Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Inżynierska 3, Sen Pszczoły [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    Inżynierska 3, Sen Pszczoły [zamknięte]

    We wspaniałym budynku z 1910 roku należącego dawniej do Składów Towarzystwa Akcyjnego A. Wróblewski i Ska. zagościła kolejna pijalnia piwa w praskich klimatach. Lane piwa to Baltas oraz Svyturys Ekstra (8 pln) plus jakieś butelkowe.
    Ze względu na klimat bardzo polecam.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • klaraniewiadomska
    Junior
    • 07-2010
    • 1

    #2
    Sen pszczoły jest super

    Sen pszczoły jest super
    Last edited by Maggyk; 22-07-2010, 12:35. Powód: wycięto odnośnik do innego serwisu i jakiegoś konkursu

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika klaraniewiadomska Wyświetlenie odpowiedzi
      Sen pszczoły jest super
      ALe jest super, bo płacą na czas czy też może dlatego iż mimo kryzysu pszczelarskiego barcie są tu pełne miodu?
      Last edited by ART; 22-07-2010, 13:47.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Cannabee776i99
        Senior
        • 08-2009
        • 658

        #4
        Fajne miejscce na imprezy klubowe, miło że przy okazji można napić się dobrego piwa. Toalety w starych windarz rządzą, podobnie jak stara wanna na podwórzu.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika klaraniewiadomska Wyświetlenie odpowiedzi
          Sen pszczoły jest super
          Potwierdzam.
          Kible w windach przemawiają do mnie. Tym bardzie, ze będąc dziś tam pierwszy raz zapytałem się czy windą mam jechać w górę czy w dół

          Lane litewskie są, porter litewski też. My piliśmy butelkowe Noteckie cenie 10 zł za bączek
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            My piliśmy butelkowe Noteckie cenie 10 zł za bączek
            ......nie pomyliłeś się ?

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #7
              Strach zapytać po ile były te litewskie skoro wybór padł na Noteckie po dychu
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                ......nie pomyliłeś się ?
                Nie, bo się nawet dwa razy pytałem czy za to małe piwo 10 zł.....Dwa piwa + espresso = 27 zł
                No chyba, że oni się pomylili
                Last edited by becik; 06-11-2010, 08:35.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • tfur
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 1302

                  #9
                  wieje grozą, ale może to faktycznie pomyłka, bo latem za baltasa z beczki, zresztą niezłego, płaciłem osiem albo dziewięć. a noteckie za dychę? gdzie rzym, gdzie krym!
                  veni, emi, bibi

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    A ja się dziwię, że dajecie się tak r** bez mydła. Należało się barmanowi zaśmiać w twarz i wyjść No ale skoro znajdują się chętni na piwo z marżą 400% to czemu by nie zwiększyć ceny do 12-15 zł?

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Cannabee776i99
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 658

                      #11
                      Z tego, co pamiętam jak kiedyś tam byłem, to Svyturys z kija był po 7 zł.

                      Comment

                      • Osmol
                        Junior
                        • 12-2010
                        • 1

                        #12
                        Potwierdzam, że w tym lokalu wiele bardziej opłaca się brać pszeniczne z kija niż piwa butelkowe. Ale to, co mnie ta, pozytywnie zaskoczyło to barman. Naprawdę rzadko kiedy w knajpie da się pogadać z barmanem o piwie. A w Śnie pszczoły okazało się, że potrafił powiedzieć coś niecoś o piwach które ma w lodówce a jest tam wybór niemały jak na Warszawę.
                        Cóż, może i drogo, ale niektórych piw nie widziałem nigdzie indziej, dlatego warto popróbować. Muszę tam jeszcze kilka razy wrócić

                        Comment

                        • superjet
                          Junior
                          • 01-2012
                          • 1

                          #13
                          Ostatnio powariowali tam z ceną piwa, albowiem 0,5-litrowy Švyturys Baltas z beczki kosztuje 12 zł.
                          Last edited by superjet; 20-01-2012, 13:02.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            Budynek, w którym był lokal spłonął całkowicie.



                            Zatem temat do zamknięcia...

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • vietnam
                              Senior
                              • 05-2011
                              • 117

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zatem temat do zamknięcia...
                              Jeszcze nie ma decyzji co z kamienicą, czy nadaje się do remontu, czy raczej do rozbiórki.
                              Fragment jednej z kilku wiadomości na tvnwarszawa:
                              Duży pożar na Pradze Północ. Spłonęła oficyna kamienicy przy ul. Inżynierskiej 3, w której znajdował się m.in. znany klub Sen Pszczoły. W akcji gaśniczej uczestniczyło kilkanaście zastępów strażackich. Dogaszanie potrwa przynajmniej do godz. 16.
                              (...)
                              Strażacy nie mają informacji o osobach poszkodowanych. - Budynek był w środku pusty. Na dole mieścił się tu klub - relacjonował przed godz. 7.00 Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

                              Chodzi o jeden z najciekawszych warszawskich klubów - Sen Pszczoły. - Pożar wybuchł piętro nad Snem Pszczoły. Nie wiemy jakie są straty, ponieważ strażacy nie wpuszczają nikogo do środka - powiedział w rozmowie z Kontaktem 24 Bartosz Mindewicz, menadżer klubu.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎