Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolekcja egzotyków adi-ego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adi_999
    Senior
    • 11-2004
    • 425

    Kolekcja egzotyków adi-ego

    znalazłem trochę czasu i zabrałem sie ostro do roboty . na 1 ogień litery a,b,c , nad resztą pracuję. mam pewien problem z ustanowieniem adresu dlatego podaje Algierie - z niej prosze sie kierowac na galeria użytkownika adi

    mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    #2
    Dobra robota - kilka ładnych sztuk - szczególnie Arabia Saudyjska, jak będzie więcej czasu będę musiał porównać i wynotować swoje braki

    Jedno pytanie w Belize jest Temptention Grapefruit - nie widzę opisów etykiety stąd pytanie czy w składzie jest słód lub dodatek piwa ?
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • adi_999
      Senior
      • 11-2004
      • 425

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
      Dobra robota - kilka ładnych sztuk - szczególnie Arabia Saudyjska, jak będzie więcej czasu będę musiał porównać i wynotować swoje braki

      Jedno pytanie w Belize jest Temptention Grapefruit - nie widzę opisów etykiety stąd pytanie czy w składzie jest słód lub dodatek piwa ?
      ciężko powiedzieć , napisane jet tak


      temptation is an exotic ready to drink alkoholic beverage blended to create a uniquely satisfying taste that reflects the spirit and energy of the tropics

      poj 355 , zaw alk 5,5 %
      mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

      Comment

      • adi_999
        Senior
        • 11-2004
        • 425

        #4
        mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

        Comment

        • Micho441
          • 04-2008
          • 812

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
          Zbiorek całkiem niczego.Szczególnie Panda Mała z Butanu przyprawia mnie o szybsze bicie serca.
          Tylko czemu taki galimatias. Raz etykiety według państwa a raz według browaru.Troche dziwne bo np.La Estrella de Afrika S.A. Ceuta (Gwiazda Afryki S.A. Ceuta) to przeciez po prostu Hiszpania. Ale małe korekty i bedzie ok. Czekam na dalsze fotki etykiet.

          Comment

          • beny
            Senior
            • 03-2001
            • 984

            #6
            Dla mnie te Belize to nie ma nic wspólnego z piwem.
            Ceuta to specyfika kolekcjonerów etykiet piwnych niby Hiszpania ale katalogowane i liczone osobno to tak samo jak z tą pandą małą ni to szopowate, inni na to firefox wołają a ci od niedźwiedzi maja palpitacje na jej widok (powiedz mi ile będą kosztować tabletki na nadciśnienie to może uda się załatwić etykietę na receptę zamiast tabletek)

            Przydałaby się jeszcze sekcja na wymianę i poszukiwane
            Z piwnym pozdrowieniem
            Radosław Kwiecień

            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

            Comment

            • adi_999
              Senior
              • 11-2004
              • 425

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla mnie te Belize to nie ma nic wspólnego z piwem.
              Ceuta to specyfika kolekcjonerów etykiet piwnych niby Hiszpania ale katalogowane i liczone osobno to tak samo jak z tą pandą małą ni to szopowate, inni na to firefox wołają a ci od niedźwiedzi maja palpitacje na jej widok (powiedz mi ile będą kosztować tabletki na nadciśnienie to może uda się załatwić etykietę na receptę zamiast tabletek)

              Przydałaby się jeszcze sekcja na wymianę i poszukiwane
              na razie jest w zbiorze , zawsze ja zdąze usunąć
              mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

              Comment

              • adi_999
                Senior
                • 11-2004
                • 425

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                Zbiorek całkiem niczego.Szczególnie Panda Mała z Butanu przyprawia mnie o szybsze bicie serca.
                Tylko czemu taki galimatias. Raz etykiety według państwa a raz według browaru.Troche dziwne bo np.La Estrella de Afrika S.A. Ceuta (Gwiazda Afryki S.A. Ceuta) to przeciez po prostu Hiszpania. Ale małe korekty i bedzie ok. Czekam na dalsze fotki etykiet.
                http://es.wikipedia.org/wiki/Africa_Star
                wszystko połukładane wg panstwo/browar , także staram sie żeby nie było bałaganu

                dodane kolejne literki - D , E , F , G
                mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                Comment

                • Gacka
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 373

                  #9
                  Gratuluje kolekcji. Mysle ze pomoze mi w rozwiazaniu zagadek kapslowych.
                  Viva Slask Wroclaw!!!

                  Comment

                  • Micho441
                    • 04-2008
                    • 812

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dla mnie te Belize to nie ma nic wspólnego z piwem.
                    Ceuta to specyfika kolekcjonerów etykiet piwnych niby Hiszpania ale katalogowane i liczone osobno to tak samo jak z tą pandą małą ni to szopowate, inni na to firefox wołają a ci od niedźwiedzi maja palpitacje na jej widok (powiedz mi ile będą kosztować tabletki na nadciśnienie to może uda się załatwić etykietę na receptę zamiast tabletek)

                    Przydałaby się jeszcze sekcja na wymianę i poszukiwane
                    Rózne sa koncepcje kolekcji.Kolekcja z etykiet piwnych z wyłączeniem piw bezalkoholowych też jest kolekcją ciekawą.
                    Biblioteka etykiet to tez sprawa kolekcjonera. Miełem tylko na myśli iż po co sobie komplikować życie a kolekcja w sieci by w miarę była czytelna dla oglądającego:Miasto - Ceuta, państwo Hiszpania.
                    Myślę że w bardziej racjonalne jest sortowanie etykiet np.Alaska,Grenlandia.Są to nazwy w miarę łatwe do umiejscowienia.
                    Panda Wielka i Panda Mała są zaliczone w systematyce do niedźwiedziowatych i nic nie zmienimy.Oczywiscie istnieją nazwy lokalne np.Panda Mała - w Chinach znana jest pod nazwą Ognisty Lis ale to nie zmienia jej miejsca w systematyce tak jak Mis Koala to nie niedźwiedziowate ale torbacze.Całe szczęscie w systematyce obowiązuje język łaciński co wyklucza pomyłki.
                    Ostatnia sprawa: byłem dzisiaj u lekarza domowego i wypisał mi receptę dla emerytów(zniżka cenowa) na lek na nadciśnienie o nazwie Butan,Panda Mała i Boliwia Teds Cerveceria. Na recepcie jest notatka iż należy ja zrealizować w miare szybko by zapobiec powikłaniom - zawał serca

                    Pozdrawiam

                    Comment

                    • Micho441
                      • 04-2008
                      • 812

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
                      wszystko połukładane wg panstwo/browar , także staram sie żeby nie było bałaganu

                      dodane kolejne literki - D , E , F , G
                      Kolekcja bardzo oki. Dzieki Tobie dowiedziałem się, że Butan i Boliwia mają miśka na etykietach piwnych.
                      Z zainteresowaniem czekam na następne fotki etykiet

                      Comment

                      • panbibi
                        Junior
                        • 10-2003
                        • 27

                        #12
                        Ceuta

                        W zbiorach kolekcjonerskich Ceuta występuje jako "Terytoria zależne" i myślę że Radek to potwierdzi, żeby było bardziej wiarygodne.
                        Gratuluję zbioru i czekam na więcej.

                        Zazdroszczę kilku sztuk i kilku państw!!!

                        Twoje Adi

                        Comment

                        • panbibi
                          Junior
                          • 10-2003
                          • 27

                          #13
                          Ceuta

                          Sorki, zapomniałem wpisać że to było Ad Micho441

                          Wasze

                          Comment

                          • Micho441
                            • 04-2008
                            • 812

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
                            wszystko połukładane wg panstwo/browar , także staram sie żeby nie było bałaganu

                            dodane kolejne literki - D , E , F , G
                            Pod pozycją Gaugazja -SRL Alifarium w/g mojego skromnego zdania winno byc:
                            Republika Mołdawii, miasto Czadyr-Lunga, S.R.L."Alifarium"
                            Gaugazja to troszkę inna bajka.


                            Comment

                            • adi_999
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 425

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pod pozycją Gaugazja -SRL Alifarium w/g mojego skromnego zdania winno byc:
                              Republika Mołdawii, miasto Czadyr-Lunga, S.R.L."Alifarium"
                              Gaugazja to troszkę inna bajka.


                              http://nubo.ru/pavel_egorov/old_ussr/alifar.html
                              każdy zbiera to co lubi
                              mam w zbiorze Czeczenie , Abchazje będę miał Karabach to Gaugazja jest (leżąca w Mołdawii) jako autonomiczne terytorium
                              mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎