Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.09.17-18 - Cieszyn, II Bracka Jesień

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    2010.09.17-18 - Cieszyn, II Bracka Jesień

    Zapraszamy wszystkich miłośników piwa, kolekcjonerów birofiliów i piwowarów domowych na drugą edycję imprezy BRACKA JESIEŃ. Impreza odbędzie się w dniach 17 i 18 września na gościnnym terenie Brackiego Browaru Zamkowego w Cieszynie.

    Niebawem ogłosimy szczegółowy program imprezy. Oczywiście główną atrakcją będzie giełda kolekcjonerska, zwiedzanie browaru, piwniczne degustacje, degustacja portera uwarzonego w ubiegłym roku w czasie pierwszej edycji imprezy. Nie zabraknie również zabaw i konkursów piwnych.

    Zaproszenia będą wysyłane jak w roku ubiegłym drogą elektroniczną. Osoby zainteresowane udziałem w imprezie proszone są o kontakt na adresy:

    grzegorz.zwierzyna@grupazywiec.pl
    lub
    piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl

    Do zobaczenia w Cieszynie.
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    #2
    Jakie dane mam podać w mailu z prosbą o zaproszenie ?
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #3
      Fajnie, że będzie kolejna edycja Brackiej Jesieni, szkoda, że już tydzień po Zlocie. Trzeba będzie jakoś siły na 2 tygodnie rozłożyć.
      Czy będzie licytacja Porterów?

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Super wiadomość, cieszy mnie kolejna edycja.
        Do zobaczenia.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Ożeszku... tydzień po Zlocie to ja u Antosia zamierzam grzyby zbierać... no coż, jeszcze trochę czasu jest, pomyślimy...
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Adam50
            Senior
            • 10-2006
            • 321

            #6
            II BRACKA JESIEŃ

            Elbląska Klub Biofilów melduje się w Cieszynie.
            Zdrowie Organizatorów

            Comment

            • miszawar
              Member
              • 10-2009
              • 48

              #7
              Dobrze, że impreza wpisuje się na stałe w kalendarz. W ubiegłym roku byłem zauroczony Zamkowym Browarem. Mam nadzieję powtórzyć zwiedzanie w tym roku i pobyć tam nieco dłużej.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #8
                Szkoda, że pokrywa się ze Sluncem ve skle Ciężki wybór, padnie pewnie na Cieszyn bo zawsze chciałem tam przyjechać na przynajmniej dwa dni.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • marcopolok
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2334

                  #9
                  W załączniku wykaz dostępnych miejsc noclegowych w Cieszynie
                  Attached Files
                  bez brody...

                  Comment

                  • marcopolok
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2334

                    #10
                    W czasie trwania imprezy będzie możliwość degustacji kilku ciekawych piw.
                    Ponadto pracujemy nad kilkoma nowymi pomysłami dotyczącymi Brackiej Jesieni ale o tym już wkrótce
                    W załączniku lista aktualna lista piw.
                    Attached Files
                    bez brody...

                    Comment

                    • marcopolok
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 2334

                      #11
                      Na listę zakradł się chochlik z Żywieckiej Giełdy.
                      Pozycja dotycząca Delirium Tremens - wypada z listy.
                      bez brody...

                      Comment

                      • marcopolok
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2334

                        #12
                        Znane są już dalsze szczegóły Brackiej Jesieni.

                        W tym roku przenosimy się w bardziej kameralne miejsce. Mianowicie w wyższe partie browaru. Giełda kolekcjonerska odbędzie się w piwnicach słodowni (tam gdzie w ubiegłym roku miała miejsce wystawa) Wszystkie atrakcje uzupełniające (namiot, gastronomia, altany sprzedażowe) będą miały miejsce na dziedzińcu w pobliżu warzelni.

                        W związku ze zmianą lokalizacji, zostanie zmodyfikowana i urozmaicona trasa wycieczki po browarze. Trasa będzie się rozpoczynać i kończyć na górze.

                        Zmotoryzowani kolekcjonerzy będą mieli możliwość podjechania na górę i wyładowania kolektybiliów. Parking przewidziany jest na dolnym dziedzińcu.
                        Na czas imprezy zostanie, także otwarta górna brama prowadząca do miasta i na wzgórze zamkowe.

                        Dodatkową, ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż można będzie bez ruszania się z miejsca, podglądać warzenie Grand Championa 2010 czyli Dori krzątającą się przy garach
                        Last edited by marcopolok; 27-08-2010, 10:41.
                        bez brody...

                        Comment

                        • agaslayer
                          Senior
                          • 06-2009
                          • 219

                          #13
                          wow, super sie zapowiada!
                          i bedzie tych wycieczek po browarze duzo? zebym zaprosil kumpli z pracy i zeby znow nie bylo, ze "bilety" na wycieczki sie skonczyly po niespelna godzinie jak to bylo w niedziele na Swiecie 3 Braci ?
                          Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                          nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                          http://beer.agaslayer.cz

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            W załączniku z noclegami brakuje najbliższego browarowi Pensjonatu Pod wieżą.
                            Mieści się on na zamku dosłownie tuż za bramą, która jak czytam ma być otwarta.
                            Spałem tam w kwietniu i polecam. Miał zmienić się właściciel, wiec nie wiem jak to tam teraz funkcjonuje, ale z informacji na http://www.cieszyn.pl/?p=addressesShow&iAddress=1469 wynika, że ta "noclegownia" działa. Minusem był fakt, że do obiektu nie można się było dostać przed 14 (byłem chwilę przed), tj. godziną otwarcia herbaciarni. Potem oczywiście dostaje się klucze i można było wracać kiedy się chce. No ale tak było za poprzedniego właściciela. Jak to teraz wygląda, to nie wiem.

                            Jak już wspomniałem, w piwnicach budynku mieściła się herbaciarnią. Nie wiem czy nadal działa, bo coś nie mogę znaleźć ich strony (wiosną istniała).
                            Jeśli działa nadal to gorąco polecam. Można wypić np. yerba mate, nepalską czy marokańską, albo wypalić fajkę wodną. A i klimacik bardzo przyjemny.

                            Tak czy inaczej - najlepsze miejsc na nocleg. Oczywiście jeśli ceny pasują. Ale nie są one wygórowane.
                            Last edited by Pendragon; 27-08-2010, 11:08.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              W załączniku z noclegami brakuje najbliższego browarowi Pensjonatu Pod wieżą.
                              Mieści się on na zamku dosłownie tuż za bramą, która jak czytam ma być otwarta.
                              .
                              Pensjonatu nie umieszczałem na liście ponieważ w tym terminie nie ma tam wolnych miejsc

                              Wycieczki po browarze będą się odbywały przez cały dzień (sobota)
                              bez brody...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎