Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o pokerze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Przy piwie o pokerze

    Po ostatnim zlocie kilku słabych naszych zeszło na złą drogę. ZUO! Gramy w Zyngę na Facebooku. Oczywiście Texas Hold'em. Na razie dla rozrywki (przynajmniej większość z nas). Uczymy się. Nie jest lekko..
    Może ktoś potajemnie pogrywa? Może ktoś gra na profesjonalnych poker-roomach? Co polecacie? Coś czytacie?
    No wiecie - każdy wątek trzeba jakoś zacząć.
    Last edited by Seta; 28-09-2010, 14:56.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    #2
    Aż się dziwię, że ja tego tematu w zamierzchłej przeszłości nie założyłem...
    Polecam PDCPoker jako portal do grania... oczywiście tylko play money bo inaczej nie uchodzi. Ze stron do nauki i do poczytania to http://pl.pokerstrategy.com/news/, http://forum.pokerzysta.pl/ i http://www.poker1.pl/
    Kiedyś wychodziła gazeta "Card Player" ale przez "aferę hazardową" została polska edycja zawieszona.
    Z wartościowych książek po polsku to chyba tylko "Harrington o Hold`em" tom I "Strategia Gry" chyba, że wyszły już kolejne.
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Wczoraj odkryłem pewną prawidłowość... Otóż wysokość moich przegranych jest wprost proporcjonalna do zawartości alkoholu w moim organizmie.

      Tylko nie wiem, jak wykorzystać to spostrzeżenie w praktyce... Zupełnie nie przydatne teoretyzowanie...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        Ostatnio miałem dwa "fajne" zdarzenia:
        1. Turniej shotout na Zyndze, a Facebooku. Dostałem dwa asy (najlepsza możliwa "ręka"), więc wchodzę za wszystko. Czterech graczy sprawdza i... zajmuję czwarte miejsce! Na stół przyszło JJ644. Jeden miał KJ, jeden 94, a wygrał gość z ręką J6 (walet i szóstka)...
        2. Moja najwyższa wygrana na FB - 200k chipsów była też z ręką J6! Na stół doszło 66Jxx, wszedłem za całość po ostatniej karcie i gość sprawdził albo chyba odwrotnie. Z tym, że długo "pracowałem" na tym stole na opinię "luźnego", ale nie agresywnego gracza; często sprawdzałem, ale pasowałem po podbitkach. Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji...
        Last edited by Seta; 27-10-2010, 10:22.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #5
          Przyznaję się bez bicia, że trochę gram. Ciekawa sprawa z tym pokerem, a szczególnie z taktyką gry, którą trochę podczytuję. Kilka spraw można przenieść na własne życie.
          Jednak, tak jak Seta, im więcej promili, tym więcej strat. W tę grę trzeba grać cały czas by być dobrym (tak jak i na gitarze). Postanowiłem nie wgłębiać się za bardzo w granie (nie poświęcę całego życia) - chcę zostać na poziomie laika.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
            Postanowiłem nie wgłębiać się za bardzo w granie (nie poświęcę całego życia).
            Mięczak...
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎