Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Włochy, Piza, Via Case Dipinte 6/8, Orzo Bruno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pawelord2
    Senior
    • 05-2007
    • 133

    Włochy, Piza, Via Case Dipinte 6/8, Orzo Bruno

    Minibrowar, typowo studencka klientela nawet poza rokiem akademickim. Wystrój nie powala, miejsca nie za wiele ale co się tyczy piwa - pierwsza klasa. Miałem zdjęcia i wrażenia organoleptyczne a nawet skan karty piw - ale wszystko zaginęło razem z moją komórką po powrocie do Polski :/ Dlatego wersja okrojona.

    Na miejscu spotkałem 6 piw lanych, wg karty która bardzo dokładnie opisywała każde z nich (rodzaje słodów, czasy zacierania, rodzaje chmieli, fermentacji, drożdży, w sumie wszystko) wszystkie piwa były górnej fermentacji.
    Montemagno - Ale z dodatkiem miodu
    Gorgona - Belgijskie Pale Ale
    Valdera Rossa - angielskie Pale Ale z azotową pianką
    Yeti - nie pamiętam co za styl, ale najlepsze ;]
    I nie posiadająca żadnej nazwy pszenica.
    I jeszcze coś, ale nazwy nie pamiętam :/

    Część z piw była w wersjach filtrowanych i niefiltrowanych do wyboru.
    Większość smakowała bardzo dobrze, Gorgona chyba najmniej udana.

    Świetnie wyszkolony barman nalewał piwo bez ceregieli z przechylaniem kufla (właściwe rodzaje szkła dla konkretnych piw obecne) co powodowało tworzenie się pięknej piany której nikt nie niepokoił łyżką.
    Cena za 0,5 l piwa każdego to 3,60 euro podczas Happy Hours, dodatkowo można wtedy do woli jeść wystawiane na ladzie kanapki.

    Ogólnie - kiedy zmęczy Cię włoskie wino koniecznie zaglądnij do Orzo Bruno i śmiej się w twarz gdy ktoś powie że we Włoszech nie ma dobrych piw
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎