Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Karpacz, Konstytucji 3 Maja nr 15, Świat Piwa (zamknięte)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • multipol
    Junior
    • 02-2010
    • 21

    Karpacz, Konstytucji 3 Maja nr 15, Świat Piwa (zamknięte)

    Nowy sklep firmowy "Świat Piwa" w Karpaczu ,przy ul.Konstytucji 3 Maja nr 15 ( w pobliżu Netto/Biedronka )otwarty od soboty.
    W ofercie piwa z browarów polskich:Kormoran,Ciechan,Lwówek,Sulimar,Fortuna,K onstancin,Amber oraz tradycyjnie koncernowe + Lech Pils,Brackie,Specjal Żywiec,Kaper. Duży wybór piw czeskich:Gambrinus,Kozel,Svijany,Primator,Krakonos ,Złoty Bażant,Radegast,Bernard i inne.
    Czynne codziennie od godziny 10.00-20.00 Polecamy i zapraszamy !
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    U góry działu w którym wpisałeś ten post było ogłoszenie admina "Ogłoszenie: Prowadzisz lokal/sklep z dobrym piwem? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych."
    Nie zadałeś sobie trudu przeczytania tego tekstu tylko liczysz, że ktoś "posprząta" za Ciebie?!

    Comment

    • zikov
      Junior
      • 11-2009
      • 7

      #3
      Byłem dzisiaj w tym sklepie.
      Oferta nie jest tak ciekawajak w "reklamie" powyżej
      Może sie wyprzedali z towaru. Nie bylo Svijan, Skalak tylko mieszana 11 ale nie marudzę bo kupiłem parę krajowych "ciekawostek"
      Mam ten sklep na trasie do i z pracy wiec... będę cwiczył silną wolę
      A! Nie mają mojego ukochanego kvasnicaka z Opata - skandal

      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zikov Wyświetlenie odpowiedzi
        Byłem dzisiaj w tym sklepie.
        Oferta nie jest tak ciekawajak w "reklamie" powyżej
        Może sie wyprzedali z towaru.
        Bo to nie ten sklep drogi kolego
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • zikov
          Junior
          • 11-2009
          • 7

          #5
          Jeśli to nie jest ten sklep, w którym byłem (obok agencji PZU) przy Konst 3 Maja 15 to Baaaaardzo się cieszę bo oznacza to, że w Karpaczu mamy pod jednym adresem DWA sklepy z moim ulubionym napojem

          Dzięki za cenną informację

          Comment

          • multipol
            Junior
            • 02-2010
            • 21

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            U góry działu w którym wpisałeś ten post było ogłoszenie admina "Ogłoszenie: Prowadzisz lokal/sklep z dobrym piwem? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych."
            Nie zadałeś sobie trudu przeczytania tego tekstu tylko liczysz, że ktoś "posprząta" za Ciebie?!
            Szanowny E-prezesie,
            Dobrze znam ten dział,jeśli chodzi o opłaty,to wniosłem taką na konto Pana Artura za 2 sklepy (słownie dwa) i to chyba jest jednoznaczne z prawem do informowania o tym,co w nich się dzieje ??? Jeśli się mylę,to proszę mnie wyprowadzić z błędu .
            Ponadto ,nie robię tego li tylko po to ,by osiągnąć zysk,lecz także dlatego,by smakosze prawdziwego piwa zgromadzeni na tym poczytnym forum mogli znaleźć swój napój.Pozdrawiam serdecznie.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              Miałem na myśli zasady dotyczące opisu w temacie: miejscowość, adres, nazwa.

              Comment

              • multipol
                Junior
                • 02-2010
                • 21

                #8
                PIWO w KARPACZU

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Miałem na myśli zasady dotyczące opisu w temacie: miejscowość, adres, nazwa.
                A ,to w takim razie zwracam honor, moja wina ,b.wielka wina
                Na otarcie łez dodam,że faktycznie ,się przerzedziło podczas weekendu,ale już braki są uzupełniane,właśnie "wjechało" troszkę piwa ,następne w drodze ,tak więc na piątkowo-niedzielne dni będzie chyba co wybierać .

                Comment

                • multipol
                  Junior
                  • 02-2010
                  • 21

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zikov Wyświetlenie odpowiedzi
                  Byłem dzisiaj w tym sklepie.
                  Oferta nie jest tak ciekawajak w "reklamie" powyżej
                  Może sie wyprzedali z towaru. Nie bylo Svijan, Skalak tylko mieszana 11 ale nie marudzę bo kupiłem parę krajowych "ciekawostek"
                  Mam ten sklep na trasie do i z pracy wiec... będę cwiczył silną wolę
                  A! Nie mają mojego ukochanego kvasnicaka z Opata - skandal
                  Szanowny kolego,
                  Jak podniosłem w jednym z tematów,faktycznie nastąpiło "przerzedzenie", ale towaru już przybywa,więc na weekend powinno być w czym wybierać.
                  Jeśli chodzi o kvaśnicaka z Opata,to z przykrością informuję,że
                  najbliżej można nabyć go w browarze w Broumowie,ponieważ lany jest do opakowań własnych klientów lub do spożycia na miejscu.
                  W związku z powyższym,nie można wprowadzić do obrotu takiego napitku . (Sanepid rulez)

                  Comment

                  • roto
                    Member
                    • 11-2009
                    • 60

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika multipol Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli chodzi o kvaśnicaka z Opata,to z przykrością informuję,że
                    najbliżej można nabyć go w browarze w Broumowie,ponieważ lany jest do opakowań własnych klientów lub do spożycia na miejscu.
                    W związku z powyższym,nie można wprowadzić do obrotu takiego napitku . (Sanepid rulez)
                    Oraz do litrowych PETów, więc spokojnie można go wprowadzić do sprzedaży.

                    Comment

                    • Noriusz81
                      Senior
                      • 11-2008
                      • 388

                      #11
                      Multipol nawiedziłem podczas urlopu w Karpaczu w ubiegłym tygodniu.
                      Miło się rozczarowałem, że natknąłem się na taki sklep
                      W porównaniu z tym co mam na codzień w Łodzi - wybór nie rzucił na kolana, a tym bardziej ceny...
                      Jednak dla urlopowiczów - jak najbardziej polecam!! W sklepie królują: Kormoran, Cornelius, Witnica, Amber, widziałem także wyroby Jagiełło, Browarów Łódzkich i Krajana. Poza tym dostępna cała paleta Skalaków z Rohożca.
                      PS. Miła obsługa
                      Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
                      Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
                      2286 ze 162 krajów
                      Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

                      Comment

                      • ArtFull
                        Junior
                        • 01-2011
                        • 4

                        #12
                        zakupy

                        Kupiłem dzisiaj 1,5l Primator , piwo niefiltrowane, nie zawiera CO2 wyłącznie naturalny gaz powstały podczas fermentacji, prosto z beczki.
                        Polecam!

                        Comment

                        • multipol
                          Junior
                          • 02-2010
                          • 21

                          #13
                          KOLEJNA,OSTATNIA PRZEPROWADZKA !!!

                          Szanowni Browar-Bizowicze !
                          Informujemy ,że po wielu perypetiach przeprowadzkowo - organizacyjnych ,ostatecznie
                          nasza siedziba trafiła do JELENIEJ GÓRY ,gdzie od soboty (12/02/2011) otwarty jest sklep firmowy ,w którym można zaopatrzyć się w piwko.
                          NASZ ADRES : 58-506 Jelenia Góra ,ul.Wrocławska 54 (kierunek do/z WROCŁAWIA) ,
                          CZYNNE OD 8.00 do 20.00 , w niedzielę od 11.00 do 18.00.
                          Przed sklepem własny parking .
                          Zapraszamy , dla członków Browar-biz specjane rabaty (należy powołać się na forum).

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23794

                            #14
                            To znaczy pod tym adresem już nie ma sklepu?

                            Jeśli tak, proszę opisać w nowym wątku nowe miejsce
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • multipol
                              Junior
                              • 02-2010
                              • 21

                              #15
                              ZAMKNIĘTE !!! Zapraszamy do Jeleniej Góry !

                              Sklep przeniesiony do Jeleniej Góry ,ul.Wrocławska 54 (Maciejowa)
                              Last edited by ART; 28-02-2011, 18:08.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎