Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kubusia Puchatka 8, Wiatraki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Kubusia Puchatka 8, Wiatraki

    Mała kawiarnia z fajnym kilku stoliczkowym ogródkiem na jednej z fajniejszych uliczek Warszawy. Do picia z beczki Blanche de Namur oraz Delirium Tremens. Cen komentował nie będę - 11 PLN za 0,3. Są Happy Hours - od 17-19, pon-pt, 0,3 kosztuje 9 PLN.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • bono_boniecki
    Senior
    • 10-2007
    • 177

    #2
    Przyjemne miejsce, choc minusy przysłaniają chyba plusy. Ceny są rzeczywiście zaporowe. Inna sprawa, że tych piw z beczki w innym miejscu nie uświadczysz chyba nigdzie w Warszawie...

    Nie podoba mi sie to, że na górze nie ma muzyki. Po prostu, mówią, że na górze muzyki nie puszczają. Zdarza się też baaaaardzo flegmatyczna obsługa.

    Comment

    • lisiewski
      Senior
      • 12-2009
      • 459

      #3
      W tej chwili brak jakiegokolwiek piwa beczkowego. Z butelki dostępne piwa belgijskie (ok. 6-8 rodzajów oraz Grolsh). Ceny poszybowały... piłem Delirium Tremens 0,33l (19 PLN)!

      Comment

      • Cannabee776i99
        Senior
        • 08-2009
        • 658

        #4
        Ile?! Z miesiąc temu po 13 bodajże mieli.

        Comment

        • lisiewski
          Senior
          • 12-2009
          • 459

          #5
          Za jedno piwo i zieloną herbatę zapłaciliśmy chyba 28 zł(!)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎