Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tomaszów Mazowiecki, Spalska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • domin81
    Senior
    • 03-2010
    • 122

    Tomaszów Mazowiecki, Spalska

    Sklep spożywczy z działem piwnym - cała ściana wydzielona na półki z piwem. Lokalizacja przy ul. Spalskiej po lewej stronie ok 300m przed przejazdem kolejowym. Jest duży szyld z reklamą piw.
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    No a jakie piwa można tam kupić?
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • domin81
      Senior
      • 03-2010
      • 122

      #3
      W sprzedaży piwa polskie, czeskie/słowackie i niemieckie.

      Z polskich - browary Ciechan, Kormoran, Czarnków, Jagiełło, Perła i coś jeszcze w puszkach, ale niestety nie wiem z jakich browarów, bo z konserw nigdy nie pijam. Rewelacji nie ma ;-)

      Z niemieckich - rożnie, asortyment się zmienia. Browarów niemieckich nie znam, oto niektóre marki piwa, które u nich bywają: Jever, Bitburger, Radeberger, Franziskaner, Oettinger, Sternburg, Krombacher, Warsteiner, raz trafiłem Erdingera.

      Piwa czeskie - Breznak, Skalak, Bernard, Budweiser, Cerna Hora, Staropramen, Gambrinus, Starobrno, Radegast, Krusovice, Chodovar, Primator, Svijany, Kozel...

      Słowacja - tylko Kelt i Zlaty Bazant.

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        #4
        Przy następnej wizycie zabrać paragon i podać dokładny adres (nr ulicy). Dziękuję
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • domin81
          Senior
          • 03-2010
          • 122

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
          Przy następnej wizycie zabrać paragon i podać dokładny adres (nr ulicy). Dziękuję
          Da się zrobić
          Last edited by domin81; 17-06-2010, 23:46.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎