PDA

Wersja pełna: : Kolekcja podstawek Foster's.

karin861
23-03-2010, 18:44
Od około 3 lat zbieram podstawki z piwa "Foster's". W swojej kolekcji posiadam już przeszło 200 szt. ale wciąż wielu wzorów mi brakuje i stąd moja prośba do wszystkich, którzy mogliby mi pomóc powiększyć zbiór. Jeśli posiadacie jakiekolwiek podstawki Foster's na wymianę, to proszę o maila ze zdjęciami proponowanych wzorów. Na wymianę oferuję podstawki z całego świata, a także inne fanty. Dla każdego coś się znajdzie.

Jeśli ktoś chciałby obejrzeć moją kolekcję to zapraszam na swoją stronę (www.kolekcje-kariny.cba.pl)

Pozdrawiam serdecznie,
Karina

misjogi
23-03-2010, 19:12
Mam coś z '' FOSTER'S'' .

Promil03
23-03-2010, 19:20
Cześć Karinko,

nie dalej jak w piątek dostałem przesyłkę z Irlandii z podstawką Foster's, której chyba nie masz (podobna do Twojej nr 143).
Chętnie podaruję Ci ją w Spiżu w Katowicach 11.04. :)

Pozdrawiam, Promil03

karin861
23-03-2010, 20:55
Cześć Karinko,

nie dalej jak w piątek dostałem przesyłkę z Irlandii z podstawką Foster's, której chyba nie masz (podobna do Twojej nr 143).
Chętnie podaruję Ci ją w Spiżu w Katowicach 11.04. :)

Pozdrawiam, Promil03

Dziękuję:stout: W Spiżu w kwietniu mnie niestety nie będzie, pechowo wypada mi wtedy zjazd na uczelni + seminarium :( Ale zatrzymaj ją proszę, spotkamy się na pewno jak nie w Katowicach to gdzie indziej.
Tą podstawkę, którą masz na myśli (nr 143) trzeba porównać w real'u, bo możliwe że jest inna wersja kolorystyczna i być może faktycznie jej nie mam:) Na zdjęciu też by się tego nie uchwyciło.

W każdym razie dziękuję!:kwiatek:

Na dniach zrobię aktualizację na stronie, bo doszło mi z 10 wzorów, których tam nie ma.

karin861
23-03-2010, 20:56
Mam coś z '' FOSTER'S'' .

Coś odpisałam na PW;)