Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Rynek, Napoli

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Opole, Rynek, Napoli

    O lokalu ciężko jeszcze cokolwiek powiedzieć, bo został dopiero co otwarty i widać, że nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Także wstrzymam się z oceną do wizyty faktycznej, bo wczoraj zajrzeliśmy jedynie w przelocie.

    Jest lany Bernard jasny za 7 PLN, ma być na dniach również ciemny, ale na razie są problemy z jego podłączeniem.

    Lokal na dawnym miejscu cukierni Melba.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • roka
    Junior
    • 09-2010
    • 12

    #2
    No, tak problemy były techniczne, ale to historia. Teraz w końcu Opole ma pierwsze miejsce, gdzie można napic się PIWA - jasne i ciemne. Polecam !

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23794

      #3
      Mozna już w środku piwo wypić?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • roka
        Junior
        • 09-2010
        • 12

        #4
        Opole Napoli

        Oho ! Czy by się tutaj zgłosił jakiś przyjaciel sąsiada Don Corleone ? Też cię to cieszy, że darmozjady utrudniają życie zdolnym ludziom ?

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Stonuj może, padło proste pytanie, a Ty się napinasz niepotrzebnie.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • roka
            Junior
            • 09-2010
            • 12

            #6
            Opole Napoli

            Kto miał przypadkowo możliwość śledzić problematykę w tym punkcie gastronomicznym, to wie, że właśnie te proste pytanie może wydawać się złośliwe i tendencyjne. Nie ładnie jest cieszyć się z szkody innych. No ale mam jednak nadzieję, że było to tylko proste pytanie i przepraszam, jeżeli niesłusznie się uniosłem

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #7
              To jest proste pytanie i nie ma co się doszukiwać złośliwości. Ot po prostu jakoś zimno się zrobiło i ciężko pić piwo na dworze wieczorem.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika roka Wyświetlenie odpowiedzi
                Kto miał przypadkowo możliwość śledzić problematykę w tym punkcie gastronomicznym, to wie, że właśnie te proste pytanie może wydawać się złośliwe i tendencyjne
                Znakomita większość forumowiczów nie śledzi tej jakże ważnej problematyki, zatem może w końcu odpowiesz na to proste, niezłośliwe pytanie, bo np. ja bywając u Arta i Maggyka w Opolu też była bym zainteresowana spożyciem dobrego piwa pod dachem, zważywszy na zbliżającą się porę roku.
                Last edited by Marusia; 07-09-2010, 09:06.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • roka
                  Junior
                  • 09-2010
                  • 12

                  #9
                  Może i proste, może się chłodno zrobiło na piwo pod parasolem - ale może i to :

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23794

                    #10
                    Z Twej wypowiedzi wynika, że jesteś pracownikiem lub związana/ny jesteś z tym lokalem w jakiś sposób. Proszę zapoznać się zatem z informacją:

                    Prowadzisz lokal/sklep z dobrym piwem? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

                    Moje pytanie nie wzięło się znikąd, lubię dobre piwo. Bernarda sobie cenię, choć nie jest to już ta wyjątkowość piwna co kiedyś, ale powiedzmy że w Opolu na tle innych knajpek to jest wreszcie jakąś alternatywą. Piwo piłem na ogródku W LECIE, słyszałem o problemach z serwowaniem piwa w środku, sądziłem że problemy które miały być historią faktycznie minęły i będzie można normalnie w środku napić się piwa. Proponuję sobie dać na wstrzymanie i nie wyszukiwać na siłę złośliwości, bo co najwyżej stracicie sprzymierzeńca i kibica.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • roka
                      Junior
                      • 09-2010
                      • 12

                      #11
                      No to tak : oficjalnie za pomocą jednej lub paru osób wspólnoty mieszkaniowej i może nawet jednego sąsiada Napoli nie może oficjalnie sprzedawać piwa w lokalu, bo nie wyrażają zgody na to, by w tym lokalu była restauracja i nie dostaną przez to koncesji w magistracie. Pięć metrów w lewo i wprawo są lokale i to nikomu z wspólnoty nie przeszkadza . We własnym ogródku piwo i wino Napoli może podawać klientom, bo jest terenem miejskim i koncesję magistrat wydał. Widocznie ART ten temat dobrze zna i dociekliwie i ironicznie się pyta, czy można już w środku pić piwo. No ale, co się mam powtarzać, było to opisane w artykule i w lokalnej opolskiej prasie . Denerwuje mnie po prostu te podejście naszego społeczeństwa do spożywania piwa w publicznych miejscach - jest się zaraz potencjalnym alkoholikiem i toczą się tylko bijatyki i wrzaski w ogródkach piwnych i dlatego trzeba je zabraniać.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika roka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Widocznie ART ten temat dobrze zna i dociekliwie i ironicznie się pyta, czy można już w środku pić piwo.
                        Nie no, wymiękam
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          Ja już się nie dziwię, że tam nie można kupić piwa, bo jak szef / pracownik wszędzie się doszukuje złośliwości, ironii to zawsze ją znajdzie. Z takim podejściem daleko nie zajdziecie. Polecam zapoznać się z regulaminem. Każdy kolejny post, jako go łamiący zostanie usunięty do czasu poczynienia stosowanych kroków.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            #14
                            niezły gość, fajne podejście do klientów. Gdybym zawiatał do Opola, napewno juz tam nie pójde, skutecznie mnie zniechęcił.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #15
                              Moze ci lokatorzy mają rację widząc takie podejście do siebie?
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎