Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kędzierzyn Koźle, Wojska Polskiego 10 (?), Zimna Wódka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chaynik
    Junior
    • 06-2010
    • 18

    Kędzierzyn Koźle, Wojska Polskiego 10 (?), Zimna Wódka

    Przy ulicy Wojska Polskiego nr ???? otwarto nowy monopolowy . Wcześniej był tam RTV a potem ....ANTYKWARIAT. Znaczy mają coś do " czytania"
    Oprócz przemysłówki pojawiło się:
    Czarnków- Noteckie pasteryzowane, Erie, Walońskie i Izerskie .
    Fortuna - Smoki, Czarne Miodowe, Czarne Mocne.
    Konstancin - Jasne oraz Mocne.
    Ciechan Miodowe
    Czeskie - Opat Svetly Leżak i Tmavy Leżak
    Czeskie - Pivovar ROHOZEC Skalak Svetly i Tmave. Ciekawe, 5,9 alk i 13ekstrakt. Jutro czyli 10 sierpnia popracuję sobie nad nim.

    Ogólnie na pustyni pojawiała się oaza. Ciekawe jak długo ?
    Pozdrowionka
  • karamazow
    PremiumUżytkownik
    • 07-2010
    • 6

    #2
    dobre piwo w Kędzierzynie

    witam cieszę się że zauważono nasz nowy sklep w Kędzierzynie przy ulicy Wojska Polskiego .Moją ambicją jest dystrybucja najlepszych piw z okolicy. Początek to ok. 30 rodzajów .W najbliższym czasie zamierzam dojść do ok. 150 .Kocham dobre piwo i zapraszam wszystkich do siebie .Będę informował o nowościach .Pozdrawiam

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karamazow Wyświetlenie odpowiedzi
      Będę informował o nowościach.
      To ja poproszę o pierwszą nowość w postaci numeru ulicy tegoż lokalu. Dzięki
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • karamazow
        PremiumUżytkownik
        • 07-2010
        • 6

        #4
        adres sklepu

        witaj - ul. Wojska Polskiego to główna ulica handlowa Kędzierzyna - jest tu pasaż pawilonów właściwie bez numeru .Nasz sklep połaczony jest z jedynym warzywniakiem w tej okolicy .Stanowimy całośc i bastion wobec dwóch żabek i 13 banków jakie tu zawitały .

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #5
          idealne więc lokalizacja, klient z gotówką prosto po piwo bedzie leciał

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #6
            Prosiłbym zatem o wskazanie lokalizacji na GoogleMaps, bo trudno będzie odnaleźć ten lokal mając do dyspozycji nazwę ulicy i nazwę "sklep"
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • chaynik
              Junior
              • 06-2010
              • 18

              #7
              Nowy sklep w Kędzierzynie

              Dzisiaj byłem na zakupach i zobaczyłem, że trwają prace nad oznakowaniem sklepu w sposób wybitnie widoczny. Ogólnie dojście do sklepu to : około 250 m od skrzyżowania Al Jana Pawła II z ulicą Wojska Polskiego, wzdłuż ulicy w ciągu handlowym po prawej stronie ! plecami do Hali Sportowej. Jak będzie " obanerowany : będzie widać. Tam nie ma innego monopolowego

              Comment

              • chaynik
                Junior
                • 06-2010
                • 18

                #8
                Doszły nowe gatunki:
                Rohozec - Skalak Rzezany
                i dwa letnie 11* Svetly i Czerny.
                Orkiszowe z Kormorana
                Ciechan Pszeniczny
                Pozdrav

                Comment

                • karamazow
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2010
                  • 6

                  #9
                  wspaniale nowości !

                  sklep został oznakowany pieknym banerem informującym o piwach naruralnych regionalnych .Cieszy nas wprowadzenie do ciągłej sprzedaży produktów browaru Kormoran - orkiszowe ( z miodem i niefiltrowane z drożdżami , rześkie , świeże , warmiak , Do ciechana miodowego dołożylismy pSZenicznego.Idzie jesień więc czas pomyśleć o czymś mocniejszym - dorzuciliśmy grand imperial porter , komes porter z fortuny , konstancin czarny dąb oraz porter warmiński .Oczywiście nie zapominając o naszch przyjaciołach z Czech zrobiliśmy ukłon strone novopackiego w dwóch rodzajach.Nie ukrywam że chodzi nam po głowie jakiś miły lokal gdzie te radosne trunki wlewane byłyby do kulfi w rytm dobrej muzyki .Życzcie nam by się to powiodło. wszystkich pozdrawiam GH
                  Last edited by Maggyk; 03-09-2010, 23:31. Powód: ort.

                  Comment

                  • wokulski
                    Junior
                    • 09-2010
                    • 1

                    #10
                    karamazow chyba nie ma chwilowo czasu , a tu następne nowości :
                    - piwo Raciborskie , z ożywionego browaru zamkowego w Raciborzu - jasne pełne 5 volt
                    ekstrakt chyba 12%
                    -3 rodzaje Bernarda z zamknięciem typu PRL ,jasne ciemne i jantarowe
                    jak widać sklep prze do przodu i niech tak zostanie
                    powodzenie

                    Comment

                    • karamazow
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2010
                      • 6

                      #11
                      juz jestem. Cieszę sie z nowego nabytku - mysle o raciborskim .Jest naprawde świetne i ma dobra cenę . Odwiedziliśmy browar zamkowy .Jest tam piekny pozytywny nastrój i kapitalni ludzie którzy sie cieszą że mogą tworzyć cos wartościowego .Pozdrawiam Paną Małgosię .W planach mają jeszcze niepasteryzowane i ciemne.Niech ich piwny bóg prowadzi .Pozdrawiam

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        #12
                        Super inicjatywa, wreszcie będzie gdzie kupić Piwo w Kędzierzynie
                        Byłem dziś w okolicy z nadzieją że może sklep będzie otwarty, niestety nie był. I w ogóle nie wiadomo kiedy bywa otwarty, bo brak stosownej informacji. Mam nadzieję, że nie w takich godzinach jak pobliski warzywniak pn-pt 9-17 i sb 9-13...
                        Zajrzałem przez szybę do środka a tam Kormorany, Fortuna, Racibórz, Bernardy. Tyle wypatrzyłem z ulicy. Czy w ofercie są Lwówki Śląskie i Brackie?

                        Google maps twierdzi, że adres to Wojska Polskiego 19.
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • karamazow
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2010
                          • 6

                          #13
                          sklep w Kędzierzynie

                          masz sklep otwarty jest już od dłuzszego czasu w godzinach 9 - 22 a w niedzielę 14 -22 więc wszystkich zapraszamy . W pełnej ofercie ciechany , konstancin , kormoran , zawiercie , czarnków , bernardy , gniewosze , cornelius i wiele innych . eksperymentujemy obecnie z ciekawostkami jak opat pepper kvasnicak niefiltrowany i bedziemy przyjmowac zamówienia - piwo jest świetne ale ten jednotygodniowy temin przydatności .Racibórz wszedł już na stałe na nasze półki . Marzy nam sie ekspansja w strone Koźla , Zdzieszowic itd.

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            #14
                            No fajnie, teraz to wiem jak jestem 300km od Kędzierzyna. Jakby godziny otwarcia były wywieszone to bym wczoraj wpadł na zakupy a tak klops. Ponawiam pytanie o dostępność Lwówka Śląskiego i Brackiego
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • chaynik
                              Junior
                              • 06-2010
                              • 18

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                              No fajnie, teraz to wiem jak jestem 300km od Kędzierzyna. Jakby godziny otwarcia były wywieszone to bym wczoraj wpadł na zakupy a tak klops. Ponawiam pytanie o dostępność Lwówka Śląskiego i Brackiego
                              Jest już Lwówek i Twierdzowe niepasteryzowane z Raciborza. Pojawiło się Mastne z Cieszyna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎