Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Starowiślna 35, Pretext (d. Pub Birkut / Galeria pod Palmą)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Starowiślna 35, Pretext (d. Pub Birkut / Galeria pod Palmą)

    miejsce ostatniego spotkania grupy krakowskiej...
    lokal nieduży w stylu kanapowo-stolikowym, na zewnątrz tj. na dziedzińcu kilka stolików pod parasolami. dostępny automat do rzutków oraz telewizja ze sportowymi kanałami. dość schludnie i nie za głośno, nie licząc bobasa znajomych właściciela lokalu jak na sobotę nie było tłoku, a jedynymi gośćmi poza nami byli najpewniej znajomi właściciela lub sąsiedzi z kamienicy. ubikacja znośna, choć mogłaby być częściej zmywana
    z piw dostępny lech i licencyjny gold fassl (dawniej strzelec, teraz faxe) po 4 zł/0.5l - wypijalny, choć koźlak ambera to to nie jest
    ważna informacja: wysoka barmanka nie umie nalewać piwa! prosić o nalanie starszego gościa.
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #2
    Starowiślna 35, Galeria pod Palmą [zamknięte]

    Po wejściu do bramy budynku - do lokalu w prawo po schodkach.
    Lany Ciechan Miodowy w dobrej cenie 7 zł/0,5 l. Wg zeznań właścicieli leją go od 1,5 miesiąca i schodzi nieźle. Są też butelkowe Ciechany i piwa z Kormorana.
    Są plany rozszerzenia ciekawego piwnie asortymentu.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      W dawnych czasach był tam lany Palm i stąd i nazwa i logos wiszący w wejściu do bramy. W 2005 był tam już tylko Lech. Cieszy mnie, że coś się zmienia.

      Comment

      • relaksio
        Member
        • 01-2009
        • 96

        #4
        Zmiany były niestety chwilowe.
        Może nie do końca,bo trochę butelek z Ciechana i Kormorana sprzedają,ale poza tym nic wartego uwagi.
        Jakby ktoś umierał z pragnienia może jeszcze wypić Leżajsk z kija...
        POLAKIEM jestem i dobre
        PIWO nie jest mi obce...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎