Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Liban, Bejrut, Minet al Hosn, Hard Rock Cafe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Liban, Bejrut, Minet al Hosn, Hard Rock Cafe

    Jedyny lokal zasługujący na odrębny temat. Dokładne jego położenie przy ulicy Minet al Hosn (zgodnie z tym co pisałem w patrolu, u nich nie ma numerów ulic, wszystko położone jest "koło czegoś", etc.
    Leży w pięknej okolicy nadmorskiego bulwaru skąd z pierwszego piętra rozciąga się wspaniały widok nad morze. W natłoku innych barów czy restauracji ten wyróżnia się tym, że jest to jedyne miejsce gdzie mogłem napić się lanej z beczki Almazy nalewanej z firmowych nalewaków. Koszt takiej lanej przyjemności to 9000LBP (1$=1500LBP), piwo butelkowe to koszt 7000LBP.
    Sam lokal w środku prezentuje wysoki standard. Pierwszy raz w ogóle byłem w Hard Rock Cafe (nawet w Warszawie nie byłem). W środku piękny Harley, autografy m.in członków Queen, oryginalny szlafrok Elvisa P. i wiele innych ciekawych rzeczy. Z podstawek mieli jedynie Heinekena. Szkło - kufle czyste, natomiast szklanki firmowe ale lokalu czyli z logo Hard Rock.
    Ciekawostką jest jeszcze rzecz, ze piwo w Libanie nalewane jest do zmrożonych kufli (nie tylko w tym lokalu). Przez to samo piwo dla mnie jest za zimne, a piana znika całkowicie. Musiałem poprosić o "ciepły" kufel, żeby mieć porządną pianę.
    Dodatkowo w lokalu można kupić podobno doskonale hamburgery w cenie 12000-15000LBP. Nie próbowałem.

    Lokalizacja i sam lokal:
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    A także zdjęcia samego lokalu od środka:


    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎