Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spirulina Beer Factory, Gold Beer 101

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Spirulina Beer Factory, Gold Beer 101

    Piwo pite w browarze. Kufel ok. 0,4l. Moc ?, ekstrakt? Kolor jasny żółto pomarańczowy, bardzo ładny. Piwo mocno mętne. Piana mało trwała, drobniutka, średniej wielkości. Zapach dość intensywny, chmielowy ze słodowymi nutami. Niezbyt ładny, taki jakby „ścierowaty”. Smak chmielowo słodowy również nie całkiem przyjemny. Dało się wyczuć pewne nutki typowe dla braku pasteryzacji. Niestety trochę jakby zgorzkniałe to piwo było. Goryczka nikła. Wysycenie słabe. Opakowanie skromne, niefirmowy kufel. Piwo na tle butelkowych produktów i lanych rodem z tego kraju słabo wypadało. Smak był trochę inny od reszty, ale raczej w kierunku jego pogorszenia. Ponieważ browar był kawałek od hotelu, tylko raz udało mi się tam być i wypiłem tylko jednego Golda. Z tego powodu ocena może być trochę wypaczona. Zdanie kolegi, z którym tam byłem, było podobne. Oceniam go na -3 (1 – 6).
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎