Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Pij piwa z małych browarów - Facebook

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bryszard
    Junior
    • 08-2003
    • 20

    Pij piwa z małych browarów - Facebook

    zapraszam do wzięcia udziału w akcji na Fecbooku - PIJ PIWA Z MAŁYCH BROWARÓW. Wiem ze dla forumowiczów to nic nowego ale może uda się pozyskać nowe "dusze"
    oto link - ...

    [link usunięty przez moderatora]
    Last edited by e-prezes; 03-09-2010, 11:47.
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Bzdura. "Pij dobre piwa", to OK, ale czemu koniecznie z małych?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • bryszard
      Junior
      • 08-2003
      • 20

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Bzdura. "Pij dobre piwa", to OK, ale czemu koniecznie z małych?
      jak bzdura to po co sie odzywasz!

      czemu z małych? chociażby po to żeby mogły funkcjonować i być alternatywą dla molochów piwnych, których rozumiem ty jesteś zwolennikiem.
      jesteś z Biłgoraju i niedaleko siebie masz Zwierzyniec - jak ma się tamtejszy browar?

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
        być alternatywą dla molochów piwnych, których rozumiem ty jesteś zwolennikiem.
        No i zostałeś zdemaskowany
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
          jak bzdura to po co sie odzywasz!

          czemu z małych? chociażby po to żeby mogły funkcjonować i być alternatywą dla molochów piwnych, których rozumiem ty jesteś zwolennikiem.
          jesteś z Biłgoraju i niedaleko siebie masz Zwierzyniec - jak ma się tamtejszy browar?
          Chłopie, wyskakujesz jak Filip z konopi i zaczynasz rozstawiać po kątach forumowiczów, którym nie spodobała się Twoja "szlachetna" inicjatywa. Trochę luzu. To, że browar jest mały czy średni, nie znaczy jeszcze, że warzy dobre piwo vide EDI, Imielin, Krajan czy Gościszewo (wiem tu są zdania podzielone, ale ja nic dobrego o Gościszewie nie powiem).
          blog.kopyra.com

          Comment

          • bryszard
            Junior
            • 08-2003
            • 20

            #6
            o tym czy piwo jest dobre czy nie decyduje chyba sam pijący a nie sądzę, żeby dużo było masochistów lubiących pić niedobre piwo

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
              o tym czy piwo jest dobre czy nie decyduje chyba sam pijący a nie sądzę, żeby dużo było masochistów lubiących pić niedobre piwo
              No jak? 90% ludzi na świecie pije niedobre piwo.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
                jak bzdura to po co sie odzywasz!
                Bo bzdury trzeba piętnować.
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
                czemu z małych? chociażby po to żeby mogły funkcjonować i być alternatywą dla molochów piwnych, których rozumiem ty jesteś zwolennikiem.
                Twoja dedukcja jest powalająca. Jestem zwolennikiem dobrego piwa. Wisi mnie skąd ono pochodzi.
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
                jesteś z Biłgoraju
                A Ty z Poznaniu?
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
                niedaleko siebie masz Zwierzyniec - jak ma się tamtejszy browar?
                Byłem w tym browarze wczoraj (fotki wrzucę wieczorem). Najprawdopodobniej w przyszłym roku będzie warzył piwo. Najprawdopodobniej lepsze niż wcześniej.
                Jest tylko jedno ale - ZWIERZYNIEC NIE JEST MAŁYM BROWAREM! Może warzyć 300-400 tys hl.
                I jak Ci?
                Last edited by Seta; 03-09-2010, 08:51.
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard Wyświetlenie odpowiedzi
                  o tym czy piwo jest dobre czy nie decyduje chyba sam pijący a nie sądzę, żeby dużo było masochistów lubiących pić niedobre piwo
                  tekst miesiąca, nominacja do zaapteczonej warki
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #10
                    vide EDI, Imielin, Krajan czy Gościszewo
                    Zapytam z czystej ciekawości: czym Ci się Krajan naraził?

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zapytam z czystej ciekawości: czym Ci się Krajan naraził?
                      A za co można cenić Krajana? Za Irlandzkie Mocne sprzed lat? Chyba tylko za to, bo przecież nie za Zielone, Czerwone, za Miodowe o smaku PRL-owskich cukierków, czy za taki sam Porter "Miodowy"? Jasnego nigdy nie potrafili warzyć.
                      Dawno nie piłem Irlandzkiego Mocnego, ale obstawiam, że też zeszło na psy. Wobec tego ten browar nie produkuje ani jednego ciekawego, dobrego czy choćby przyzwoitego piwa.
                      Last edited by kopyr; 03-09-2010, 08:57.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #12
                        E no nie przesadzaj Kopyr. Ciemniak z Krajana był dobry, a może nawet bardzo dobry. Dawno piłem.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                          E no nie przesadzaj Kopyr. Ciemniak z Krajana był dobry, a może nawet bardzo dobry. Dawno piłem.
                          A co ja napisałem?

                          Ostatnie ciemne z Krajana jakie piłem, to był ciemny Gniewosz. Nie podbił mojego podniebienia. Stąd ekstrapolowałem sobie smak Irlandzkiego Mocnego.
                          Last edited by kopyr; 03-09-2010, 09:03.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            ekstrapolowałem
                            Nie obrażaj ludzi

                            Właśnie, dawno Irlandzkiego nie piłam - trzeba sprawdzić, bo to faktycznie jedyne piwo z Krajana, które mi smakowało.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Dziwna akcja i całkowicie dla mnie niezrozumiała.
                              Co raz częściej spotykam się z chorą tezą "piwo pochodzące z małego browaru to MUSI być smaczne".
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎