Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Krowoderska 37, Strefa-Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Strefa-Piwa
    PiwBiz
    • 06-2010
    • 1804

    Kraków, Krowoderska 37, Strefa-Piwa

    Po ciężkich i wyczerpujących bojach z urzędami miło nam zaprezentować nowe piwne miejsce na mapie Krakowa. Otwarcie planujemy w najbliższych dniach. Konkretną datę podamy na forum. Sklep „Stefa Piwa” oferuje Wam szeroki wybór piw z polskich regionalnych browarów, piwa Belgijskie, Czeskie.... oraz pełna ofertę produktów do piwowarstwa domowego. W chwili obecnej trwa uzupełnianie asortymentu sklepu.

    Postaramy się utrzymywać jak najniższe ceny. Mam nadzieję, że zaskoczymy też miłośników belgijskiego piwa asortymentem i jego ceną

    Proszę wybaczyć nam wszelkie niedociągnięcia, które będziemy starali się rozwiązywać na bieżąco. Dopiero zaczynamy więc pewnie ich trochę będzie.

    Wszelkie sugestie mile widziane.
    Strefa Piwa
    ul. Krowoderska 37
    31-141 Kraków
    www.strefa-piwa.pl
    www.facebook.com/StrefaPiwa
    www.facebook.com/StrefaPiwaPub
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Powodzenia!

    I nie bój się podawać cen piw przez Was oferowanych. Ja wiem, że klient spragniony jak przyjdzie pooglądać to zawsze coś kupi ale lepiej mieć klienta świadomego, który wyjdzie z całą kratą i zadowoleniem

    Comment

    • dons1
      Junior
      • 02-2008
      • 8

      #3
      A Lambiki będą? Bo Krakowie to totalna "susza" w tym temacie - nie licząc pojedynczych przypadków...jakby co, to się piszę na kilka zacnych trunków

      Comment

      • forra6
        Senior
        • 11-2008
        • 413

        #4
        Minąłem dziś sklep, szyld mówi, że będzie otwarty (jeżeli dobrze zapamiętałem) od 10 do 20, pon - sob, ale jako że byłem w okolicy ok. 7 rano więc nie mogę zweryfikować czy już ruszyła sprzedaż :-)
        Last edited by forra6; 24-06-2010, 20:10.
        Don't trust nobody, It will cost you much too much
        Beware of the dagger, It caress you at first touch
        O, all small creatures, It is the twilight if the gods

        Comment

        • Strefa-Piwa
          PiwBiz
          • 06-2010
          • 1804

          #5
          dons1> postaramy się ugasić Twoje pragnienie, mamy Lambiki (Lindemans, Timmermans, Mort Subite).

          forra6> dobrze zapamiętałeś pon-sob od 10 do 20, niestety jeszcze nie otwarte, ale już na dniach.
          Strefa Piwa
          ul. Krowoderska 37
          31-141 Kraków
          www.strefa-piwa.pl
          www.facebook.com/StrefaPiwa
          www.facebook.com/StrefaPiwaPub

          Comment

          • Strefa-Piwa
            PiwBiz
            • 06-2010
            • 1804

            #6
            Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – otwieramy! Zapraszamy jutro od godziny 12.00. Na półkach stoi około 260 różnych piw z Polski, Czech i Belgi (to oczywiście tak na początek . Mamy specjalnie wydzieloną półkę dla piwowarstwa domowego, jeszcze nie do końca zapełnioną, ale pracujemy nad tym.
            Na otwarcie przygotowaliśmy dla Was dwie promocje:
            - przy zakupie 4 sztuk piwa Holba Šerák 0,5l. firmowe szkło gratis (do wyczerpania zapasów).
            - oraz tylko w dniu otwarcia dla forumowiczów, na hasło BrowarBiz 20% rabatu na piwa Belgijskie.
            Strefa Piwa
            ul. Krowoderska 37
            31-141 Kraków
            www.strefa-piwa.pl
            www.facebook.com/StrefaPiwa
            www.facebook.com/StrefaPiwaPub

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              #7
              To ja jutro sprawdzę...przed warzeniem w Omercie.
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #8
                Koniecznie odwiedzę na początku lipca. Mam nadzieję, że coś zostawicie dla mnie, bo u mnie pustynia...

                Comment

                • forra6
                  Senior
                  • 11-2008
                  • 413

                  #9
                  Doskonale, odwiedzę dziś po pracy :-) pytanie z tych technicznych, akceptujecie płatność kartą czy tylko gotówka ?
                  Don't trust nobody, It will cost you much too much
                  Beware of the dagger, It caress you at first touch
                  O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                  Comment

                  • roto
                    Member
                    • 11-2009
                    • 60

                    #10
                    Tylko gotówka, ale bankomat jest za rogiem

                    Comment

                    • Gringo
                      Senior
                      • 07-2007
                      • 2151

                      #11
                      Czy macie w asortymaencie np ?
                      La Chouffe, Spaten, Bateman`s XXXB, Abbaye des Rocks ?
                      W sobotę 3go czynne także do 20 ?

                      Comment

                      • Strefa-Piwa
                        PiwBiz
                        • 06-2010
                        • 1804

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy macie w asortymaencie np ?
                        La Chouffe, Spaten, Bateman`s XXXB, Abbaye des Rocks ?
                        W sobotę 3go czynne także do 20 ?
                        Mamy La Chouffe i Mc Chouffe, z Abbaye des Rocks jest Blanche des Honnelles. UK i Niemiec jeszcze nie ma w naszej ofercie. W sobotę od 10 do 20.
                        Strefa Piwa
                        ul. Krowoderska 37
                        31-141 Kraków
                        www.strefa-piwa.pl
                        www.facebook.com/StrefaPiwa
                        www.facebook.com/StrefaPiwaPub

                        Comment

                        • forra6
                          Senior
                          • 11-2008
                          • 413

                          #13
                          Sklep odwiedzony, konkretna obsługa znająca się na rzeczy, piw pod dostatkiem, dla każdego coś dobrego :-) Jest chłodnia, reszta piw na półkach. Kilka kolekcjonerskich zestawów z dedykowanym szkłem (zagranica). Z polskich Kormoran, Ciechan, Czarnków, Koreb, GAB i wiele innych. Przykładowe ceny:

                          Czarnków - Izerskie, Jasne (past. i niepast.) , ciemne - ok 2.20zł
                          Kormoran Irish - 3.20 zł
                          Gościszewo - Viva Hel - 4zł
                          Ciechan Wyborny 2.70zł
                          Holba w zestawie 4szt. plus kufel ze zdjęcia 3.50zł x 4 (krótka data ważności o czym lojalnie uprzedzają Sprzedający)
                          Perła Extra Strong - 2.70zł
                          Jagiełło Mangus i Lipcowe ok 2.60 jeżeli dobrze spamiętałem.

                          Generalnie bardzo dobre ceny jak na tą lokalizację, okoliczne Baryłeczki i Kocyk wymięka, pod względem wyboru piw i cen, szkoda że to strefa B i z parkowaniem na dłużej może być problem, ale wybor piw bardzo duży w tym momencie. Polecam odwiedziny, zagranicy nie opisuję, bo znawcą nie jestem ale jest tego też sporo
                          Dzięki za świetny start i czekamy na Niemcy i wschodnie Obołonie i Baltasy :-)
                          Attached Files
                          Last edited by forra6; 29-06-2010, 20:45.
                          Don't trust nobody, It will cost you much too much
                          Beware of the dagger, It caress you at first touch
                          O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                          Comment

                          • TomX
                            Senior
                            • 09-2004
                            • 1035

                            #14
                            Również odwiedziłem dziś ten sklep i jestem pod dużym wrażeniem.

                            1) Kącik piwowarów domowych:
                            - Są brew kity w słusznym, ale nie oszałamiającym wyborze. Cen i marek nie pomnę, bo mnie to nie interesowało.
                            - Drożdże suche z Fermentisa
                            - Kapsle, kapslownice (bodajże Greta), fermentory i inne drobiazgi
                            - Jakaś literatura też rzuciła mi się w oko.
                            Sklep współpracuje z Homebrewing, mogą sprowadzać produkty z tamtąd w cenach jak na ich (HB) stronie.

                            2) Piwa Polskie:
                            Całkiem spory wybór, dużo Kormorana, Ciechana, widziałem też Lipcowe niepaster. z Jagiełły i porter Łódzki w dobrej cenie. Wszystko ładnie w lodóweczkach. Jest dobrze, ale pod względem Polskich piw chyba prowadzi Maria (takie odniosłem pierwsze wrażenie).

                            3) Piwa Czeskie:
                            Nie zawiesiłem na nich oka, bo "Czechów" mam w piwniczce spory zapasik, więc nie napiszę co jest. Zapewniam, że jest w czym wybierać, były chyba 2 duże regały czeskich specjałów.

                            4) Piwa Belgijskie:
                            To był mój główny powód wizyty w tym sklepie, bardzo zaskoczył mnie ogromny wybór i naprawdę przystępne ceny. 2 duże regały specjałów: Lambiki, Trappisty, czego dusza zapragnie. Wiele pozycji dostępnych w PL tylko w tym sklepie (tak twierdzi sprzedawca, wierzę mu).

                            5) Obsługa:
                            Panowie zza lady znają się na piwie, potrafią doradzić co wybrać, miło się z nimi rozmawia.

                            Ogólnie inauguracja sklepu wypadła jak dla mnie rewelacyjnie, przydałby się tylko jakiś widoczny szyld, bo łatwo przejść koło sklepu nie zauważywszy tablicy na ścianie kamienicy. Z góry rozwiewam wasze wątpliwości: nikt nie płacił mi za reklamę tego miejsca, ale ten sklep to perełka, musimy dbać, żeby nam to źródło rozkoszy nie wyschło
                            Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                            I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                            Comment

                            • pizmak666
                              Senior
                              • 12-2006
                              • 1898

                              #15
                              Też odwiedziłem.Jeśli chodzi o Polskę i Czechy to może szału nie ma ale Belgia naprawdę robi wrażenie.Poczekamy-zobaczymy ale nawet sama miejscówka wg mnie robi dużą alternatywę dla Marii chociaż asortymentowo to jeszcze nie ta liga.Brakuje mi regionalnych specyfików np. Zawiercia.Myślę że ten adres na dobre zadomowi się w piwnym Krakowie
                              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎