Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Traugutta 9, Owoce i Warzywa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwoteka
    Senior
    • 04-2008
    • 1209

    Łódź, Traugutta 9, Owoce i Warzywa

    Niewielka "klubokawiarnia" w której można napić się butelkowego Ciechana (Wyborny, Miodowy i Pszeniczny), Świeżego i Wiśni w Piwie z Kormorana oraz niemieckiego Koźlaka z Herrnbräu. Ceny 7-8 zł za butelkę. Oprócz tego dostępne jakieś popłuczyny z KP, nie sprawdzałem dokładnie.
    Wystrój surowy i specyficzny - trąci trochę późnym PRL-em, ale także surrealizmem (vide stół z oknem zamiast blatu czy lampa zrobiona ze statywu do aparatu fotograficznego).
    Nie każdemu może odpowiadać klimat tego miejsca, jednakże lokal jest niezłą alternatywą dla picia piwa "na świeżaku", co w tych okolicach może być kosztowne...
    Piwoteka
    Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
    www.piwoteka.pl
    Sklep Piwoteki na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na G+
    Дед Мороз (Dziadek Mróz)
    Browar Piwoteka
  • kielbaska
    Junior
    • 08-2009
    • 28

    #2
    Piwo: Ciechan Wyborny, Miodowy, Pszeniczny, Świeże, Wiśnia W Piwie, Koźlak Amber. Oprócz tego koncerniaki. Cena 7-8 zł. Niestety, jak się nic nie powie, nie dostanie się szklanki nawet do pszenicy, klienteli to najwyraźniej nie przeszkadza, ważne, żeby się przylansować z 'niszowym piffkiem'

    Miejsce przyjemne, dobre kanapki i ciasta, słodowy napój Bionade (nie próbowałem) - niestety podawać piwa to oni nie potrafią

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎