Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Hoża 29/31, sklep

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    Warszawa, Hoża 29/31, sklep

    Wpisy na temat tego sklepu pamiętają niemal poprzednią epokę a warto go polecić.
    W dniu dzisiejszym w sprzedaży były: Ciechany, piwa z browaru Kormoran (chyba komplet poza Warnijskim), piwa z Miłosławia, Lubuskie oraz butelkowe Brackie z Cieszyna.
    Ceny przystępne.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • p_stulka
    Member
    • 07-2006
    • 42

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
    W dniu dzisiejszym w sprzedaży były: Ciechany, piwa z browaru Kormoran (chyba komplet poza Warnijskim), piwa z Miłosławia, Lubuskie oraz butelkowe Brackie z Cieszyna.
    Ceny przystępne.
    A czy na pewno mówimy o tym samym sklepie? Na stoisku monopolowym (po prawej od wejścia) o Brackim nawet nie słyszeli, zaś nowością była tam konserwa Staropolskie Złote za jedyne 1,95 PLN.
    "Rozkoszy rajskich nie chcę znać,
    ni wiedzieć, gdzie się kryją,
    tylko mnie Panie Boże wsadź,
    gdzie święci Rotmistrza piją."

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2866

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika p_stulka Wyświetlenie odpowiedzi
      A czy na pewno mówimy o tym samym sklepie? Na stoisku monopolowym (po prawej od wejścia) o Brackim nawet nie słyszeli, zaś nowością była tam konserwa Staropolskie Złote za jedyne 1,95 PLN.
      To mnie zastanowiłeś. Miejsce, o którym piszę ma na pewno adres Hoża 29/31, jest to pierwszy sklep od strony Marszałkowskiej. Zaraz za bramą. Piwa wystawione są w witrynie obok wejścia po prawej stronie, po lewej jest duża naklejka reklamująca jednego z producentów wędlin. W tej okolicy jest kilka sklepów więc pewien nie jestem czy ta akurat był "Peter", ale wizytę polecam.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • uziac
        Member
        • 02-2006
        • 34

        #4
        Sklep o którym pisze Grzeber to nie "Peter", więc chyba należałoby utworzyć nowy temat .
        Zgadzam się z przedmówcą nabyłem tam dzisiaj Brackie(3.25) , Świeże (4.25) oraz niepasteryzowanego Piasta (3.25).

        Comment

        • lisiewski
          Senior
          • 12-2009
          • 459

          #5
          Obok sklepu PETER ulokowany jest inny sklep, w którym również wiele ciekawych piw m.in. Brackie z Cieszyna, przegląd Ciechana, Sulimara i Kormorana, niepasteryzowany Kasztelan i Piast, Lech Pils ... i wiele innych. Ceny jak na Centrum bardzo atrakcyjne.

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            Posty wydzielono.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              #7
              odwiedziłem ów sklep i......... rewelacja!

              Dziś do nabycia: Grybów Premium (1,75 pln za flaszkę), Brackie, przekrój Kormorana, Ciechanów, Fortuny, Morawskie z Głubczyc, ciekawe piwka zagraniczne; z ciekawszej masówki Lech Pils, Okocim OK, Tyskie Książęce

              Sklep wart odwiedzenia dla tych, którzy są w Warszawie np. przejazdem i czekają na przesiadkę - znajduje się przy zespole przystanków Hoża - jeden przystanek od Centrum, dwa od dworca centralnego
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • Tapir
                Senior
                • 10-2009
                • 730

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                ciekawe piwka zagraniczne
                można nieco konkretniej? Bo jako zmotoryzowany trochę boję się w ciemno zapuszczać i szukać pół godziny miejsca parkingowego
                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  #9
                  konkretniej to polecam wzytę, ja tam jeżdżę po piwa polskie, a z zagranicy jest gama pszeniczniaków z Niemiec, trochę Czech spoza masówki, będę w sobotę, to po wizycie napiszę
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎