Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Świętokrzyska 5, Komis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    Świętokrzyska 5, Komis

    Połączenie knajpy z komisem fotograficznym. W wystroju dominują stare aparaty fotograficzne i kolor biały. Mi to za bardzo nie podeszło.
    Z butelki dostępne Ciechany: Wyborny po 7 zł, Mocny - 9zł, Pszeniczny, Porter, Miodowy - 10 zł. Poza tym Perła Chmielowa i Export, Łomża Niepasteryzowana i Kasztelan Niepasteryzowany. Do jedzenia przekąski typu "quiche" (chyba 12 zł) i tosty (2 sztuki - 10 zł).
    Nalewaków brak. Właściciel (chyba) tłumaczył to tym, że nie chce się wiązać z żadnym koncernem. Być może pojawią się beczkowe Tuchery. Poleciłem mu Konstancin. Sprawiał wrażenie mocno zainteresowanego więc nic tylko łazić tam i przekonywać!
    Mecze są puszczane z rzutnika, ale w ich trakcie nie ma co liczyć na wolne miejsca. Natomiast godzinę przed meczem było jeszcze pusto (choć dużo rezerwacji).


    Tylko błagam nie zaczynajcie znowu o cenach...

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Dwa tosty za dychę?!



    Czy to jest blisko skrzyżowania z Nowym Światem? Wydaje mi się, że widziałem coś takiego ostatnio.

    Comment

    • Komar_Pafnucy
      Senior
      • 08-2005
      • 1114

      #3
      Blisko. Bodajże trzeci budynek po lewej idąc od Nowego Światu w stronę Marszałkowskiej. To chyba nawet ten w którym jest słynny garmaż. Ani Zumi ani Google nie pokazuje tego adresu w tym miejscu co sprawia, że zaczynam nabierać wątpliwości czy numer ulicy jest prawidłowy.

      A tosty dobre jeśli zapomnieć o cenie.

      Multitap Crawl
      Multitap Crawl na Facebook

      "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
      Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2867

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy to jest blisko skrzyżowania z Nowym Światem? Wydaje mi się, że widziałem coś takiego ostatnio.
        To róg Świętokrzyskiej i Kubisia Puchatka, bliżej Nowego Światu. Dawniej był to sklep i komis foto, widać nie cieszył się już wystarczającym powodzeniem.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • Piwosz306
          Senior
          • 10-2007
          • 214

          #5
          Obejrzałem sporo spotkań mundialowych w tym barze. Bardzo miły właściciel i miła obsługa. Jadłem tortille, i niestety nie polecam. Za to ceny piw są przyzwoite, i piwka zawsze zimne. Ja na prawie wszystkie mecze robiłem sobie rezerwacje i nie było nigdy problemu z miejscem. Mecze puszczane na rzutniku, bardzo dobra jakość. Ogólnie duży plus. Do tego - nie można palić więc jest super Tylko w te najgorsze upały brakuje klimy.. Dodatkowym plusem są ogródki w nocy (do zamknięcia, nikt ich nie chowa o 22). Polecam

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Ale ceny To taki mały Komarze żarcik
            Przechidzłem tam kilka razy ale z zewnątrz wyglądało bardziej na kawiarnię niż na lokal zpiwem i meczami, trzeba bedzie stestować jak już się coś z beczki pokaże.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • Piwosz306
              Senior
              • 10-2007
              • 214

              #7
              Ja piłem tam Wybornego, Prełę chmielową i Kasztelana niepasteryzowanego - wszystkie te piwa, dobrze schłodzone po 7zł. Cena niespotykana jak na te rejony.

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwosz306 Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja piłem tam Wybornego, Prełę chmielową i Kasztelana niepasteryzowanego - wszystkie te piwa, dobrze schłodzone po 7zł. Cena niespotykana jak na te rejony.
                U sąsiadów taniej, tyle że wcześnie zamykane.
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • tfur
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 1302

                  #9
                  fajnie jest popić piwko wieczorem przy świętokrzyskiej na parapecie jednego z dużych knajpianych okien. chociaż myślę, że gdy świeci tam słońce, nie jest już tak przyjemnie. ciechan w wyborze, ale pszeniczniak już za dychę.
                  zasłyszane od przechodniów: niedługo to tu same knajpy będą! (z lekką nutką zgorszenia)
                  veni, emi, bibi

                  Comment

                  • Piwosz306
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 214

                    #10
                    Komis już nie istnieje...

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      #11
                      Właśnie sobie wszedłem dziś do środka. Remont w pełni, montują nowy bar. Z tego co się dowiedziałem to będzie tam klubo-dyskoteka dla małoletnich Joł Matołów
                      Na dobre piwo nie ma co liczyć zapewne.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎