Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Trwała 7, Pizzeria DiRoberto

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • moracz
    Senior
    • 11-2009
    • 121

    Wrocław, Trwała 7, Pizzeria DiRoberto

    Nie znalazłem tematu o tym miejscu, stąd mój wpis, jeśli taki temat istnieje to z góry proszę o wybaczenie

    Pizzeria przy ulicy Trwałej 7, dopiero niedawno dowiedziałem się o tym miejscu, choć to moja okolica. Nie mam większych zastrzeżeń do samego lokalu/potraw. Rewelacji nie ma, ale ceny znośne, dość smacznie można zjeść. To co mnie zaciekawiło to piwa jakie tam można wypić. Nie dało się za dużo wyciągnąć od pracowników, więc mogę jedynie zakomunikować, że dostępne są dwa piwa z beczki - jasny Litovel (4,5 pln) oraz ciemna Holba (5 pln). Tu się kończy wiedza pracowników, a moje nerki za mało piwa przetworzyły, żebym mógł po smaku dojść do parametrów tych piw. Smaczne piwa, cena jak najbardziej do przyjęcia - to jedyne zalety tego miejsca, niestety. Obsługa bywa nieco 'zagubiona'. Służę przykładem. Siedzimy przy stoliku w 5 osób, na podwórku jest jeszcze sącząca piwo para, w knajpie 6 osób. Proszę o jedno jasne i dwa ciemne - pani za barem głęboko wzdycha w stylu 'no masz, jeszcze jeden po piwo' i komunikuje, że przykro jej, ale szklanki się skończyły. Wracam do stolika z nowiną - współpijący mają temat do dyskusji na dobre kilka minut. Rozumiem brak szklanek przy pełnej obsadzie restauracji, gdzie każdy ma na stoliku po 2 piwa. Ale było nas raptem kilkanaście osób... Następnym razem przyjdę z własną szklanką
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    #2
    Widzisz, bo do piwa trzeba zamówić pizzę. To taki zestaw obowiązkowy, pewnie lokal bije się o Złotą Patelnię
    A tak poważniej, to dziwię się, że jeszcze ktoś prowadzi lokal w takim stylu. Jak dla mnie - omijać z daleka. Choćby z powodu tak kretyńskiego podejścia.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika moracz Wyświetlenie odpowiedzi
      dostępne są dwa piwa z beczki - jasny Litovel (4,5 pln) oraz ciemna Holba (5 pln).
      Chyba jednak było na odwrót. Holba nie produkuje ciemnego piwa (przynajmniej się tym nie chwali w internecie), a Litovel i owszem - ma w asortymencie Dark.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • moracz
        Senior
        • 11-2009
        • 121

        #4
        Taki sam wniosek wysnułem po sprawdzeniu tego w internecie po pierwszej wizycie tamże. Problem jest taki, że obsługa twierdzi inaczej, no a ja przecież się z obsługą nie będę kłócił i z pokorą piję ciemnego Litovela w szklance Holby i na odwrót Dobrze, że już tam nie zaglądam...

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          A ja przy najbliższej wizycie we Wrocławiu zamierzam odwiedzić tę pizzerię i się wykłócić.
          Akurat sypiam niedaleko, więc się przejdę,a co mi tam
          Last edited by Pendragon; 03-11-2010, 23:32.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎