Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.09.04 - Lublin, IX Lubelska Giełda Birofilii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yoreck
    Senior
    • 04-2004
    • 526

    2010.09.04 - Lublin, IX Lubelska Giełda Birofilii

    Giełda odbędzie się 04 września 2010 na terenie lubelskiego browaru "Perła":
    ul. Bernardyńska 15

    w godz. 7:00 - 13:00



    zapraszają organizatorzy:

    "Perła" Browary Lubelskie SA
    oraz
    Lubelski Klub Birofilistów "Kufelek"
    Last edited by yoreck; 04-08-2010, 18:48. Powód: literówka
  • karin861
    Senior
    • 02-2006
    • 597

    #2
    Kurde dlaczego 4 września a nie 11 albo 18 Mam poprawkę akurat 4tego!!! Ehhh.. trudno
    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
      Kurde dlaczego 4 września a nie 11 albo 18 Mam poprawkę akurat 4tego!!! Ehhh.. trudno
      Trza było zaliczyć za pierwszym razem.
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • karin861
        Senior
        • 02-2006
        • 597

        #4
        Ha ha! bardzo śmieszne Wszystko zaliczyłam, tylko nie to... inni mają po 4 poprawki, jakbyś studiował tam gdzie ja i to co ja tobyś wiedział o czym mówię No ale trudno się mówi, przeżyje
        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

        Comment

        • Micho441
          • 04-2008
          • 812

          #5
          Stara wymówka. Czemu nie powiesz, że inni zdali za pierwszym razem.Ale zamiast się uczyć to Snułaś się po giełdach.To teraz będzie kara.A ponoć w Lublinie pojawią sie jakieś miśki.

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
            Stara wymówka. Czemu nie powiesz, że inni zdali za pierwszym razem.Ale zamiast się uczyć to Snułaś się po giełdach.To teraz będzie kara.A ponoć w Lublinie pojawią sie jakieś miśki.
            Hehehehe inni nie zdali tego co ja zdałam za pierwszym razem Miśku Teraz to będą, ale radioaktywne dziki!
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • Micho441
              • 04-2008
              • 812

              #7
              Wiedziałem że taka odpowiedź. Tylko czemu nie jesteś wśród tych co wszystko zdali. Radioaktywne dziki powiadasz. Mały problem, założysz ołowiany fartuszek i do boju.A kara pozostanie karą. A taki piękny Lublin tylko na fotkach.

              Comment

              • karin861
                Senior
                • 02-2006
                • 597

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                Wiedziałem że taka odpowiedź. Tylko czemu nie jesteś wśród tych co wszystko zdali. Radioaktywne dziki powiadasz. Mały problem, założysz ołowiany fartuszek i do boju.A kara pozostanie karą. A taki piękny Lublin tylko na fotkach.
                Wredzioch! W Lublinie byłam pare razy, a godziny tych porannych giełd mnie dobijają, trzeba jechać w nocy cholera wie czym by dojechać na otwarcie... paranoja!
                Zapomniało się jak się było studentem i jak się miało poprawkę? Pozdrów syna!
                Last edited by karin861; 05-08-2010, 20:41.
                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                Comment

                • Micho441
                  • 04-2008
                  • 812

                  #9
                  Poprawek nie miałem jak co to komis. Proszę nie wystawiać jęzora bo to przysmak - Ursus arctos.

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Poprawek nie miałem jak co to komis. Proszę nie wystawiać jęzora bo to przysmak - Ursus arctos.
                    Oooo.. to jeszcze ciekawiej Lepiej wystawić język niż co innego...
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • darkc
                      Junior
                      • 07-2010
                      • 3

                      #11
                      przepraszam, bo jestem "newbie": co na przykład można kupić na takim targu??

                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darkc Wyświetlenie odpowiedzi
                        przepraszam, bo jestem "newbie": co na przykład można kupić na takim targu??
                        Na przykład ... birofilia? Podstawki, szklanki, kufle, kapsle, etykiety.. poza tym inne różności związane z piwem oraz... samo PIWO
                        Są też rzeczy, których nie da się kupić (chyba?) to towarzystwo i fajne chwile (później zamieniane na wspomnienia)! AHOJ!
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • yoreck
                          Senior
                          • 04-2004
                          • 526

                          #13
                          noclegi

                          Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w Domu Studenta Zaocznego ul.Sowińskiego 17
                          tel. 81 525-10-81
                          cena pokoju:
                          1 os.- 80 zł
                          2 os - 90 zł / 1 łazienka na 2 pokoje /
                          3 os - 99 zł / 1 łazienka na 2 pokoje/

                          Comment

                          • wizura
                            Senior
                            • 01-2007
                            • 199

                            #14
                            Yoreck, zamów pogodę i jak zwykle sympatyczne osoby do obsługi , będę jak co roku, ale z kapslarzem Tomkiem - udanego załatwiania

                            Comment

                            • wilko
                              Senior
                              • 07-2008
                              • 226

                              #15
                              Oby pogoda popisała. Czy na giełdzie będzie zwiedzanie browaru i możliwość skosztowania niepasteryzowanej Perły?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎