Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katalog nakładek na pokale - Polska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jerzy1960
    Senior
    • 07-2004
    • 370

    Katalog nakładek na pokale - Polska

    Zmobilizowałem się i jest pierwsza wersja Katalogu nakładek na pokale - Polska. Katalog zawiera 41 skanów z opisami i numeracją. Trzydzieści sześć skanów pochodzi z mojego zbioru, pięć pochodzi z galerii naszego forum (mam nadzieję, że autorzy tych skanów nie będą mieli nic przeciw - z góry dziękuję). Myślę, że katalog w obecnej formie zawiera zdecydowaną większość wydanych w Polsce nakładek (zwanych również serwetkami, bibułkami, kołnierzykami). Katalog ma wersję w języku angielskim. Katalog wysyłam emailem każdemu za darmo kto o to poprosi. Liczę na uwagi i uzupełnienia.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
    Zmobilizowałem się i jest pierwsza wersja Katalogu nakładek na pokale - Polska. Katalog zawiera 41 skanów z opisami i numeracją. Trzydzieści sześć skanów pochodzi z mojego zbioru, pięć pochodzi z galerii naszego forum (mam nadzieję, że autorzy tych skanów nie będą mieli nic przeciw - z góry dziękuję). Myślę, że katalog w obecnej formie zawiera zdecydowaną większość wydanych w Polsce nakładek (zwanych również serwetkami, bibułkami, kołnierzykami). Katalog ma wersję w języku angielskim. Katalog wysyłam emailem każdemu za darmo kto o to poprosi. Liczę na uwagi i uzupełnienia.
    Ja poproszę, adres chyba wiadomy Po cichu liczę że brakujące wzory w kolekcjonerstwie uzupełniłeś swoimi egzemplarzami
    Last edited by ART; 26-04-2010, 18:09.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      #3
      ślij do mnie porównam z tym co mamz Polski (16 sztuk) i wywiąże się z obietnicy danej w Krakowie (kwiecien@bomba.test.juni.gliwice.pl)
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Lubie takie inicjatywki społeczno-kolekcjonerskie więc też poproszę o katalog na cooperbeer(małpka)wp.pl

        Z drugiej strony czy przy tak małych ilościach skanów nie mógłbyś pokazać ich tutaj w poście ? Zaletą tego było by lepsze "upublicznienie materiału" (chyba że tego nie chcesz) a tym samym większe szanse na dodanie przez ludzi brakujących skanów i uzupełnianie nowych wzorów na bieżąco.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Jerzy1960
          Senior
          • 07-2004
          • 370

          #5
          Katalog nakładek na pokale - Polska v. 2.0.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
          ślij do mnie porównam z tym co mam z Polski (16 sztuk)
          Wielkie dzięki za skany.
          Dzięki Tobie dwa nowe wzory trafiły do katalogu. Mamy kolejną wersję katalogu v. 2.0. z 43 nakładkami.

          Comment

          • lothar
            Junior
            • 02-2006
            • 28

            #6
            jeśli można to ja też poproszę lothar77(malpa)op.pl

            Comment

            • Jerzy1960
              Senior
              • 07-2004
              • 370

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Po cichu liczę że brakujące wzory w kolekcjonerstwie uzupełniłeś swoimi egzemplarzami
              Kilka nakładek jest umieszczonych w dziale Kolekcjonerstwo/Inne gadgety wśród 1533 pozycji. Potrzeba trochę zaparcia i cierpliwości aby do nich dotrzeć. Gdyby wydzielić nakładki osobno z przyjemnością uzupełnię o brakujące i dodam numery z katalogu.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                Kilka nakładek jest umieszczonych w dziale Kolekcjonerstwo/Inne gadgety wśród 1533 pozycji. Potrzeba trochę zaparcia i cierpliwości aby do nich dotrzeć. Gdyby wydzielić nakładki osobno z przyjemnością uzupełnię o brakujące i dodam numery z katalogu.
                To jest szantaż!
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  To jest szantaż!

                  Nie szantaż, a szczera prawda
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Szczerze mówiąc, nie widzę przeszkód aby dodawać to czego się nie znalazło w danym dziale, a Jerzy pisze że przeszukał ów dział, w celu uzupełnienia brakujących wzorów. Dedykowany dział gdy się pojawi usprawni potem nieco.

                    Bo, sprowadzając sprawę do absurdu, można powiedzieć że istnieje szeroka kolekcja wykałaczek z wyhaftowanym logo browaru, ale z racji że nie ma dla nich stworzonego dedykowanego działu, kolekcjonerzy tychże nie dodają ich do działu kolekcjonerskiego. No a jak by był, to nagle ci by się ujawnili
                    Last edited by ART; 05-05-2010, 11:45.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Jerzy1960
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 370

                      #11
                      Katalog nakładek na pokale - Polska v. 2.1.

                      Poprzez wymianę z picia_pl zdobyłem do zbioru OKO-02, Dzięki . Skan tej nakładki umieściłem w katalogu i powstała wersja 2.1.

                      Comment

                      • chinet
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 486

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Bo, sprowadzając sprawę do absurdu, można powiedzieć że istnieje szeroka kolekcja
                        np. pocztówek elektronicznych, specjalnie wydzielonych
                        Last edited by chinet; 26-05-2010, 01:58.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #13
                          Nie twierdzę że wszystko co zrobiłem w roku 2001 było racjonalne. Natomiast twierdzenie że nie można dodać danej rzeczy do katalogu dlatego że nie ma dedykowanej kategorii uważam za stwarzanie sobie sztucznej przeszkody.
                          Last edited by ART; 26-05-2010, 02:20.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Jerzy1960
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 370

                            #14
                            Numery katalogowe nakładek w dziale Inne gadgety

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kilka nakładek jest umieszczonych w dziale Kolekcjonerstwo/Inne gadgety wśród 1533 pozycji. Potrzeba trochę zaparcia i cierpliwości aby do nich dotrzeć. Gdyby wydzielić nakładki osobno z przyjemnością uzupełnię o brakujące i dodam numery z katalogu.
                            Uwziąłem się i uzupełniłem numery katalogowe.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Uwziąłem się i uzupełniłem numery katalogowe.
                              Chwalebne
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎