Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wąwozowa 32, Vinkiel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rohozecky
    PremiumUżytkownik
    • 11-2008
    • 1837

    Wąwozowa 32, Vinkiel

    Lokal na parterze bloku mieszkalnego.Wewnątrz cca 30-35 miejsc, w lecie dodatkowo ogródek.
    Z zewnętrznych pozorów wygląda na kolejny lokal z tyską breją, ale jest także Staropramen. Od niedawna - uwaga - inne piwo czeskie z beczki, na dziś jest to Primator 11 , z butelki Primator Weizen i Svijany 10, dwa tygodnie wcześniej np. był z butelki Krakonoš Velikonočni 14. Tak więc jak na Warszawę to zupełny kosmos! Właściciel zamierza konsekwentnie działać w tym kierunku, może się zatem doczekamy innych jeszcze pijalnych piw w tym miejscu. Do tego kuchnia z daniami gorącymi, ekran do oglądania transmisji sportowych.Czynne do późna - wczoraj wyszliśmy koło północy, po meczu i dogłębnym jego omówieniu.
    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Kojarzysz ile cenili tego lanego Primatora?
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Byłem przedwczoraj i Primator czekał na podłączenie. Wypiłem więc smakowitego Staropramena w cenie niestety lekko absurdalnej jak na knajpę na peryferiach miasta, bo aż 9 zł.

      W środku całkiem przyjemnie, wysokie wnętrze, dwa duże ekrany (żeby mógł zmieścić się Pudzian ). Właściciel jeszcze przed jakiś czas będzie miał Tyskie, ale podobno słabiutko schodzi, więc nie odnowi umowy.

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Byłem przedwczoraj i Primator czekał na podłączenie. Wypiłem więc smakowitego Staropramena w cenie niestety lekko absurdalnej jak na knajpę na peryferiach miasta, bo aż 9 zł.
        To nie wiesz, że Kabaty to EKSKLUZYWNE osiedle? Smakowity Staropramen Czyżby jakaś wersja na export?
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Nie mam pojęcia, dobry był, może trzynastka, bo jakiś taki bursztynowy się wydawał. No ale godzinę wcześniej wypiłem Tyskie i Żubra, które były tak kompletnie lurowate, że mogłem być otumaniony.

          Comment

          • rohozecky
            PremiumUżytkownik
            • 11-2008
            • 1837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            godzinę wcześniej wypiłem Tyskie i Żubra, które były tak kompletnie lurowate, że mogłem być otumaniony.
            No tak, to tłumaczy, dlaczego określiłeś Starača jako "smakowitego"
            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

            Comment

            • rohozecky
              PremiumUżytkownik
              • 11-2008
              • 1837

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
              Kojarzysz ile cenili tego lanego Primatora?
              Bodajże po 9,-
              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

              Comment

              • purc
                Senior
                • 02-2009
                • 650

                #8
                Primator 11-ka niestety nieświeży i podany za zimny oraz nalany po polsku,czyli do przechylonej szklanki - piana tego eksperymentu nie przetrwała. Obsługa bardzo niemiła -na propozycję zmiany sposobu nalewania na czeski pani za barem obraziła się. Totalna porażka.

                Comment

                • Najtron
                  Junior
                  • 04-2008
                  • 56

                  #9
                  Wypadałoby jeszcze dodać, że dodają 10% za obsługę. Nie wiem czy w menu jest taka informacja, jeśli jest, to może gdzieś na końcu, na stronach z napojami bezalkoholowymi
                  Lany Staropramen(9pln) oraz Primator(8pln).

                  Comment

                  • purc
                    Senior
                    • 02-2009
                    • 650

                    #10
                    Tydzień temu wydawało się, że nastąpiła Wielka Przemiana - świeży Primator podany w idealnej temperaturze, piana gęsta, trzymała do końca, do tego stoliczek na zewnątrz na słońcu - słowem poezja. Niestety przedwczoraj znowu to samo , co dawniej - piwo podane zdecydowanie za zimne, smaku nabrało po 20 minutach. Przed wizytą zaleca się kurację Sensodyne.

                    Comment

                    • rohozecky
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2008
                      • 1837

                      #11
                      Obecnie Zubr z beczki. Niestety główna sala z ekranami do ogladania transmisji sportowych zamieniona na zamkniętą palarnię, wewnątrz nie do wytrzymania dla niepalącego. Zrobiło się trochę niefajnie.
                      ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                      Comment

                      • chmielak1
                        Member
                        • 01-2011
                        • 31

                        #12
                        witam na forum i pozdrawiam wszystkich miłośników piwka
                        mam następujące pytanie co w tej chwili jest podawane w tej knajpce ostatni wpis mówi że żubr szkoda by było żeby czechy wypadły może ktoś podać aktualne dane pozdrawiam

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chmielak1 Wyświetlenie odpowiedzi
                          ostatni wpis mówi że żubr szkoda by było żeby czechy wypadły
                          Nie Żubr, tylko Zubr. Czeski zresztą.

                          Comment

                          • chmielak1
                            Member
                            • 01-2011
                            • 31

                            #14
                            Ok dzięki nie dojrzałem.

                            Comment

                            • rohozecky
                              PremiumUżytkownik
                              • 11-2008
                              • 1837

                              #15
                              Rozpocząłem wątek i chyba go zakończę. Wg mojej wiedzy w sobotę 12 lutego lokal ostatecznie wyzionął ducha.Nie da się ukryć, że przez wiele ostatnich tygodni bardzo się męczył
                              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎