Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bajor (Kazincbarcika), HBH Barna Sör

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    Bajor (Kazincbarcika), HBH Barna Sör

    Tym razem ciemniak z tego mini-browaru. Wersja niefiltrowane, piwo niepasteryzowane, alkoholu 6 %, ekstrakt 13 Blg. Butelkowane prosto z tanku, ksero etykiety. Barwa ciemna, brązowa a właściwie brązowo-bura, mętne. Piana niska, utrzymuje się jakiś czas, po kilku minutach pozostaje tylko obwarzanek. W smaku owocowe i kwaskowate, wodniste, nie jest treściwe. Nagazowanie słabe, mogłoby być większe. Jak na ciemniak nic szczególnego, w sumie mnie rozczarowało, jeśli się je porówna do innych ciemniaków z testowanych przeze mnie węgierskich mikrusów. Spodziewałem się czegoś bardziej treściwego, aromatycznego, z elementami palonego słodu.
    Attached Files
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Po dwóch latach ponownie zawitałem do tego węgierskiego mikrusa. Niestety nie mogłem na miejscu przetestowac piw i mam wersję nalaną do peta.
    Alkohol obecnie 5%, obecna cena to 350 ft. (5,25 zł) za 0,5 l. , nie jest tanio , ale i tak taniej w porównaniu do naszych browarów restauracyjnych. W Kazincbarcika jest typowy browar restauracyjny, żadna tam osiedlowa piwiarnia.
    Wrażenia podobne do mojego poprzedniego opisu.
    Piwo nadal niefiltrowane.
    Smak tylko znacznie lepszy, obecnie bardziej owocowy, mocny smak suszonych śliwek

    Comment

    • dryx
      † 1966-2017 Piwosz w Raju
      • 04-2002
      • 1735

      #3
      Etykieta. Nie podałem ekstraktu, wynosi 13 blg.
      Attached Files

      Comment

      • dryx
        † 1966-2017 Piwosz w Raju
        • 04-2002
        • 1735

        #4
        W tym roku zakupiłem na miejscu PET 1,5 l za dosyć niską cenę, bo za około 550 Ft.
        Tym razem piana bardzo niska, momentalnie zanika.
        W smaku dominuje palony słód plus delikatne suszone owoce.
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎