Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.09.10-12 - IX Wielki Zlot Forumowiczów [Lwówek Śląski] - fakty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    2010.09.10-12 - IX Wielki Zlot Forumowiczów [Lwówek Śląski] - fakty

    (jak zwykle nieco chaotycznie, bo mam inne zajęcia na głowie, a trzeba ogłosić najważniejsze)

    Proszę wytężać wzrok i słuch, wyciągać organizery i notować - ogłaszam co następuje!

    oto już pełną parą szykuje się:

    IX Wielki Zlot Forumowiczów BrowarBizu w Złotym Potoku pod patronatem Browaru Lwówek 1209 - 10-11-12 września 2010 (czyli standardowo - drugi weekend).

    Złoty Potok Resort / Lwówek Śląski, Lwówek 1209 <- powiat lwówecki <- woj. dolnośląskie <- Polska <- Europa...

    Drugi weekend września proszę sobie już teraz zarezerwować na Zlot BrowarBizowiczów, czyli admiratorów wspaniałego piwa i - jak wiadomo dotychczasowym uczestnikom - wielkiej nudy.

    Dokonaliśmy wstępnie rezerwacji ośrodka - dokładniej rzecz ujmując jest zarezerwowane 17 domków typu TeraGiga i ZeroOmega, każdy dla 4-8 osób - czyli ok. 90-100 miejsc - w ośrodku w Złotym Potoku przy jeziorze Złotnickim - ok 25 km oddalonego od Lwówka Śląskiego ok. 4 km od Gryfowa Śląskiego).

    Po zapoznaniu się z niniejszym tematem proszę zatem wszystkich chętnych o radosne deklaracje przyjazdu w temacie zgłoszeniowym:

    i wypełnienie zgłoszenia taką nieco sformalizowaną drogą:


    na podstawie tego będzie tworzona lista.


    W tym wątku będziemy starać się informować o wszystkich konkretach.

    Miejsce do dyskusji na temat Zlotu (ten temat wyłącznie do konkretów):



    -----------------------------------------------
    S Z C Z E G Ó Ł Y !
    -----------------------------------------------


    Miejsce:
    Złoty Potok Resort nad Jeziorem Złotnickim,
    - ok. 25km od Lwówka Śląskiego
    - ok. 4km od Gryfowa Śląskiego (dw. PKP, PKS)

    Czas:
    - rozpoczynamy w piątek (10.IX), sobota (11.IX)- zwiedzanie browaru i inne atrakcje, niedziela (12.IX) oficjalne zwijanie manatków

    Noclegi:
    choć jak zwykle mogą się wydać niektórym zbędne ale mamy do dyspozycji: 17 domków (po 6-8 miejsc każdy) + ew. dodatkowo coś w zapasie dla miłośników stylu survivalowego lub tych całkiem spóźnialskich.

    ZAPISY
    1. Proszę o zaanonsowanie swego udziału w Zlocie w temacie: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=88417 (będzie uruchomiony gdy tylko poznam szczegóły domkowoliczboosobowe)
      (aby kolejność zgłoszeń była dla wszystkich dostępna do wglądu, wszak liczba miejsc ograniczona )

      a następnie dla ułatwienia mi zbierania zgłoszeń:
    2. proszę o wypełnienie zgłoszenia w Zlotowniku: http://www.browar.biz/sklep.php?ids=5&id=866
      (należy wybrać interesujące opcje i postępować jakby się korzystało ze sklepu internetowego (czyli wrzucić Zlot do koszyka , przejść do składania zamówienia, wprowadzić swe dane łącznie z emailem i złożyć zamówienie). Nasza impreza oczywiście jest całkiem prywatnym spotkaniem, więc proszę nie patrzeć na VATusy i inne brutusy. Dane kontodzierżcy otrzymasz mailem po złożeniu "zamówienia").


    Zachęcam do zapisywania się póki są jeszcze miejsca!

    PIWO
    hm, w sumie powinno być jak zwykle na I miejscu
    • podstawowe zaopatrzenie piwne zapewni przychylny nam Browar Lwówek 1209 z... Lwówka Śląskiego, który mam nadzieję coś specjalnie dla nas zabeczkuje .
    • proszę o deklarację tych osób, które zamierzają przyjechać samochodem i znalazły by miejsce na potencjalną beczkę w bagażniku swego wehikułu
    • do uzupełnienia
    • każdy Forumowicz niechaj weźmie ze sobą kilka butelek piwa (najlepiej ze swojego regionu)
    • każdy warzący Forumowicz niechaj weźmie ze sobą kilka beczek , no, butelek w ostateczności - swojego piwa


    Jedzenie:
    Przewidujemy ognisko w piątek oraz w sobotę - od ok. 20:00 do rana.
    - w piątek wieczór - UWAGA! prowiant na piątkowe ognisko czy sobotnie śniadanie należy zabezpieczyć we własnym zakresie!,
    - w sobotę wieczór - Zaopatrzymy każdą twarz w trzy różne kiełbaski, zorganizujemy też dodatki musztardowe i inne mecyje.
    - do uzupełnienia

    Czyli raczej skromnie, więc proszę mieć się na baczności! W ośrodku jest w razie czego restauracja.

    Atrakcje Zlotowe
    • zestaw atrakcji jest jeszcze ustalany, ze standardów:
    • oczywiście wspomniane ognicho (piątek/sobota)
    • w razie niepogody (tfu tfu) dostępne (jeszcze nie wiadomo co ...)
    • do uzupełnienia
    • (...)
    • zwiedzanie browaru Lwówek 1209 (dojazd autokarem)
    • wspaniała pogoda, może nawet deszcz.
    • wszechobecna nuda
    • dolnośląskie zuuuuoooo ;D

    -------------------
    CENY
    - cena noclegu wynosi - 35 zł za dobę

    Bardzo wstępne wyliczenie na osobę (sumarycznie za dwie osobodoby)
    • Nocleg: 70,00zł
    • Ognisko (drewno - piątek/sobota): 5,00zł
    • Autokar: 20,00zł (pewnie będzie taniej, ale nie dostałem jeszcze wyceny)
    • W Kiełbaski na sobotnie ognicho zaopatrzymy się u Niebieszczańskich - 20,00zł (po 3 na twarz)
    • Dodatki wyżerkowe: 10,00zł (chleb, musztardy i inne mecyje)
    • Piwo 20,00 zł
    • Koszulka zlotowa 25,00zł


    Razem ~170,00 zł.

    --------------------------------
    ZALICZKI
    --------------------------------

    Po debatach po zazazeszłym zlocie żeby odciążyć organizatorów od zbierania kasy w trakcie imprezy (parszywa funkcja ) - także w tym roku zbieramy mniej więcej już pełną kwotę jako zaliczkę przed Zlotem - wpłata całości, czyli do końca lipca na podany w potwierdzeniu mailowym nr konta.

    Ponieważ do końca lipca mam co nieco do załatwienia z Ośrodkiem w zw. z noclegami a jest już w ogóle bardzo późno a do tego zaraz będzie ciemno, opłata na Zlot - czyli 170,00 zł - jest płatna do 30 lipca 2010.

    --------------------------------
    GDZIE WPŁACAĆ ZALICZKI
    --------------------------------

    Numer mojego PRYWATNEGO rachunku bankowego na który proszę wpłacać odliczoną kwotę 170PLN do 30 lipca włącznie:

    (BĘDZIE PODANY W POTWIERDZENIU MAILOWYM po złożeniu "zamówienia" Zlotowego)

    Artur Szudrowicz
    ul. Fieldorfa 4b/903
    45-264 Opole

    W tytule wpłaty proszę dodać także swój browarbizowy pseudonim/nick żebym wiedział dokładnie o kogo chodzi!

    z góry dziękuję za wpłaty w terminie - tj. do 30 lipca 2010.

    aha info o tym czy zaliczkę otrzymałem będę umieszczał na liście - w odstępach kilkudniowych, więc proszę o cierpliwość.

    ps

    Wpłaty które zostaną dokonane na moje konto FIRMOWE, czyli różniące się od tego podanego w potwierdzeniu - zostaną przeze mnie potraktowane jako bezzwrotne wsparcie dla BrowarBizu (jak na razie nie było pomyłek ).

    W przypadku rezygnacji po 30 lipca - wpłata przepada (ale najlepiej znaleźć sobie zastępstwo i po kłopocie).


    -------------------------------

    dojazd do ośrodka:

    do uzupełnienia

    -------------------------------
    Różne:
    -------------------------------
    - Uczestnictwo w Zlocie - jak zwykle wyłącznie dla osób dorosłych.

    - Co z osobnikami, którzy mogą mieszkać we własnym zakresie a nie chcą skorzystać z jakiś względów z proponowanych noclegów?

    na razie nic.

    - Co z osobami towarzyszącymi?

    Nasz Zlot jest imprezą przeznaczoną przede wszystkim dla BrowarBizowiczów i ma ograniczoną liczbą miejsc - nie ma problemu gdy przyjedziesz z jedną osobą towarzyszącą niebędącą BrowarBizowiczem. Więcej osób towarzyszących - może sprawić problem. W takim przypadku dodatkowe osoby muszą przyjąć wariant taki że zapisują się na listę rezerwową i jeśli zostaną wolne miejsca nieobsadzone przez BrowarBizowiczów - oczywiście bez przeszkód będą mogły uczestniczyć w imprezie.

    Nie mogę jeszcze zadeklarować przyjazdu na zlot - co robić?

    Należy w temacie zgłoszeniowym zapisać się na listę rezerwową. W momencie kiedy już będziesz wiedzieć - to zajmiesz miejsce osoby która zrezygnowała i z nią uregulujesz kwestie zaliczek (czasem się zdarza - względnie może będą jeszcze wolne miejsca - wtedy wpłacisz zaliczkę w pełnym wymiarze).

    (...)

    Nie chcę jeść kiełbasy zlotowej...

    Twoja strata!

    -------------------------------
    jak się zgłaszać:

    zgłosić się tu:

    1) http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=88417

    następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy:

    2) http://www.browar.biz/sklep.php?ids=5&id=866




    Pytania? albo o czymś zapomniałem? (Jeszcze uszczegółowię część spraw na dniach - teraz piszę żeby Was przygotować Piszę na gorąco - na konsultację jest ciągle póki co chwila czasu)

    zapraszam tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=88334
    Last edited by ART; 20-07-2010, 09:44.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    dojazd do ośrodka:

    do uzupełnienia
    To ja uzupełnię.

    Wskazówki dla zmotoryzowanych nie posiadających GPS-a:
    punktem pośrednim na trasie z całej Polski (poza „ścianą zachodnią”) jest Wrocław lub Jelenia Góra.
    Z Wrocławia dalej autostradą A4 w kierunku Jędrzychowic. Po ok. 80 km na zjeździe „Złotoryja” zjeżdżamy na drogę nr 364 kierunek Złotoryja/Lwówek Śl./Gryfów Śl. W Gryfowie szukamy drogi nr 360 lub tablic kierunkowych na Świeradów Zdrój (sam Gryfów jest trochę pokręcony drogowo ). Jadąc drogą nr 360 mijamy przyczółek wsi Wieża i po paru chwilach witamy wieś Złoty Potok. Droga do ośrodka zlotowego oznaczona jest taką tablicą:
    Tablica
    Jadąc przez Jelenią Górę kierujemy się na Zgorzelec drogą nr 30; od Gryfowa dojazd jak powyżej.
    „Ściana zachodnia” tradycyjnie skorzysta z niemieckich autostrad, ewentualnie z Zielonej Góry drogą nr 297 na Jelenią Górę. We Lwówku Śl. skręcamy w drogę nr 364 do Gryfowa i dalej jak powyżej.
    Ogólna uwagi dla nieznających lokalnych dróg: na kilkadziesiąt kilometrów przed celem podróży drogi wiodą przez Pogórze Izersko – Kaczawskie i niektóre zakręty są źle wyprofilowane (np. droga nr 364), więc noga z gazu, bo nawet przy przepisowych 90 km/h można niechcący opuścić asfalt w niepożądanym kierunku Ponadto okolice te to strefa przygraniczna i po drogach grasują patrole Straży Granicznej, które, jak Policja, mogą zatrzymać samochód do kontroli.
    Szczególnie w niedzielę, w ramach powrotu ze zlotu, należy uważać na misie z suszarkami i lizakami. Najczęściej można ich spotkać na wylotówkach ze Złotoryii, Bolesławca, wylotówce ze Lwówka na Złotoryję/Legnicę oraz w okolicy Gryfowa przy drodze nr 30 (Straż Graniczna).

    Wskazówki dla niezmotoryzowanych:
    Jeśli nie wypali inicjatywa Piotrka z tego wątku:
    Dojazd na IX Zlot browar.biz
    to nie będę ukrywał, piechotą 5 km do pokonania
    W ramach powrotu w niedzielę nie ma praktycznie komunikacji publicznej na odcinku Złoty Potok – Gryfów Śl. Trzeba dreptać lub dogadać się z kimś zmotoryzowanym w kwestii podwózki. Dojazd w piątek jest teoretycznie możliwy. Najbliższy przystanek PKS „Zacisze” znajduje się ok. 1,5 km od ośrodka, a autobus jedzie do niego z Gryfowa okrężną drogą ok. 35 min.
    Plan logistyczny na poniższej mapce (klik na obiekt mapy = dodatkowe informacje):
    mapka

    Rozkład PKS Gryfów Śl.

    Jadąc z przesiadką przez Jelenią Górę również można dojechać do przystanku PKS „Zacisze”, znajdującego się najbliżej ośrodka:
    Rozkład PKS Jelenia Góra

    Dojazd PKP Wrocław – Gryfów Śl. (przez Lubań)

    Dojazd PKP Zielona Góra – Gryfów Śl. (przez Lubań)

    Dojazd PKS Wrocław – Gryfów Śl. (patrz: kierunek Lwówek Śl.)

    TAXI w Gryfowie Śl.
    Jak w każdym małym mieście - raz są, innym razem nie ma

    Samolot
    Co prawda na zlot samolotem nie da się dolecieć, ale jeśli ktoś wybiera się pociągiem z Warszawy (lub dalszych okolic), to może rozważyć ofertę LOT-u Warszawa – Wrocław - Warszawa. Na trasach krajowych z i do Warszawy wprowadzono promocję, w jedną stronę lot kosztuje ~ 80 zł, co jest konkurencyjne w stosunku do podróży pociągiem (zarówno czasowo jak i cenowo). Szczegóły na stronie LOT-u:
    LOT

    Sprawy prowiantowo - zakupowe.
    Najlepiej zrobić swoje zakupy po drodze na zlot. W sobotę przy okazji zwiedzania browaru będzie możliwość zaopatrzenia się we Lwówku Śl., ponieważ browar znajduje się w centrum miasta. W Złotym Potoku jest sklepik czynny na pewno w piątek do 20. Czy w sobotę rano - tego nie jestem pewny.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      A to ja sobie też pozwolę na uzupełnienie, czy też raczej rozwinięcie...

      W piątek są 4 kursy PKS do przystanku Zacisze. Tego najbliższego, oddalonego o 1,5 km od ośrodka. Nie mylić z przystankiem Zacisze n/ż od którego jest dodatkowe 2 km. Autobus jedzie dookoła, tak że po przystanku Zacisze n/ż wjeżdża do Mirska, a następnie przez Giebułtów, Augustów dociera do interesującego nas przystanku Zacisze, by potem przez Złotniki Lubańskie i Leśną dotrzeć do Lubania.

      No i teraz tak...
      Z dworca PKP Gryfów odjazd - przyjazd do Zacisza:
      8:24 - 8:55 /Lubomierz - Lubań/ kursuje poniedziałek - piątek
      12:50 - 13:21 /Jelenia Góra - Lubań/ kursuje codziennie
      15:20 - 15:51 /Jelenia Góra - Lubań/ kursuje poniedziałek - piątek
      17:23 - 17:51 /Jelenia Góra - Lubań/ kursuje poniedziałek - piątek
      /odjazd z Rynku w Gryfowie +2 minuty/

      Jak widać 3 kursy są z Jeleniej Góry - odjazdy z tamtejszego dworca PKS o 12:00, 14:30 i 16:30

      Skoro autobusy jadą do Lubania, to i z niego można dojechać do Zacisza, kursów więcej, ale w mało przyjaznych godzinach:
      6:30 - 7:16
      7:30 - 8:16 - to jedyny codzienny kurs, którym można się w niedzielę wydostać do Gryfowa i Jeleniej Góry
      8:35 - 9:18
      11:20 - 12:08
      13:00 - 13:43
      14:10 - 14:53
      15:25 - 16:08
      Wszystkie kursy z wyjątkiem zaznaczonego jeżdżą od poniedziałku do piątku.

      No i jest jeszcze ten bus Bielawa, ale czy on jeszcze jeździ?
      Równie głupio zbudowanego rozkładu (na ich stronie) jeszcze nie widziałem, nie potrafiłem odnaleźć.
      Podany rozkład jazdy PKSu w pliku pdf jest już trochę nieaktualny
      Last edited by Pendragon; 10-07-2010, 12:45.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23794

        #4
        Posłużę się postem Małejżonki sprzed roku:

        To ja jeszcze dodam w kwestii formalnej, bo sama wysłałam (jak mi się wydawało) zamówienie z tydzień temu, a potwierdzenia ani widu, ani słychu.
        Nie wystarczy wrzucenie zamówienia do koszyka, (co zrobiłam i w misiowym rozumku myślałam, że wystarczy) pozostaje jescze pięc kroków do złożenia zamówienia, a oto one:
        1. logowanie / rejestracja
        2. potwierdzenie formy płatności
        3. potwierdzenie formy dostawy
        4. potwierdzenie / wpisanie danych osobowych
        5. złożenie zamówienia
        Dopiero po przejściu tych wszystkich kroków otrzymuje się identyfikator zamówienia oraz potwierdzenie na podany adres email.

        Jeśli napisałam rzeczy oczywiste, wybaczcie misiowi o bardzo małym rozumku, jeśli jednak choc jedna osoba skorzysta z tego co napisałam, to nie żałuję, żem to uczyniła
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          Lista uczestników

          Jest nas jakieś 63 osoby. Lista przedstawia się następująco:

          Domek nr 1 administracyjny
          1. Art
          2. Maggyk - kierowniczka
          3. Żąleną
          4. Zgroza
          5. sergioP
          6. Kloss
          7. vociek
          8. Maremali

          Domek nr 2 seniorski
          1. Ahumba - General Dyrektor
          2. Żona-Taxi
          3. Kangurpl
          4. Ekokangur
          5. Mark33
          6. Jasiu_piwosz
          7. wolne miejsce
          8. wolne miejsce

          Domek nr 3 Podróżny
          1. Piotry - Naczelny (szef szefów )
          2. Basik
          3. Jerzy – łóżko jednoosobowe
          4. chemmobile - łóżeczko jednoosobowe
          5. wolne miejsce
          6. wolne miejsce
          7. fidoangel
          8. wolne miejsce

          Domek nr 4 - Zatokowy
          1. Cukierniczka
          2. abernacka
          3. brloin
          4. Pendragon (łóżko pojedyncze)
          5. Woosaa
          6. Bombadil13
          7. Piotrrat
          8. Banaszek

          Domek nr 5 - palący
          1. Jaqba
          2. Qboland
          3. Pepek
          4. Wiktoria
          5. biermann (łóżko pojedyncze)
          6. MarcinKa (łóżko pojedyncze)
          7. czesiek
          8. mariolka od cześka

          Domek nr 6 - zboczuchów
          1. Marusia - główny zboczuch
          2. Slavoy
          3. Ark
          4. Dkrasnodebski
          5. Iron
          6. Małażonka
          7. Pijackamuza
          8. Antoś

          Domek nr 7 - Zagłębiowski
          1. Promil03 - kierownik
          2. silvian
          3. Mason (łóżko pojedyncze)
          4. wolne miejsce
          5. luklaz
          6. + osoba towarzysząca
          7. Piecia
          8. LowenBrau

          Domek nr 8
          1. Fteo - kierowniczka
          2. JAckson
          3. Gwiazda
          4. Bury Wilk
          5. Łysa
          6. Seta
          7. Kate
          8. RockerWola

          Domek nr 9 (singlowy/singielski)
          1. docent (łóżko pojedyncze)
          2. Pancernik
          3. Dadek
          4. wolne miejsce


          Domek 10
          1. Markens
          2. Centon
          3. Straus
          4. +1

          Domek 11
          1. wolne miejsce
          2. wolne miejsce
          3. wolne miejsce
          4. wolne miejsce

          Lista rezerwowa:
          1. leona
          2. Justi
          3. Wuj Niepochwa
          4. Pebejot
          5. Albi78
          6. Żona Albi78
          7. Hania
          8. Yimsha
          9. Yimsha+1


          Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany, może oczywiście się zgłosić. Zostało do uzupełnienia kilka wolnych miejsc w domkach obecnie obsadzonych. Koszulki na zlot zostały zamówione, zatem osoby, które zgłoszą się od teraz niestety już na takową się nie załapią.
          Last edited by ART; 05-08-2010, 21:10.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23794

            #6
            Na koszuliny trafi taki oto swawolnik:

            Click image for larger version

Name:	lowenberg.gif
Views:	1
Size:	19,1 KB
ID:	2032379
            Last edited by ART; 18-08-2010, 20:35.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #7
              Kierowników domków proszę o zebranie numerów telefonów komórkowych od swoich podopiecznych oraz o przesłanie mi swoich numerów komórek, tak byśmy w razie potrzeby mogli się z każdym skontaktować.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23794

                #8
                Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na Zlocie piwa beczkowe będą następujące:

                Browar Lwówek - Lwóweckie / jasne niefiltrowane/niepasteryzowane

                a także:

                Browar Ciechanów - Ciechan Wyborne
                Browar Ciechanów - Porter
                Browar Ciechanów - Maciejowe
                Browar Amber - Złote Lwy lub Żywe lub Koźlak - niefiltrowane
                Bracki Browar Zamkowy - Mastne
                Browar na Jurze - Bursztynowe
                Browar Racibórz - Jasne
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • marekj
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 508

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na Zlocie piwa beczkowe będą następujące:

                  Browar Lwówek - Lwóweckie / jasne niefiltrowane/niepasteryzowane

                  a także:

                  Browar Ciechanów - Ciechan Wyborne
                  Browar Ciechanów - Porter
                  Browar Ciechanów - Maciejowe
                  Browar Amber - Złote Lwy lub Żywe lub Koźlak - niefiltrowane
                  Bracki Browar Zamkowy - Mastne
                  Browar na Jurze - Bursztynowe
                  Browar Racibórz - Jasne
                  I jak sądzę dla Marusi Krzepiaczek
                  i czy ja będę zaproszony znam dwie zwrotki " o mój rozmarynie"

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                    I jak sądzę dla Marusi Krzepiaczek
                    i czy ja będę zaproszony znam dwie zwrotki " o mój rozmarynie"
                    Krzepiaczka beczka też się przyda!

                    Marku, chyba nie potrzebujesz zaproszenia, a wręcz przeciwnie, jak Cię nie będzie, to już my się Tobą zajmiemy w poniedziałek (baty!!!)
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      #11
                      Muzyczny umilacz czasu renomowanej niemieckiej marki Elta właśnie zajechał na miejsce. Sprawny. Możecie zabierać muzyczkie na kasetach, CD-Ałdio oraz w mp3, także na nośnikach podłączanych przez USB.
                      Na miejscu będę zbierał składkowy podatek muzyczny w wysokości 2PLN od głowy.
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23794

                        #12
                        Sobotnie zwiedzanie browaru:

                        -> Wyjazd do Lwówka Śląskiego będzie podzielony na 2 tury z racji liczby osób.

                        I wyjazd z Resortu:
                        9:30

                        II wyjazd z Resortu:
                        11:00

                        Na zwiedzanie browaru przewidziane jest ok. godziny plus 1-2 godziny do zagospodarowania we własnym zakresie.

                        <- Powrót z Lwówka do Resortu:

                        I powrót z Browaru:
                        13:00

                        II powrót z Browaru:
                        14:30

                        Podaję godziny ODJAZDÓW! Przy autobusie należy znaleźć się kilka chwil wcześniej aby nie pozostać na lodzie.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23794

                          #13
                          Do jedzenia przewidziano:

                          w piątek - ognichowe kiełbaski - 2 szt. na twarz plus kociołek zupy (minestrone) na rozgrzewkę
                          w sobotę - ognichowe kiełbaski - 2 szt. na twarz plus kociołek zupy (czerwony barszcz z krokietem) na rozgrzewkę

                          plus oczywiście dodatki, chlebek, jakieś warzywa się też znajdą, ser żółty, itd.

                          Kiełbaski zakupujemy bezpośrednio w masarni Niebieszczańskich, których to wyroby są całkiem niezłe, a także byli poleceni przez kolegów po fachu Pjenknika (jako naszemu mięsnemu zwiadowcy)


                          Poza tym jedzonkiem, na miejscu jest restauracja/pizzeria. Jako że nie zamawiałem tam żadnych posiłków, należy liczyć się z tym że pełne menu może nie być dostępne, jeśli komuś coś szczególnie wpadnie w oko, nie zawadzi przekręcić tam i zarezerwować sobie co trzeba
                          Attached Files
                          Last edited by ART; 07-09-2010, 17:36.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23794

                            #14
                            Piwa

                            Piwna aktualizacja kosmetyczna:

                            Browar Lwówek - Lwóweckie / jasne niefiltrowane/niepasteryzowane

                            a także:

                            Browar Ciechanów - Ciechan Wyborne niefiltrowane/niepasteryzowane
                            Browar Ciechanów - Porter niefiltrowane/niepasteryzowane
                            Browar Ciechanów - Maciejowe
                            Browar Amber - Żywe niefiltrowane/niepasteryzowane
                            Bracki Browar Zamkowy - Mastne
                            Browar na Jurze - Bursztynowe
                            Browar Racibórz - Jasne
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Jak rozumiem z powyższego postu poniższa informacja nieaktualna w zakresie piątkowego ogniska?

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              - w piątek wieczór - UWAGA! prowiant na piątkowe ognisko czy sobotnie śniadanie należy zabezpieczyć we własnym zakresie!,
                              Last edited by Marusia; 07-09-2010, 18:17.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎