Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

skrajnie anty-korebowe opinie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ODOLAN
    Member
    • 07-2007
    • 57

    skrajnie anty-korebowe opinie

    Ech... skrajnie anty-korebowe opinie, aż mnie to zaskoczyło, bo browar ten uważam za "smaczny" - 90% wyrobów bije na głowę te, którymi zachwycają się "prawdziwi". Zauważyłem, że będąc birofilem, TRZEBA krytykowac Koreb. Znam takich, którym smakowało ich piwo, ale pod wpływem postów na forum - uznali, że "etam, koreb to syf" - jakbym widział młodych hip hopowców którzy podniecaj się że Peja kogoś skrytykował i trzeba go "nielubić" haha... Sorry, że przytaczam hip-hopowe (lumpenproletariackie) porównanie, ale mieszkam w Poznaniu, a tu pełno "true" hip hopowców. Śmieszy mnie powtarzanie sloganów o "eko-nacjonaliźmie" - co to w ogóle jest ? hah... może zamiast HERBOWE niektórzy woleliby nazwę TĘCZOWE ? Przepraszam za prowokacyjne pytanie, ale jad płynący z tych postów mnie rozbił... PEACE ! bo takie mam podejrzenia, że komuś bardziej ten "nacjonalizm" przyśniony przeszkadza, niż smak...
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Człowieku masz manię prześladowczą? Smakował Ci Koreb? Spoko. Opisz to. Napisz czemu uważasz, że jest lepszy od Żywca. Merytorycznie, bez emocji.
    Last edited by Seta; 17-08-2010, 12:38.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
      może zamiast HERBOWE niektórzy woleliby nazwę TĘCZOWE ?
      Rozgryzłeś nas.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12201

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
        Śmieszy mnie powtarzanie sloganów o "eko-nacjonaliźmie" - co to w ogóle jest ?
        o to chyba o mnie
        Zatem do rzeczy. Wypite piwo porównuje do innych poznanych, nie do hip-hopu. No i to piwo wypadało źle. Co to jest eko-nacjonalizm? No poczytaj ich kontry. Oni nawet nie byli w stanie wyprodukować oryginalnej etykiety (zżynali z dawnego Juranda, zżynali z Tyskiego).
        Co jest w nim ekologicznego, słód z własnych upraw jęczmienia, chmiel kupowany bezpośrednio od rolnika? bzdura! Więc jest to wciskanie kitu, do tego dolepienie biało-czerwonej chorągiewki i to jest właśnie "eko-nacjonalizm". A co to znaczy "pierwszy browar III tysiąclecia"? Napisałem to ironicznie!
        Defekty smakowe były już nie raz opisywane odnośnie . Może ostatnio nieco poprawili wizerunek etykiet, ale po to piwo już nie sięgam. Spróbowałem, dziękuję.
        Tobie życzę miłego delektowania się łaską ambrozją. Więcej piwa zostanie dla "tęczowych"

        Comment

        • ODOLAN
          Member
          • 07-2007
          • 57

          #5
          Mnie tam nie oburza dolepienie biało-czerwonej chorągiewki, bo czerwień i biel to nie nacjonalizm, nawet nie musi to być patriotyzm, ot Polskie barwy i tyle. Eko ? no eko czy nie eko, nie kojarzę starych etykiet,zresztą sam przyznajesz "Może ostatnio nieco poprawili wizerunek etykiet". Ja poprzednich nie kojarzę. A może smak też lepszy niż ten który pamiętasz ? Ja nie przekreślałbym tak radykalnie jakiegokolwiek piwa, nawet jeśli kiedyś chciałem wylać piwo marki piwo z browaru Imielin, to jednak skosztowałem po raz drugi, mocniej schłodzone - i mi się o dziwo spodobało, chociaż wcześniej uważałem, że nie ma nic gorszego na świecie. Co do etykiet itp- prawie każde piwo ma jakieś hasełko typu "nasze jest najlepsze, najstarsze, najoryginalniejsze, wg pradawnej receptury, bla bla bla - ot czysta komercja w dobie kapitalizmu, niestety tak trzeba pisać by walczyć o klientów - dlatego nie czytam etykiet. Jedynie napis z piwa LACH mi zapadł, bo śmieszny nieco, ale całkiem fajny : "Praojców przepis orzeźwia i krzepi" ale pewnie uznasz go za nacjonalistyczny, bo odwołuje się do praojców niech sobie piszą co chcą na etykietach, ważne czy piwo smaczne czy nie. Mi koreb smakuje.


          CYT: "Człowieku masz manię prześladowczą? Smakował Ci Koreb? Spoko. Opisz to. Napisz czemu uważasz, że jest lepszy od Żywca. Merytorycznie, bez emocji."

          Hahah, tego nie skomentuję. To większośc przedmówców pisała emocjonalnie, jakby wypili płyn do czyszczenia rur... mi smakował, i nie będę się z tego "tłumaczył" !
          Last edited by ODOLAN; 17-08-2010, 13:42.

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Nie chodzi nikomu żebyś się z czegokolwiek tłumaczył tylko napisał czym Koreb różni się od innych piw, co w nim jets takiego unikalnego. To forum nie powstało po to by opisać kilka setek piw słowami: "smaczne" i "niesmaczne" tylko po to by napisac o nich coś więcej.

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi

              CYT: "Człowieku masz manię prześladowczą? Smakował Ci Koreb? Spoko. Opisz to. Napisz czemu uważasz, że jest lepszy od Żywca. Merytorycznie, bez emocji."

              Hahah, tego nie skomentuję. To większośc przedmówców pisała emocjonalnie, jakby wypili płyn do czyszczenia rur... mi smakował, i nie będę się z tego "tłumaczył" !
              Jak nie chcesz się tłumaczyć to takie dyskusje podejmuj w dziale "Przy piwie". Tu jest dział "Piwo konkretnie", w którym opisujemy konkretne doznania smakowe itp., tu nie wystarczy napisać, że mi smakowało.
              Last edited by YouPeter; 17-08-2010, 14:03.
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12201

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                ot czysta komercja w dobie kapitalizmu, niestety tak trzeba pisać by walczyć o klientów - dlatego nie czytam etykiet. Jedynie napis z piwa LACH mi zapadł, bo śmieszny nieco, ale całkiem fajny : "Praojców przepis orzeźwia i krzepi" ale pewnie uznasz go za nacjonalistyczny, bo odwołuje się do praojców niech sobie piszą co chcą na etykietach, ważne czy piwo smaczne czy nie. Mi koreb smakuje.
                !
                Pisałem IRONICZNIE o ekologii, nacjonalizmie; nie kumasz słowa pisanego, nie czytasz nawet etykiet, ale bzdety piszesz. No cóż jaki browar taki jego rzecznik.
                Browary niemieckie, belgijskie, których piwa uznawane są za jedne z najlepszych na świecie nie wypisują takich bzdur na etykietach. Wiesz dlaczego? ODPOWIEDZ
                Jeśli określają piwo jako ekologiczne to jest ku temu jakiś powód, jeśli podają że uwarzone jest w oparciu o prawo czystości - Reinheitsgebot, to tak jest.
                I wyobraź sobie tam jest kapitalizm. W kapitalizmie kłamstwo nie jest tak akceptowalne jak w innych systemach /o czym jak widzę znowu nie masz pojęcia/. Bo kłamstwo wychodzi na jaw i nie opłaca się nieuczciwemu producentowi. Niedawne działania Czarnkowa, o ile wiem nie przysłużyły się browarowi...
                Walczyć o klientów należy jakością i smakiem.

                Jeśli ktoś Cię prosi o napisanie krótkiej charakterystyki tego produktu, to dlatego że są takie zasady, których się trzymamy. Mimo niechęci możesz je przeczytać i respektować.

                Na koniec panie patrioto jedna sprawa, bez względu na to jaki jest Twój stosunek do ojczyzny słowo "polskie" (polskie barwy) piszemy małą literą. To są zasady ortografii polskiej.
                Last edited by darekd; 17-08-2010, 17:04.

                Comment

                • dipeone
                  Senior
                  • 05-2010
                  • 741

                  #9
                  Dla mnie Koreb Herbowy miał pewną pełnie smaku i na pewno mając je podane w szklance i nie widząc ,co się do niej nalewa - poznałbym ,że to jest właśnie Herbowe, ale dla mnie jednak za słodkie.

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #10
                    No właśnie o to chodzi, że za słodkie. NIE DA SIĘ zrobić TAK słodkiego piwo z produktów uznawanych za tradycyjne w piwowarstwie czyli ze słodu, chmielu, drożdży i wody. To piwo jest ewidentnie czymś dosładzane i raczej nie jest to "naturalny" cukier buraczany. Dlatego to eko-pierniczenie Koreba to bzdety!
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎