files

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kolesław Wyświetlenie odpowiedzi
        Wszystkich się pozbyłeś?
        Niestety tak.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎