Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trasa Kluczbork-Kalisz-Konin-Inowrocław-Bydgoszcz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    Trasa Kluczbork-Kalisz-Konin-Inowrocław-Bydgoszcz

    Czy polecacie jakieś miejsce z dobrym jedzeniem? Będę podróżować w weekend z 2 małych dzieci (6 i 2 lata). Czy jakieś miasta należy omijać ze względu na utrudnienia?
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    Dziwna trasa.Raz jechałem i nie za bardzo mi się podobała.Raczej wolna i w rejonie Konina sporo zakretów.W weekend ruch jest sporo mniejszy ale i tak trzeba uważać bo jest tylko jeden pas.Ja osobiście jednak wole jechać przez Łódź.Bardziej oblegana trasa ale do Łodzi są dwa pasy a i przez samo miast jedzie się w miare sprawnie.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      #3
      Nie jadę z Krakowa, dlatego Łódź odpada. Dzięki za informację.
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • browariat
        Member
        • 04-2010
        • 46

        #4
        Przed Kaliszem, w Nowych Skalmierzycach hotel i restauracja Spółdzielni Mleczarskiej "Lazur" (tej od serów pleśniowych typu rokpol) karmią dobrze, poją przeciętnie.
        W Kaliszu można też coś wkąsić w restauracji (samoobsługowej) Alio na ul. Częstochowskiej przed zakładami Prat&Whitney / WSK.
        Ew. piwo, najlepiej w ogródku Fortuna/ Bartek przy ul. Podmiejskiej.

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #5
          W Kaliszu to obowiązkowo Złoty Róg, ale to pewnie masz i tak w planach. ART coś pisał w zeszłym roku, że dobrze tam karmią.
          Last edited by delvish; 05-08-2010, 12:04.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23794

            #6
            Dobrze ale stosunkowo drogo, no i zdarzyły się spalone żebra jak i przesolone już nie pamiętam co
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              #7
              Wielkie dzięki za informację. Jutro ruszam w drogę. Jakby było coś ciekawego to opisze po powrocie. Na razie samochód zatankowany po korek, a w bagażniku zapas z Kobierzyńskiej
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎