Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mokotowska 73, 5-10-15

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    Mokotowska 73, 5-10-15

    Swego czasu było o tym miejscu dość głośno. Klub jak na Warszawę bardzo nietypowy. Zabytkowa kamienica w samym centrum miasta. Impreza na kilku piętrach a także na podwórku gdzie wysypano "plażę". Z okien tej sypiącej się kamienicy mamy widok na jedne z najbardziej burżujskich sklepów w Polsce i ogólnie plac Trzech Krzyży. Skąd w takiej lokalizacji takie miejsce? Nie wiem ale podoba mi się to.
    Z beczki leją tam wszędzie tylko Mazowieckie w cenie 5 zł za 0,4. Co prawda w plastikowych kubeczkach ale ja na miejscu właściciela też bym tam szkła nikomu nie dał.

    Minusem może być płatne wejście ale to akurat powszechna praktyka w klubach i brak normalnego kibla (był zamknięty) - otwarte tylko "tojki" na zewnątrz.

    Warto odwiedzić. Tym bardziej, że nie wiadomo jak długo jeszcze to miejsce będzie istnieć.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    A ile za wejście sobie liczą?
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Komar_Pafnucy
      Senior
      • 08-2005
      • 1114

      #3
      Podejrzewam, że różnie. Wczoraj 10 albo 5 zł. Nie pamiętam dokładnie, ale w necie widzę, że dzisiaj kosztuje 5 zł.
      Last edited by Komar_Pafnucy; 04-09-2010, 14:30.

      Multitap Crawl
      Multitap Crawl na Facebook

      "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
      Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2866

        #4
        Nie zawsze jest biletowane wejście. Podejrzewam, że jest to związane z odbywającymi się tam imprezami.
        Ogólnie miejsce polecam bo jest w samym centrum i ma ciekawy klimat.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1301

          #5
          plastikowe kubki to jedyny minus tego prowizorycznego klubu. szkoda, że tam, gdzie siedziałem nie było okien, tylko dykta, bo widok na plac pewnie byłby fajny. może nie zwiedziłem całości? a mazowszak smakowity, zapewne schodzi na bieżąco. gdyby wczoraj było 25 stopni, a nie 10, chlusnąłbym duszkiem. na pewno warto zajrzeć, póki czas.
          veni, emi, bibi

          Comment

          • Cannabee776i99
            Senior
            • 08-2009
            • 658

            #6
            trzeba brać kufelek ze sobą widzę ;]

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12118

              #7
              plastikowe kubki i plastikowe sławojki
              czyli big east city night!
              wooowww

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2291

                #8
                Można chyba zamknąć ten temat:

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎